Dzieńdoberek :diabloti:
Taaa...wiem foty maiły być w niedziele...a będą dopiero dzisiaj :cool3:
Dziś zrobiłam tylko kilka (chyba 4 XD) ale jutro się jeszcze zrobi :eviltong:
Jeździłam dzisiaj z moją przyjaciółką na rolkach, Pimpek nam towarzyszył ;)
A jaki grzeczny dzisiaj był! :-o
I żadnego psiaka nie spotkaliśmy, oprócz Bobika, ale on był za siatką ;)
Może zrobię mu kiedyś foty bo ostatnio go widzieliście...w Styczniu?:roll:
Wow, [B]Malina! :crazyeye:[/B]Kolejna znajoma morda :evil_lol: