-
Posts
13185 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tigrunia
-
Tu mnie jeszcze nie było dziś :oops: Cześć Ulka :multi: Jak tam nasze drzewka ? :loveu:
-
Ty Daria coś często te kluski robisz - ziemniaków mało pewnie jadasz ?
-
Chyba już jest :roll:
-
Na 3D już byłam i w Cinema i w Multi, nawet na 4D byłam:crazyeye:.. a do imax'u Ł nie chciał jechać jak byliśmy w Warszawie no i doopa.. nie zobaczę różnicy:roll:
-
Kasiu miałaś mieć więcej czasu i co? Wpadasz raz na 2 tygodnie:mad:
-
Dobry dzień D-E:cool3:
-
Cześć Klaudia :multi: Jeszcze ja nie byłam z gratulacjami :oops: Ale to było jasne, że zdasz :evil_lol:
-
[quote name='karkakarka']E tam dobrą... Daj jej szansę i uwierz w nią ;) Ja będę za nią kciuki trzymała :loveu::loveu:[/QUOTE] Nie o to chodzi, że ja w nią nie wierzę ale mniejsza z tym.. :p [quote name='dzasta']Nie nie myślę że piątek to akurat bo dzisiaj Gabi ma owulację a od owulacji po 48 godzinach się kryje :D A z Buff na wystawy śmigaj :D Chociaż zobaczysz jak jej pójdzie :p[/QUOTE] No to trzymam kciuki :multi: Śmigać z nią na pewno nie będę a hodowlankę czy zrobię teraz czy za rok to mi nie robi.. A teraz nie mam zbytnio kasy, żeby 160 zł na wystawy wydać :shake: [quote name='Pegaza'] Be sprobuj a juz zakladasz ze sie nie uda;)[/QUOTE] Ja nie zakładam, że się nie uda :eviltong: Z hodowlanką to żaden problem tylko zastanawiam się czy warto :cool3: [quote name='...::Basia::...']Hej :) No Be próbuj, próbuj i trzymam kciuki za Buff:loveu:[/QUOTE] Hej Basia ;) [quote name='*kleo*']Zgłaszaj, ja z lichym kudłem Gracji zrobiłam hodowlankę na doskonałych i nawet jedną lokatą to i Wam się uda :)[/QUOTE] Aleście się uparły :eviltong: Że się uda to ja nie mam wątpliwości :p
-
[quote name='dzasta']Ano zamknęłam ale otworzę :) A progesteron wczoraj był na poziomie 3,8 :) Więc najdalej w piątek jedziemy na krycie :D[/QUOTE] No żeby ten piątek nie był za późno :eviltong: [quote name='jot11']Zawsze używam tego samego koloru.Loreal "Pure paprika".Wychodzi mi taki marchewkowo-wiewiórkowy :evil_lol: Podoba mi się :eviltong:[/QUOTE] Masz się pokazać a nie jakimiś opisami walić :evil_lol: [quote name='karkakarka']hej Be :) Skoro Buffy przytyła to bedziesz ją jeszcze wystawiać?[/QUOTE] Cześć :multi: No wiesz.. jest teraz większa szansa na to, że zdecyduję się na szczeniaki po niej więc hodowlankę musiałabym zrobić. Pewnie zgłoszę na Walentynkową i dwie wystawy będą z głowy ( no chyba, że dobrą dostanie :mdleje:) no ale jeszcze nie zadecydowałam .. :roll:
-
[quote name='dzasta']Ja jeszcze wyników nie mam za jakieś dwie godzinki będą :D[/QUOTE] No i.. ? :eviltong: Pytam po raz trzeci - czemu zamknęłaś galerię?? :mad: [quote name='megi82']dawno mnie nie był0-a tu randki były...no to teraz aby cosik wyszlo z tego ;D[/QUOTE] Cześć Megi :multi: [quote name='Pegaza']Sie znalazla agentka Tomka:D cze Beata:)[/QUOTE] Cze Daria :multi:
-
[quote name='jot11']Przyda sie bo zimno jest :eviltong: Dzieki za info :lol: Lece włosy płukać bo farbowałam,mam nadzieję,że włosy na głowie zostaną :evil_lol:[/QUOTE] :eviltong: I co Ci wyszło ładnego? Pochwal sie :cool3: [quote name='karkakarka'][URL]http://www.yorkland.pl/r/9.php?p=213[/URL] :) A tu też jest :D Viktoria :) To Buffy ze swoimi 2,2 taka jak moja Tolka, bo ona 2,3 :D[/QUOTE] Taką chcę :evil_lol: :loveu: Kurcze no ciężka się zrobiła - różnica jest diametralna jak ją podnoszę :evil_lol:
-
[quote name='jot11']Kurcze musze sie poprawić i donieść :diabloti: Ale już nie dzisiaj,może jutro :diabloti: Muszę te Victorie se obejrzeć,gdzie ją znajdę?Proszę o podpowiedź :evil_lol: Czeeeeeeeeeeeść Be :multi::multi:[/QUOTE] Jutro będzie futro :eviltong: [url]www.desire-york.pl[/url] w zakładce girls będzie :cool3:
-
[quote name='Pegaza']No prosze to musial jej bardzo dogodzic ze usypiala na stojąco haha[/QUOTE] Ale ona zasypiała w trakcie :evil_lol: [quote name='dzasta']Hahaha ale się uśmiałam z Jess :) To romantyczne a wcześniej pewnie w ścianę bo w sufit nie dało rady patrzyła :D Ja to się obawiam bo Gab to jest dość nerwowa i uznaje tylko Czecha jako reproduktora ale zobaczymy może ją jakoś zbajeruje Valentino. Teraz czekamy na wynik progesteronu bo jeszcze nie było jak dzwoniłam przed chwilą :([/QUOTE] Jess dziś tyłkiem tańcowała do kundelka na spacerze :diabloti: No i jak - masz już ten wynik bom ciekawa.. :cool3: Czemuś galerię zamknęła :mad: [quote name='karkakarka']No Viktoria śliczniutka :D Oby same takie Victorie ci się urodziły :)[/QUOTE] Szczyt marzeń :mdleje: Ale nie . może lepiej nie bo bym wszystkie sobie zostawiła i co ? :crazyeye: Łuki by mnie wykopał z domu :evil_lol:
-
Cześć Ula ;) Kurcze no szkoda pieska :-( I faktycznie problem będzie go pochować :shake: No ale cóż.. na cmentarzu grabarze jakoś radzić sobie muszą.. Ostra łopata i heja.. :roll:
-
A to ci niefart .. :roll: I kurcze strasznie długi termin masz do następnego egzaminu :crazyeye: :shake: No ale zdążysz się przynajmniej lepiej przygotować :loveu: Weź sobie dokup po godzince tygodniowo, żebyś nie zapomniała do tego egzaminu :shake:
-
[quote name='dzasta']Zamknęłam galerię... A jak poszło krycie? Gładko? Bo ja to cała w nerwach jestem :D A zaraz jadę na progesteron :P[/QUOTE] Dlaczego? :roll: Krycie bez problemu ;) Ale suki różnie reagują.. Jess za drugim razem już się na tyle odprężyła, że zasypiała na stojąco jak ja krył :evil_lol: [quote name='Aga&Dakar']Czekamy na sliczne dzieciaczki.[/QUOTE] :loveu: [quote name='*kleo*']A ja wczoraj poszperałam trochę w necie i znalazłam kilka dzieciaczków Babylona, ładne szczylki :)[/QUOTE] Szczególnie to mi się oczywiście Viktoria podoba z jego dzieci :evil_lol: [quote name='karkakarka']Ja też od razu poszperałam i też się naoglądałam :D[/QUOTE] O proszę jakie ciekawskie :evil_lol: [quote name='...::Basia::...']Hej:loveu: Nie było mnie tu tylko pare dni a tu już taka nowina? No gratuluje i aby wszystko poszło jak najlepiej:):loveu:[/QUOTE] A bo nic nie pisałam wcześniej bo jak wróciłam z Zakopanego to Jess już miała cieczkę i nerwowa byłam, że mama nie zauważyła i myślałam, że będzie za późno :angryy:
-
[quote name='dysia-u']nie dość że ładny to jeszcze coolsko sie nazywa[/QUOTE] :cool3: [quote name='jot11']Aaaaaaaaaa to już wiem.Oglądałam go na stronach hodowli.Bardzo mi się podoba,bardzo,bardzo.Tak samo jak tatuś mojego Apolla czyli Amir.Bo na moje niewprawione i nie znające sie oko Amir też jest prześliczny :lol: Już widzę jakie ślicznotki się urodzą z tego miotu :loveu:[/QUOTE] Amir faktycznie fajniutki ;) [quote name='Pegaza']No sliczny taki typ laleczki;) a do mnie dzis nie wpadlas a ja tak liczylam na Twoje tez kciuki:roll:[/QUOTE] Daria kurcze byłam no .. ale jak chciałam napisać, że trzymam kciuki to mi się komp zawiesił :shake: No ale trzymam cały czas bo nie wiem o której ten exam :eviltong: [quote name='*kleo*']Cześć Be :) Fajno że dobrze wszystko poszło, chętnie zobaczę dzieciaczki, bo po Babylonie chyba nie widziałam, albo nie zwróciłam uwagi ;)[/QUOTE] Cze Klaudia :multi: Ja się sporo naoglądałam :loveu: [quote name='ladyyork']Witam ,już nie moge się doczekać kiedy zobacze maluszki z tego miotu:loveu:miejmy nadzieje że będą códeńka takie jak mama i tata;)[/QUOTE] No wolałabym, żeby były jak tata :evil_lol: [quote name='karkakarka']:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:będą kluseczki :bigcool::bigcool::bigcool:śliczne kluseczki... po ślicznych rodzicach :iloveyou::iloveyou: Fajnie!![/QUOTE] :loveu: Też się cieszę :loveu: :evil_lol: