Witanko :sweetCyb:
W niedziele byłam z tatą i Pimpkiem w lesie, głównie to pobiegać bo aj jeżdżę na zawody z biegów jak są w szkole to muszę trochę poćwiczyć ;)
No w każdym razie aparat też wzięliśmy :razz:
W czwartek tez planujemy wypad do lasu więc będzie gites :cool1:
Może wtedy cyknę Pimpka jak patrzy przez szybę bo nie zrobiłam tego w niedzielę dlatego że musiałam pilnować żeby tego nie robił :evil_lol:
Niektóre są rozmazane bo;
po 1 - Pimpek się ruszał
po 2 - pod koniec trochę trzęsło
Ale OK, czas na foty :cool3:
[IMG]http://images31.fotosik.pl/184/353319dcf71ad061med.jpg[/IMG]
[IMG]http://images32.fotosik.pl/183/ff33508815c7de24med.jpg[/IMG]
[IMG]http://images33.fotosik.pl/184/19aeefd86da7a7ccmed.jpg[/IMG]
[IMG]http://images34.fotosik.pl/183/411819cae7ec6fd1med.jpg[/IMG]
[IMG]http://images28.fotosik.pl/179/76b3ab62759ab83amed.jpg[/IMG]
C.D.N.