[COLOR=Black]Witanko :D
Jej, trudno uwierzyć że z takiej kruszynki wyrosła Moli :cool3:
Umaszczenie jej się rozjaśniło ;)
[/COLOR][URL]http://images25.fotosik.pl/156/a1cd1065a94944c1med.jpg[/URL]
Jaka słodziutka :loveu:
[URL]http://images34.fotosik.pl/140/7851c5932880b036med.jpg[/URL]
He,he ale się rozkłada ;)