O Boże...wyłączyłam po pierwszym skowycie tego psa...Nie mogłam tego dalej oglądać :placz:Kiedyś już oglądałam filmik jak powieszali psy, to mi wystarczy :placz:
Jeny, jak tak można! No pięknie ludzie traktują swojego przyjaciela :-(
Gdyby ktoś tak tych debili kopał, mordował...Nie no, ja nie mogę :angryy: