Jump to content
Dogomania

majqa

Members
  • Posts

    36362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majqa

  1. Zaraz napiszę prośbę o ogłoszenia do Diabła Wcielonego, gdy chodzi o taką pomoc!!! ;) Mam nadzieję, że będzie mogła pomóc najszybciej jak potrafi.
  2. Powodzenie Fukusiu!
  3. [quote name='Nicol']PROSIMY O POMOC W OGłASZANIU PSIAKA!!!!! ma juz ogłoszenie na gratce i allegro....[/quote] Wklejcie może linki do ogłoszeń na stronie. Ktoś, kto zechce pomóc, a ma ograniczony czas (układanie tekstu), będzie w stanie powielić ogłoszenie na innych stronach. Sam pewno powkleja tu linki by inni chętni się przyłączyć do pomocy nie dublowali ogłoszeń na tych samych stronach.
  4. Niech Ci się wiedzie już zawsze psiaczku!!! Nigdy więcej cierpienia z ręki człowieka!!!
  5. Kochane Cudeńko, fotki wzruszające.:loveu:
  6. Boże, co Ci na to wskazuje Neris?
  7. [quote name='chicken']Nie bedziemy wywolywac dyskusji... JASNE, ŻE NIE BĘDZIEMY. WYSTARCZY MYŚLEĆ INACZEJ I DYSKUSJA STAJE SIĘ ZABRONIONA.Jednak dlaczego podwazasz autorytet szkoly NIE PODWAŻAM, ZA DALEKO SIĘGASZ. skoro nawet nie poznalas ani jednego psa ani wlasciciela tej szkoly NIE POZNAŁAM, BO NIE CHCIANO POZNAĆ PSA BY ZDECYDOWAĆ, ŻE ISTOTNIE NIE MOGĄ MI POMÓC. WIDZIAŁAŚ MAIL I BYŁO W NIM WYRAŹNIE POWIEDZIANE, ŻE NAWET NIE CHCĄ SPRÓBOWAĆ ... Rozumiem p Asie dlaczego tak zareagowala... rzeczywiscie jesli jest zimno zajecia odbywaja sie w szkole na malym terenie... NIE MAM NIC DO MIEJSCA ODBYWANIA SIĘ ZAJĘĆ. Poza tym, rzeczywiscie w szkole Asi praktycznie nie ma psow ras agresywnych bo wszystkie sa kierowany do Bohdana, a wszystkie lizusne labradory do Asi... (taka juz ich umowa i zostawmy to w spokoju ZOSTAWIAM, ZOSTAWIAM) ...[/quote] USUNĘŁAM POST, POWINNAŚ BYĆ USATYSFAKCJONOWANA. RADZĘ SOBIE Z SUNIĄ CORAZ LEPIEJ I TO O WŁASNYCH SIŁACH.
  8. [quote name='izmir']Zalicytowałam :oops: Jeśli nie bedzie innych ofert- pies musi trafić do mnie- zgodnie z regulaminem. Jeśli ktoś mnie przebije ( w co wątpię ) pies bedzie miał dom :)[/quote] Liczmy, że teraz zechcą się odezwać.
  9. Dziękuję Folen, działasz jak błyskawica !!! :loveu: :loveu: :loveu:
  10. Jesteś Folen niezdzieralna !!! :loveu: :loveu: :loveu:
  11. Wobec tego pies imion dwojga, Lucjan Misio??? :evil_lol:
  12. Oby ten Wrocław wypalił najlepszym domeczkiem!!!
  13. [quote name='izmir']Nie wiem jak jest w przypadku licytacji- przy Kup teraz allegro wysyła maila z danymi sprzedającego....Wie ktoś jak jest przy licytacji ?[/quote] Owszem, tak na przyszłość, przy wystawieniu w "kup teraz" (ale tylko w tej opcji, w innych trzeba czekać do końca aukcji), niezależnie ile dni może trwać planowana aukcja, natychmiast przychodzą dane osoby sprzedającej.
  14. [quote name='kako80']no prosze, i co zdziwieni? wszystkie schrony takie same..zero dobrej woli. mam na 100%odmowic ten gliwicki hotelik?[/quote] Spodziewałam się takiego "ja" psinki. Na jego miejscu też bym była wroga i warczała gdyby ograniczono mi wolność. Cieszę się bardzo, że pokazał się z tak dobrej strony.
  15. Jest w tym racja, że powiększenie Waszej Drużyny Pierścienia jest gwarantem w miarę spokojnego działania, bo inaczej padniecie, jeśli nie psychicznie to fizycznie na pewno.
  16. Jamniku - Kiwiku w górę nasz chłopczyku!!! ;)
  17. Apaczu, tylu pieskom się udaje (faktycznie jest tu jakiś rodzaj niesprawiedliwości, że im biedniejszy tym ma łatwiej), wierzę, że i Tobie musi !!!
  18. Uff, super wieści...Tak trzymaj Mrówencjo i nie niepokój otoczenia !!!;)
  19. [quote name='modliszka84']z okolic Radomska jest Mossi, z okolic Piotrkowa Trybunalskiego jest dorotikus... więcej nikogo nie kojarze[/quote] I pewnie jeszcze kilka osób z wątku piotrkowskiego Gizmo i Fuko. Poza tym w obrębie, jaki wyświetlił się Wandzie, jest jeszcze masa innych miejscowości i to wcale nie mniejszych niż Tuszyn. Nie wierzę, że i tam nie ma dogomaniaków np. Rzgów i wiele, wiele innych na całej linii przejazdowej Łódź - Piotrków i w pobliskim promieniu.
  20. Może ktoś kto według regulaminu allegro ma do tego prawo, wystawiłby aukcję cegiełkową?
  21. Poza tym mapa dogo ma rejonizację ale w niej podział na kategorie (nie ma tam listy od ręki - na której wyświetlą się wszyscy naraz z przyporządkowaniem do miejscowości). Tom.Maz. jest w łódzkim, stąd wyświetlają się kategorie i dopiero w nich nicki osób (a tam według tego, czwgo chciał dogomaniak zakres odległości pomocy, generalnie bez podawania konkretnej miejscowości własnej). Kategorie: transport interwencje DT DT awaryjny Wizytacja Domów Foto Weterynaria Ogłoszenia Pielęgnacja Nocleg Internet Pomoc na forum Usługi Inne Pod jakim kontem Wando mam szukać ludzi z dogo?
  22. [quote name='wanda szostek']Już sobie poradziłam. Najbliższe miasta wokół Tomaszowa Maz. to Piotrków Tryb. Przedbórz Radomsko Sulejów Tuszyn Żelów Majqa czy mogłabyś sprawdzić na Mapie Dogo czy są stamtąd jacyś dogomaniacy?[/quote] Na ten moment sama kłaniam się z Tuszyna (choć nie ma mnie na mapie dogo) tu aktualnie jestem w otoczeniu 14 psów własnych i 9kotów. Pozdrawiam w imieniu zoo.;) Innych posprawdzam oczywiście. Poza tym inna mapa trasowa [URL]http://mapa.pf.pl/index.html/[/URL]
  23. Colleńko w górę, po domek pełen miłości i spokoju, ten jeden jedyny.
  24. Czy coś wiadomo o tym domku poza ogólnikiem, że dobry?
×
×
  • Create New...