Jump to content
Dogomania

tigrunia

Members
  • Posts

    13185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tigrunia

  1. Ty to masz mamę do pilnowania dzieci to ze zdjęciami moze coś wyjdzie ja miałam masakrę :shake: Jeden bobas a tyle z nim miałam roboty, ze szok.. najgorsze to to niewyspanie było :shake: Co godzinę przez pierwsze 2 tygodnie musiałam wstawać bo bidak sam sobie z cycem nie radził :shake: A jak już się zaczęłam wysypiać to coraz więcej czasu z nim spędzałam i jakoś tak też nie było czasu na zdjęcia :eviltong:
  2. [quote name='Mała Rita']Cze Be :) ale mam nadzieje, ze wyjazd sie udał?[/QUOTE] Cześć Aśka :loveu: Pewnie - super było :multi: [quote name='*kleo*']Cześć wycieczkowcu :) Grzaniec dobry był? :cool3:[/QUOTE] Cześć :eviltong: Miód w gębie!! Ale drogi kurde :mad:i Ł mi wydzielał :evil_lol: [quote name='karkakarka']hej :) Te pierworodne to takie przylepy :) U mnie chyba też tak będzie :)[/QUOTE] Hej Karinka :multi: Z Buff to jest różnie bo ogólnie to one są obie przylepy ale Jess ustępuje jak widzi, że Buff się pcha na kolana i w rzeczywistości Buff jest więcej pieszczona ale czasem jej odbija i idzie do kontenera :roll: [quote name='Pegaza']Oj a u mnie jest inaczej..najbardziej kocha mnie Liv.. na kazdym kroku pokazuje mi swoje uwielbienie do mojej osoby:)[/QUOTE] Moje panny OBIE bardziej kochają moją mamę ode mnie :evil_lol: Ona na nie nie krzyknie, nie czesze i jeszcze parówkami karmi :evil_lol: Żyć nie umierać :evil_lol: Ale Buff to wyszło na dobre bo przytyła i to sporo - jest teraz nieproporcjonalna bo ma grubą doopę i małą główkę :evil_lol: [quote name='Doti1986']U nas się zmieniło najpierw Pixi nie odstępowała mnie na krok a teraz wybrała pana:([/QUOTE] Buff też woli się przytulić do Ł zamiast do mnie :eviltong: To jego pupilka :p Dziś byłam z Jess u weta i panna waży ciut ponad 3 kg więc na szczęście nic nie przytyła na mamy diecie :roll: Muszę jeszcze z Buff jechać ale z nią jeżdżę do innego weta więc dziś jej nie zabrałam bo to w zupełnie inną stronę. W lutym kończy się dziewczynom wścieklizna więc z Buff chyba to od razu załatwię przy następnej wizycie .. Mówiłam wam już jaką miałam drogę do Zakopca? Do samego Włocławka 7 aut w rowach :shake: Jazda fatalna - ciągle śnieg na zmianę z marznącym deszczem :shake: Jakoś niedaleko Łodzi widzimy cysterny stoją na poboczu, ciężarówka w rowie i Ł hamuje a auto jedzie :-o Droga czarna jak smoła a na niej ślisko jak na lodowisku :shake: Jechaliśmy we wszystkich możliwych warunkach pogodowych :evil_lol: W Łodzi kolo nam wjechał w doopkę lekko bo też Łuki wyhamował dopiero w połowie skrzyżowania a czerwone światło było i koleś za nami to samo :shake: Na szczęście nic się nie stało z autem ani jego ani naszym :roll:
  3. [quote name='dzasta']Ja byłam dwa lata temu na tej imprezie w Promenadzie i w sumie bardzo fajna i bardzo dużo piesków :) W tym roku myślę że się też pojawię :)[/QUOTE] A jak chcesz się tam pojawić jak będziesz w tym czasie w Bydgoszczy? :evil_lol:
  4. [url]http://i819.photobucket.com/albums/zz113/m104/IMG_1667.jpg[/url] ojej :evil_lol: Bułeczki :loveu: ach..
  5. Ojj tak - dużo, dużo zdrówka! :loveu: Czekam z niecierpliwością na foty :loveu:
  6. Cze Madzia :loveu: A co to jest to to imax? Czym się różni od zwykłego 3D? :roll:
  7. Cześć laski :loveu: Nie mam jeszcze fot bo Łuki ma u siebie w aparacie ale w sumie to za wiele zdjęć nie mam .. Później wam opowiem o Zakopcu bo jakoś weny nie mam ale powiem wam, że jak wróciłam to najbardziej oczywiście Jess się ucieszyła :loveu: Już mnie nawet do teraz pilnuje i cały czas pcha się na kolana :loveu: A Buff jak zwykle bezuczuciowa :eviltong: Trochę poskakała jak przyjechałam i zaraz poszła do kontenera i siedzi tam do dziś :evil_lol: Z rana ją wykąpałam, trochę powycinałam to tu, to tam to jeszcze większa obraza majestatu a teraz mam w ręczniku Jess - niezbyt zadowolona, ale szczęśliwa :loveu:
  8. Cze Klaudia :multi: Wróciłam :evil_lol:
  9. Aśka super!!:sweetCyb: Gratuluję :klacz::klacz:
  10. [quote name='dysia-u']ciasto jak ciasto ale kwiatka szkoda[/QUOTE] Kurcze no gafa jak nic :oops: Ale Ł coś wspominał, że może w kwietniu przyjedziemy znów :loveu: :evil_lol:
  11. [quote name='dysia-u']Be !!!! a co ty robisz w domu??!!! czekałam z ciastem uuuuuu[/QUOTE] Ula ale gafa no :-( Ja na śmierć zapomniałam :shake: Kurka no.. jakoś tak cały tydzień zleciał a dziś tak się spieszyliśmy z pakowaniem, ja nerwowa, że późno jedziemy no i całkiem mi wypadło z głowy :-( Kurcze no aż sama wściekła jestem na siebie :shake: I jeszcze ciasto mnie ominęło.. :placz:
  12. [quote name='dysia-u']Fajnie ma Be. Wyszaleje się na nartach , przyjedzie i jeszcxze wszędzie porządek zastanie. Niektórzy to maja farta[/QUOTE] Cze Ulka :multi: Szaleć nie szalałam - odpocząć pojechałam :eviltong: [quote name='Magda']Be widzę, że to u was już tradycja - zimą i latem na wakacje :eviltong: Fajnie tak sobie odpocząć... zazdraszczam! :) Czekam na fotki![/QUOTE] No być musi.. tak jest fajnie :loveu: Chociaż Łuki chce się wybrać do Zakopca latem też więc nie wiem co wypali z morza bo urlop niestety ograniczony :shake: [quote name='jot11'] Be,wiem,że jak wrócisz to będziesz,ale kiedy będziesz? :evil_lol: Cześć :multi:[/QUOTE] Jestem :diabloti: [quote name='Pegaza']Na tydzien chyba jechala wiec zara powinna byc;)[/QUOTE] Wyjazd mieliśmy o 8:30 - o 1,5 godz. później niż planowałam :angryy: [quote name='Mała Rita']Be ale Ty fajnie masz z tym Zakopanem :)[/QUOTE] Ano nie ? :loveu: [quote name='Kasia']jak dobrze wiedzieć, że są jeszcze takie chude jak ja :lol: cze Be! zazdroszczę tych wypadów na narty!!! potem ponadrabiam zaległości a teraz ino pozdrawiam :loveu:[/QUOTE] Też bym chciała.. :roll: Jakie narty - zadne narty :eviltong: Noo.. to jestem :loveu: Podróż była jak zwykle długa i męcząca no ale wpadłam chociaż się przywitać.. :loveu:
  13. [quote name='Pegaza']My tez i obiecuje ze duzo gadac nie bedziemy :evil_lol: hihi pa:loveu:[/QUOTE] No u mnie na szczęście tłoku nie było ale do Ciebie pewnie za tydzień dotrę :eviltong: [quote name='...::Basia::...']mI tam lepiej pociagiem:eviltong: w korkach stać nie trzeba i przespać sie mozna a nie cały dzień na droge patrzeć a tak to i spod peronu po nas przyjezdża pani u której mieszkamy i nas zawodzi:eviltong:[/QUOTE] Jesteś pewna,że nie trzeba? A wiadomości nie oglądała? 4 dni były problemy z pociągami :cool3: Szczególnie w okolicach Krakowa :eviltong: [quote name='Princess_York']Ale fajnie ja też chce na narty :loveu: :lol: To my czekamy na powrót i udanej jazdy:p, jak to się mówi połamania nóg :evil_lol:.[/QUOTE] Nie byłam na nartach :eviltong: [quote name='*kleo*']Cześć Be :) Łatwej podróży i miłego pobytu życzę :p[/QUOTE] :loveu: [quote name='Pegaza']Wpadlam odsniezyc u Be bo sniegiem nawialo;)[/QUOTE] Niezastąpiona :loveu: [quote name='karkakarka']To ja pomogę :) Hej B-e :D[/QUOTE] I Karinka :loveu: [quote name='jot11']No to ja dzisiaj odśnieżę :lol: i kwiatki podleję i kurze wytrę :multi: Cześć Be :multi:[/QUOTE] I Jolcia :loveu: Nie no dzieki dziołchy :loveu: :multi:
  14. [quote name='Pegaza']Cieniu to Ty zawsze mialas dlugie pozury to teraz masz juz szpony:evil_lol: oj tam Be na szpilach wysokich lazisz i nog nie lamiesz to i na nartach dasz rade:eviltong: no to spokojnej jazdy Be i wroc cala i wypoczeta..:calus:.[/QUOTE] Ano :evil_lol: Jakoś mnie nie ciągną te narty :eviltong: Dzięki D-E :loveu: Zmykam, pa laski :loveu: Będę tęsknić :placz:
  15. [quote name='dysia-u']Beatko wysłałam ale gdzie dojdzie to nie wiem hihi Uwaga bo bardZo kiepskie drogi i duze korki do i z Zakopca[/QUOTE] No wiem..dlatego tak wcześnie wyjeżdżamy :-( W zeszłym roku w 8 h myknęliśmy 600 km .. w tym na pewno się tak nie uda :shake: Basia ja tam nie lubię pociągów :eviltong: Wygodniej się autem jedzie :loveu:
  16. Cześć laski :multi: Nie cytuję bo nie mam czasu :shake: Byłam dziś w domku bo spakować się chciałam ale nie znalazłam torby :roll: Wywaliłam wszystko co potrzebuję na kanapę i jutro o 4 rano Łuki już przyjedzie ze świeżymi bułkami z mej cukierni trza będzie szybko machnąć i jechać się pakować - o 5 mamy wyjechać :crazyeye: Ale za ro zrobiłam sobie na wyjazd rybkę po grecku :loveu: Tak mi zasmakowała :evil_lol: Zdjęć nie będzie :eviltong: Nie wyrabiam czasowo.. aaa - paznokcie nowe mam :loveu: Dziś po pracy jeszcze leciałam ale tak długich jeszcze nie miałam :shake: Nie wiem czy długo w nich uciagnę.. Noo.. to zmykam.. wracam za tydzień :-( Nie gadajcie za dużo pliss!! Trzymajcie się :loveu: P.S. Daria - chcesz, żebym się połamała? :p
  17. Ula daj na PW nr tel do siebie. Będę wracać za tydzień w sobotę z rana więc jest szansa, ze wpadnę ;)
  18. [quote name='karkakarka']Kochana gracka :) B-e a można tak przydomki zmieniać :roll: czy musisz zlikwidować jedną, żeby zarejestrować drugą? Kleo, a zdradzisz jaki był pierwszy wariant?:lol:[/QUOTE] No dwóch przydomków mieć nie można :eviltong: Jakoś się wykombinuje :cool3: Klaudia a myślisz, że ten pierwszy jeszcze może przejść? Dlaczego za 1 razem go nie przyznali?
  19. [URL]http://bydgoszcz.olx.pl/kto-znalazl-mojego-pieska-iid-64954603[/URL] Może to ten? Albo ten: [URL]http://zaginionepsy.pl/obiekt,1415,Zaginiony,Bydgoszcz,Piksel.html[/URL] ? Czy ktoś w ogóle przeszukał ogłoszenia czy od razu szukacie mu nowego domku? :/ [url]http://www.olx.pl/q/york/c-413[/url]
  20. [quote name='Mała Rita']Nie dziękuję za kciuki co by nie zapeszyć ;) Be IKEA jest na obrzeżach Łodzi, jak się jedzie na Pabianice - nie wiem czy kojarzysz gdzie to :)[/QUOTE] O pupa Jasia to nie w moim kierunku :angryy:
  21. Po ok 30 dniach Doti ;) A ja jestem zła, ze mój pierwszy przydomek nie przeszedł :angryy: Myślę cały czas nad nowym :eviltong:
  22. U mnie wczoraj kąpiel Buff była :cool3: Cześć :multi:
  23. A co oznacza ten przydomek? Nie znam się na WP :oops: Hihi.. ladacznica mała z naszej Gracki :evil_lol:
  24. Ale mi szybko dziś u Ciebie poszło Daria :eviltong: Super, że Pipi zdrowa już :multi: Tylko nie wiem czemu mi się ubzdurało, ze to Liv ma przepuklinę :shake:
  25. Asiu trzymać kciuki będziemy mocno :loveu: Powiedz mi gdzie ta Ikea w Łodzi gdzieś na obrzeżach? Będę chciała wstąpić w drodze powrotnej z Zakopanego..
×
×
  • Create New...