Jump to content
Dogomania

Pimpek

Members
  • Posts

    2162
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Pimpek

  1. A no rzeczywiście tłumy tu dzisiaj :D
  2. O wy cwaniary :diabloti: A teraz podać mi tu wasz wiek :eviltong: Ola (od Dianki) 12 tak? :cool3:
  3. Cześć!:multi: [URL]http://fotozrzut.pl/zdjecia/95fa227b08.jpg[/URL] Jaka duma :razz:
  4. Cześć :D Foty bomba! :multi::cool1:
  5. Cześć :lol: [URL]http://img155.imageshack.us/img155/1013/p1040187gk3.jpg[/URL] Fajny mostek :cool3: I Skayperek :eviltong:
  6. Cześć! :multi: Śliczne fotki :loveu:
  7. Cześć! :multi:
  8. Cześć! :multi: Śliczny bannerek! :loveu: W jakim programie robiony? :razz:
  9. Cześć! :multi: [quote name='Ola164']Je też obstawiam 15 :D[/quote] :roflt: [quote name='Olusia']Paula, wstaw swoje zdjęcie to będzie nam łatwiej zgadnąć ile masz lat :D[/quote] Już kiedyś wstawiałam :eviltong: [quote name='Selenne']ja stawiam na ok 15 XD :P[/quote] :roflt: [quote name='Olusia']12? :eviltong::eviltong:[/quote] :roflt:
  10. Cześć :multi: [URL]http://i32.tinypic.com/2012f0m.jpg[/URL] :loveu: [URL]http://i32.tinypic.com/zuoyzd.jpg[/URL] Ziew :lol:
  11. Witanko :D [URL]http://images34.fotosik.pl/139/0410ff82ef76f361.jpg[/URL] Jej, ale prosta! :cool3:
  12. Witanko :D
  13. Witanko :lol: Ja też czekam na fotki :eviltong:
  14. [COLOR=Black]Witanko :D Jej, trudno uwierzyć że z takiej kruszynki wyrosła Moli :cool3: Umaszczenie jej się rozjaśniło ;) [/COLOR][URL]http://images25.fotosik.pl/156/a1cd1065a94944c1med.jpg[/URL] Jaka słodziutka :loveu: [URL]http://images34.fotosik.pl/140/7851c5932880b036med.jpg[/URL] He,he ale się rozkłada ;)
  15. Cześć :D Śliczne masz psiaki :loveu: [URL]http://img261.imageshack.us/img261/2150/dsc0589ea4.jpg[/URL] Ale uśmiechnięta,śliczna :D
  16. Cześć :lol: [URL]http://images31.fotosik.pl/141/9f2375ece19d2057.jpg[/URL] Ale szczęśliwe :loveu:
  17. Cześć :lol: Co za zdjęcia :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  18. Cześć :D [URL]http://img87.imageshack.us/img87/5702/psy062pn5.jpg[/URL] Fajna obróżka :cool1:
  19. Cześć :cool3: [URL]http://i27.tinypic.com/30c5b9f.jpg[/URL] Ale się patrzy słodziaczek :loveu: [URL]http://i29.tinypic.com/14t54hw.jpg[/URL] Jaki słodziusi i ślicznusi pyszczek :loveu: [URL]http://i28.tinypic.com/b6v9nc.jpg[/URL] Wspólna fota super :lol:
  20. [URL]http://images24.fotosik.pl/157/5af5bd602b1bc177.jpg[/URL] Ojej, a ja jak zwykle nie na bieżąco, co się stało?
  21. Witanko :D Ostrość zdjęć, o matko jak aj kocham takie zdjęcia :razz: [URL]http://i30.tinypic.com/10zpctg.jpg[/URL] :evil_lol:
  22. Cześć! :multi: [URL]http://images31.fotosik.pl/139/e6e5f79b563dcfaa.jpg[/URL] Król świata [FONT=Comic Sans MS]:loveu:[/FONT]
  23. Cześć! Dziękuję bardzo wam wszystkim za życzenia :loveu::multi: Nie spodziewałam się aż tylu :razz: Sorry że wcześniej mnie nie było ale dogo się nie chciało otworzyć :shake: [quote name='Olusia'] [CENTER][SIZE=4][/SIZE][LEFT]Które urodzinki? 13? :cool3: Zgadłam? :eviltong: [/LEFT] [/CENTER] [/quote] A żeś mnie rozśmieszyła :diabloti:
×
×
  • Create New...