[quote name='Czarna_Owieczka']Byliśmy dzisiaj u weterynarza bo Blaki sie trząsł. Choroba po kleszczowa i znowu nerki :( miał mierzoną temp. 40 z kreskami. Dostał 4 zastrzyki, żeby pobudzić nerki do pracy. Jutro znowu do lecznicy po kolejną porcję zastrzyków :([/quote]
Biedny Blaki :-( Oby szybko wyzdrowiał !:p
ajajaj :shake: nie za fajnie :shake:
Budują drogę an wsi więc Pimpuś nie może być spuszczany i musi być uwiązany aż skończą robić tą drogę w górce :placz:
No chyba ze go spuszczę czasem gdzieś na łąkach daleko od wsi :shake:
Super ten filmik :crazyeye:
Ale się fajnie bawią :cool3:
A jaka Efli szybka :crazyeye::loveu:
A i w pewnych momentach filmu wydawało mi się że ten yorek chciał wskoczyć na Efli :razz:
[URL]http://i20.tinypic.com/kd7ibd.jpg[/URL]
Jeeeeeeeeeej :loveu:
[URL]http://i24.tinypic.com/24qitts.jpg[/URL]
tu to go po prostu zamurowało na widok tego przysmaku :evil_lol:
Ika jest prze śliczna :loveu:
Jakie ma słodkie minki :loveu:
Ja teraz lecę do cioci, ale będę tu często wpadać :cool3:
Super foty :loveu:
Mizianko dla ślicznej Iki :loveu:
I kiełbaska :diabloti: