Tak, wiem, już środa :placz:
Wybaczcie, wiem że zdjęcia dawno były, ale pada...
Jak przestanie padać to zrobię parę zdjęć...Mam nadzieję że nastąpi to jeszcze w tym tygodniu...Ale za to że jesteście tacy cierpliwi (choć nie do końca :diabloti:) to dam kilka zdjęć Kitka i 1 moje :oops:
Ale to za chwilę jak pomniejszę foty :eviltong: