-
Posts
2162 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Pimpek
-
A więc ustalone: ty sie dobrze bawisz,przywozisz foty, a my świętujemy spóźnioną 300 stronkę :multi::BIG::pepsi::drinking:
-
[quote name='Karolina_Nett'] No a jak! Te łóżko to chyba jedyne miejsce na które mówi mu się "hop" a on odrazu wskakuje. Bo tak to najpierw się namyśla, kombinuje. Cwaniaczek :diabloti:. [/quote] Co za pies :evil_lol:
-
Hello, co tam u was dzisiaj słychować ?:diabloti:
- 21590 replies
-
[URL]http://i22.tinypic.com/1763k5.jpg[/URL] :loveu: [URL]http://i24.tinypic.com/rvln2e.jpg[/URL] Przesłodki :loveu: [URL]http://i21.tinypic.com/vpdo9j.jpg[/URL] Co on tam ma ?:cool3:
-
[quote name='diabelkowa']Czesc pimpkowa :)) A On jest na noc w domku?[/quote] Nom niestety nie, a to przez mamę, nie wiem czemu ale nie pozwala :placz:
-
[URL]http://i22.tinypic.com/2ngsyf8.jpg[/URL] No,no :cool3: [URL]http://i24.tinypic.com/34r6szo.jpg[/URL] Mniamciu,mniam :p [URL="http://i24.tinypic.com/2s1nr0x.jpg"]http://i24.tinypic.com/2s1nr0x.jpg [/URL]Słodka :loveu: [URL]http://i20.tinypic.com/2i7pwlg.jpg[/URL] He he :cool1:
-
Hejo wszystkim :evil_lol: Widze że zaczynasz robić bannerki,cudo :loveu: A jak pańcia Diańci (ty :diabloti:) ma na imię ?:eviltong:
-
No, szkoda że z tych filmików nici :/ No ale daj w takim razie foty :diabloti:
-
[URL]http://i21.tinypic.com/2d6ky6d.jpg[/URL] Najpierw obejrzę się w lewo..... [URL]http://i23.tinypic.com/30ig5r6.jpg[/URL] ......potem w prawo [URL]http://i20.tinypic.com/2lk9mqf.jpg[/URL] I można iść :cool3: Fajne ma szelki, takie kolorowe :p [URL]http://i22.tinypic.com/23lbj7s.jpg[/URL] Jaka mordka śliczna :smile: [URL]http://i23.tinypic.com/2r4mo7a.jpg[/URL] Urocze....love.....
-
Ślicznego masz psiaka :loveu: A jak prześlicznie wyszedł w fotach an pierwszej stronie :loveu: T tez cudne :loveu:
-
[URL]http://images29.fotosik.pl/84/9de83cf456a02492.jpg[/URL] Romantyk :D [URL]http://images25.fotosik.pl/84/e30bfaef12f0790b.jpg[/URL] Słodki :loveu: [URL]http://images13.fotosik.pl/96/8110f11716e9bdb1.jpg[/URL] Śliczny :lol: Ładnego masz psiaka nie ma co :cool1:
-
Fajne te foty na fotosiku :cool3:
-
Jaka Daisy śliczna :loveu: Czekam na następne zdjęcia :cool3:
-
Prześliczny ten twój Misio :loveu: [URL]http://img442.imageshack.us/img442/9299/pict0265sp4.jpg[/URL] To ta fota po kąpieli ?:cool3: A z jakiej okazji Misiowi tyle życzeń wszyscy składają, czyżby miał urodziny ?:lol:
-
[URL]http://tinypic.pl/out.php/i44393_tnIMG2275.jpg[/URL] Super, to ty jesteś na tym ślicznym koniu ?:loveu: Super foty :cool3:
-
[URL]http://images11.fotosik.pl/95/248ee3b2305ec79b.jpg[/URL] Jaka szczęśliwa :cool3: [URL]http://images22.fotosik.pl/178/ee9ff8ee95080078.jpg[/URL] Ciekawe,ciekawe :evil_lol: [URL]http://images29.fotosik.pl/101/07318c582f8d1a4a.jpg[/URL] Ale fajnie wyszło :lol: [URL]http://images22.fotosik.pl/178/2b6f37a556db9d92.jpg[/URL] Śliczna :loveu: [URL]http://images11.fotosik.pl/96/f24937e21cdf00df.jpg[/URL] Ruchliwa nie ma co :p [URL]http://images28.fotosik.pl/100/b3b2db0e9ddeed80.jpg[/URL] Wysoko :razz:
-
Ale Fiona jest śliczna :loveu: Super zdjęcia :loveu: Już masz kolejnego stałego czytelnika ;)
-
He,he ;) Studia dają w kość :cool3: a ten psiak w avatarze to Pimpek, zgadłaś :lol:
-
[URL]http://i148.photobucket.com/albums/s15/Madzik_660/Obraz790.jpg[/URL] Prze śliczna :loveu:
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
Pimpek replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
Ile ty masz tego sprzętu :evil_lol: [URL]http://images11.fotosik.pl/95/fa21bbcc29f21388.jpg[/URL] Super :cool3: Śliczne fotki :loveu: -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Pimpek replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[URL]http://tinypic.pl/out.php/i44856_IMG3829.jpg[/URL] Super :cool3: Z Tobiaszkiem tam byłeś ? Aj, ja mykam bo z brzucha mojego kota dochodzą odgłosy jakby się wymioty zbliżały !:eek: -
[URL]http://img266.imageshack.us/img266/5758/dscf7368xj2.jpg[/URL] Jak mogłaś :crazyeye: I się w dodatku nie podzieliłaś, okrutna jesteś :diabloti: [URL]http://img514.imageshack.us/img514/7007/dscf7414ai5.jpg[/URL] To też wygląda smacznie ;)
-
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/4ed2c7a71e332a34.html"][IMG]http://images27.fotosik.pl/99/4ed2c7a71e332a34med.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://images29.fotosik.pl/100/ddcb694369fade61med.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/100/426fbf892b812de8med.jpg[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/99/c45782eaa9aa3770med.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/169/a17aafbf12e5de3fmed.jpg[/IMG] Nie wyszło :oops: Proszę na jakość nie narzekać, bo Pimpuś widząc coś smacznego do tego skacze więc się rusza, ech..... Co za pech... Kiedy oni wreszcie skończą robić tą drogę ?:angryy: Pimpusiowi się nudzi, a jak skończą ją robić to Pimpuś jak za dawnych dni będzie mógł całymi dniami biegać po łąkach i ogródku, być w ogródku na noc.... :loveu:
-
[quote name='anetta']:hand: Obiecanki cacanki :watpliwy:[/quote] Wypchaj się :diabloti: Może wam się internet nie odłącza ale mi się odłącza i czasem go nie ma cały dzień albo więcej więc mnie tu nie obrażajcie :angryy: No ale foty dam ;) Foty robione gdy Pimpuś był uwiązany bo robią tą głupią drogę, a na spacery tata mi nie pozwala cyfrówki brać :watpliwy: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/d3a14008093d06e8.html"][IMG]http://images22.fotosik.pl/169/d3a14008093d06e8med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/32bde56d3fc46f90.html"][IMG]http://images22.fotosik.pl/171/32bde56d3fc46f90med.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://images25.fotosik.pl/99/3eefb6a198567962med.jpg[/IMG] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/e3ae1930035f0a09.html"][IMG]http://images11.fotosik.pl/91/e3ae1930035f0a09med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/95e224c0e224cd0b.html"][IMG]http://images22.fotosik.pl/169/95e224c0e224cd0bmed.jpg[/IMG][/URL] c.d.n.
-
Gang odkrywców z nad Wisły str 248 :) czyli wchodzić...
Pimpek replied to Usia's topic in Foto Blogi
[URL]http://images27.fotosik.pl/98/87386169d757d0f9med.jpg[/URL] Jeeeeeeeeeeeeeeej, silny psiak :cool3: