Jump to content
Dogomania

tigrunia

Members
  • Posts

    13185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tigrunia

  1. A może to Jessikowy brzuch jest jakiś nadmiernie duży :roll:
  2. [quote name='*kleo*']Zupełnie serio, no ale jak ona miała wyglądać z dwoma szczeniorami w brzuchu? Z resztą Gracja jest długa, więc się dzieci rozłożyły do tego stopnia, że jak urodziła pierwszego, to drugiego w ogóle nie można było wyczuć. Dzasta pomiziaj Czesia, niech się chłopak kuruje. I Gabinkę też, no i Bertkę co by się odrzucona nie czuła :)[/QUOTE] No oki ale te Twoje dzieci po urodzeniu były 2 razy większe od Jessinkowych maluchów zeszłorocznych.. Teraz niby są 3 a brzuch jeszcze raz taki jak Gabinkowy :roll:
  3. No to jasne, że się wylizuje ale co - myślisz, że to wystarczy? Dla mnie to mało higieniczne :shake:
  4. :placz: Wielka szkoda.. :placz:
  5. No jakoś za miesiąc juz się przeprowadzę .. :roll: Jakoś wcale się nie cieszę jak sobie pomyślę ile tam na mnie roboty czeka :shake:
  6. [quote name='*kleo*']No niecały tydzień. Nie wiem z resztą, może mama ją dorwała, ale nic nie mówiła, więc chyba nie. Zastanawiałam się kiedy ją wyprać, wszyscy znajomi którzy hodują długowłose rasy kąpią swoje suki dopiero po 5-7 dniach, więc i Gracka przeżyje. Z resztą jest w papilotach, a pod ogonem i brzuch ogolone, więc aż tak brudna nie jest :) No to się spotkamy w Grudziądzu, ja startuję z Ulinką :)[/QUOTE] No nie wytrzymałabym :shake: Jess się długo oczyszczała po porodzie więc poza kąpielą miała codzienne mycie swych okolic oraz brzuchola co by dzieci bakterii nie ciągnęły z cycka :mad: Fakt, że papiloty są praktyczne bo nie trzeba codziennie kąpać całej przynajmniej. Jess rodziła bez papilotów więc tak czy siak konieczne było całościowe pranie :roll:
  7. A buu gazeta mi się otworzyć nie chce :placz: Medialny M-A mam nadzieję , że nie będzie występował w stroju Adama :evil_lol:
  8. Inaczej zwana "Letnią rezydencją" :evil_lol:
  9. Moje pieski już na parówkę rzadko kiedy zerkają :cool3: Odkąd zamieszkały z moją mamą mam z nimi masakrę żywieniową :shake: Ja głupia myślałam, że ona je chrupkami karmi a chrupki moich psów zjadał kot :p Pieski za to karmione były kiełbaskami, kurczaczkami it.d. Teraz muszę karmić je tym samym bo na chrupki już nie zerkną :shake: Jess jeszcze wcisnę z puszką razem trochę chrupek ale Buff chrupki oblizuje i wypluwa :angryy:
  10. [quote name='Pegaza']Be a moze po obcieciu wlos by sie wzmocnil?gdybys juz nie chciala jej przez jakis czas wystawiac.. no zglos ją zglos..:)[/QUOTE] Taką też mam nadzieję.. :roll:
  11. Najlepsiejszego :multi:
  12. [quote name='*kleo*']Ja muszę w końcu Grackę wykąpać, po porodzie nie chciałam jej ruszać, ale teraz tydzień po to już chyba wypiorę bo smrodliwa jest okrutnie :eviltong:[/QUOTE] Tydzień po porodzie a ona jeszcze nie wykąpana? :-o [quote name='Pegaza']Be znaczy obetniesz kurczaka? :)[/QUOTE] Nie będę jej obcinać bo na te 5 włosów to szkoda na fryzjera kasy :evil_lol: Chwilowo podjęłam decyzję, że wystawię ją w Grudziądzu i Inowrocławiu :roll: Do końca miesiąca jest termin zgłoszeń - ciekawa jestem sama czy zgłoszę :evil_lol:
  13. [quote name='*kleo*'][URL]http://i41.tinypic.com/22h7c.jpg[/URL] ooo nieźle, ciekawe ile klusek się tam chowa. [B]Gracja miała taki brzuch na samym końcu ciąży[/B].[/QUOTE] Poważnie mówisz Klaudia? :-o Ja nie wiem dziewczyny - dla mnie ten brzuch jest mega mały [URL]http://i41.tinypic.com/22h7c.jpg[/URL] w porównaniu do Jess.. A już nie mówię i zeszłorocznym brzuchu który ciągała po ziemi prawie :shake: Zaraz cyknę fotkę i wam pokażę dla porównania. Jessikowy brzuch praktycznie od 1,5 tygodnia niewiele przybrał w objętości .. EDIT: Nie cyknę bo jedne i drugie baterie nie naładowane :-( Wyślę jutro Łukiego do zimowej chatki co by naładował.. :roll:
  14. Cze Klaudia :multi: Ty to masz dobrze.. niańka do dzieci i heja :-o Ja już się boję co szef powie jak się dowie, że znów szczeniaki będą :shake:
  15. Ojej nie wiedziałam, że mamy na yorkach dobermana :crazyeye: [URL]http://img11.imageshack.us/img11/7489/dsc01684yn.jpg[/URL] :crazyeye: Cześć :multi:
  16. Szkoda bardzo ale rozsądek ponad wszystko :shake: Ja o mało co Pudzia też nie zostawiłam :crazyeye: [url]http://i527.photobucket.com/albums/cc354/fretki-yorki/IMG_2625.jpg[/url] Mila mała jest przeurocza tylko jak ty ją ustawiasz :crazyeye: Wygląda jak jamnik :mad:
  17. Ależ macie wymagania :shake: Swojego zdjęcia to ja póki co nie mam żadnego nowego :eviltong: Na wystawę się w najbliższym czasie nie wybieram więc nie macie na co liczyć :evil_lol: Zrobię zdjęcia Jessulce po kąpieli - prawdopodobnie dziś jesio ją wykąpie bo śmierdzi mi tu pod nosem więc z rana jakieś fotki zrobię :multi: Buff zdjęć robić nie będę bo wstyd ją pokazywać :eviltong: Chodzi jeszcze w papilotach ale przy najbliższej kąpieli już się ich na dobre pozbędzie..
  18. Laski co jest z dogo? Od paru dni nie mogę nigdzie wejsc a jak się fuksem uda to nic nie mogę napisać :placz:
  19. [quote name='jot11'][I]Hej Be :multi: No szkoda,że nie ma foteczek,ale mówi się trudno. Super,że będą trzy kluseczki :loveu: A maleństwo na pewno do Ciebie łapeczkami machało :loveu:[/I][/QUOTE] Cześć Jolka :multi: Zrobię jakieś foty ciężarnej jutro bo dziś już mi się nie chce :eviltong: :loveu: [quote name='dzasta']O ja tak zawsze zaglądam do Ciebie co tam u nas za tydzień będzie słychać :D Ja też idę na USG po niedzieli jakoś :) To miałaś fajne urodzinki cały czas goście chociaż pewnie zmęczona jesteś jak cholerka[/QUOTE] Który dzień u was? Ja wczoraj liczyłam, żeby przed wetem plamy nie dać to wyszło mi, że wczoraj był 46 dzień :lol: Już odpoczęłam po gościach :eviltong: Ale jestem bardzo zadowolona z tegorocznej balangi :diabloti: [quote name='karkakarka']Trzy kluchy :loveu: A ja zastanawiam się po co to rtg w ciąży? przecież kobietą w ciąży nie powinno się robić rtg, a psom wolno?[/QUOTE] rtg wykonuje się po to aby określić ilość szczeniąt w brzuchu co by nie było niepewności po porodzie czy czasem coś tam jesio nie zostało. Jednak po tym jak wet mi powiedział, że coś gdzieś mogło się schować mam mieszane uczucia :roll: W każdym bądź razie szkodliwy taki rtg dla ciąży (psiej) na pewno nie jest ;) Wet mi tłumaczył czym się różni psia od ludzkiej ale bez kitu za bardzo byłam przejęta żeby zapamiętać :evil_lol: Coś o macicy między innymi gadał :eviltong:
  20. [url]http://img46.imageshack.us/img46/5334/p1030364g.jpg[/url] dziubki przesłodkie :loveu: Pudziulek był tak słabiutki, że musiałam go podtrzymywać przy cycu przez pierwszy tydzień :shake:
  21. Cześć laski :multi: Byłam w poniedziałek na dogo ale tylko na momencik :roll: No i do te pare dni nie miałam kompa.. Zdjęć Pudzia nie mam :-( Zupełnie nie miałam czasu na cyknięcie nawet jednej :shake: Gości miałam non stop - jedni wyszli, następni przychodzili - masakra jakaś :crazyeye: Dziękuję wam bardzo za życzenia :loveu: A z nowości ciążowych wczoraj byłyśmy znów na USG i widziałam jak jedno maleństwo łapeczkami macha :loveu: Widziałam wyraźnie 3 maluszki - główki, kręgosłupy, łapki :loveu: No i najważniejsze serduszka :loveu: Zrobiliśmy też RTG i widać wyraźnie 3 czaszki :multi:Chociaż wet później powiedział, że zawsze coś gdzieś mogło się schować więc w sumie nie wiem po co ten RTG.. jeśli urodzi się więcej niż 3 to już RTG nie będę robić :eviltong: A mamunia czuje się doskonale, sprostać jej wymaganiom kulinarnym coraz mi trudniej :mad: Buff znów troszkę schudła :angryy: Nawet parówek nie chce jeść które u mojej mamy uwielbiała :crazyeye: Noo.. to mykam poczytać co tam u was :multi:
  22. Gratulacje Klaudia :multi: Kurcze jakie duże te chłopaki :crazyeye: Mój Pudziulek maleńki ledwo 60 GRAM przekraczał :shake: Bidulinek mój kochany.. :loveu: No niech Ci wyrosną na przystojniaków :loveu::evil_lol:
×
×
  • Create New...