Jump to content
Dogomania

tigrunia

Members
  • Posts

    13185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tigrunia

  1. Zdjęcia może jutro zrobię :eviltong: Cierpliwości :evil_lol:
  2. Cześć Ula :lol: Jakiś pech zimowy chyba CIę dopadł :shake:
  3. Fajnie Ci w tym blondzie :loveu: Cześć :multi:
  4. Ojej jakie tu smutne wieści :-( Śliczna świnka była [*]
  5. Cześć Asia :multi: Wciąż chodzę i nadrabiam.. :shake: Już nie wiem gdzie co i u kogo :eviltong:
  6. Cześć :multi: Jess w ciąży wybitnie miziasta jest :loveu:
  7. [quote name='Nati28']Super ! bede kolejne maluchy :loveu:[/QUOTE] :loveu: [quote name='dysia-u']Be to juz wprawna akuszerka hihi. Fajnie mieć w domku takie maluszki , ale nie fajnie potem z nimi sie rozstawać[/QUOTE] No właśnie .. :-( Dobrze, że Pudziana mam stale pod kontrolą :eviltong: [quote name='*kleo*']No to fest przygotowania poczyniłaś, u mnie dopiero płotki dziadek zbija i kojec będę rozkładała w czwartek. Ale kocia kuweta już się z mojego pokoju wyprowadziła (bo mój pokój jako najmniej używany został na psiarnię przemianowany ;)). A maluchy już Graculę kopią :p[/QUOTE] U mnie salon jest psiarnią .. śpię w salonie więc tak najwygodniej ;) [quote name='Viky i Ja']Cze Be fajnie, że do cywilizacji wróciłaś ;) Wrzuć kilka foteczek mamuśki, baaardzo prosimy ;)[/QUOTE] Cze Marzena :multi: Nie mam :oops: Cosik zrobie :roll: [quote name='jot11']Super,że będą maleństwa :multi: Cześć nocnie Be :multi:[/QUOTE] Cze nocny Marku :eviltong: [quote name='karkakarka']Super! Kolejne kluchy :)[/QUOTE] Cze Karina :multi:
  8. [quote name='Yoko2009']Ale fajniusio, kolejne kluseczki będą na dogo:)[/QUOTE] Ano będą :loveu: Nalot jakiś :evil_lol: [quote name='dzasta']O gratulacje Be :) Bardzo się cieszę że się udało !!! Gabince też rośnie brzuch tzn nie ma już śladu po słabiźnie czyli tali hehe :) Ale zobaczymy co i jak w piątek :D[/QUOTE] Dzięki Justa :multi: Za was też trzymam kciuki - kiedy USG ?
  9. No to i my się dopisujemy do marcowej listy :loveu: Dziś mamy 30 dzień i jesteśmy po USG :multi: Kluski są, serduszka ładnie biją nic tylko czekać pozostaje..
  10. Cześć laski :multi: Dotarłam i tu :multi: I ile tu pięknych fotek :loveu:
  11. [quote name='Pegaza']No Be zas bedziesz babcia hehe[/QUOTE] Nooo.. fajnie, co nie? :loveu: Kojec już złożony, legowisko dla dzieci kupiłam na wystawie nic tylko wypatrywać porodu :evil_lol:
  12. Cześć Ulka :multi: Ale miałaś przygodę z wodą :roll: Nie zazdroszczę :shake: Gratki 4-ch setek :multi:
  13. A buu nie ogladałam :placz: Cze Madzia :loveu: Faktycznie do twarzy Ci z tą łopatą :evil_lol:
  14. Noo.. dotarłam :multi: Świetna kreacja to po pierwsze :loveu: Po drugie .. USG Gracji już było? :roll: Jakoś mi z głowy wyleciało a tu już kluchy w brzuchu się ruszają :shake: Cuda :eviltong: Fajnie :loveu: Nam wet powiedział, że ciąża wygląda na taką 3 tygodniową dopiero więc sobie sporo poczekamy pewnie :roll: No chyba, że się mylił :eviltong: Za dwa tyg idziemy znów
  15. [quote name='*kleo*']Ooo, Be wróciła :multi: Dasz jutro znać po usg czy coś się tam wykluło mam nadzieję? ;)[/QUOTE] :multi::evil_lol: No się dopiero wykluje :eviltong: Ciąża potwierdzona :cool1: Ale już od poniedziałku zeszłego rósł jej brzuch więc wiedziałam, że coś tam ma :razz: Trza było tylko potwierdzić czy to to zdrowe tak więc serduszko jedno widziałam, maluchów ze 3 ale Pan doktor chyba widział więcej ale nie chciał zdradzić :eviltong: Muszę zerknąć do Ciebie na galerię w końcu bo nie na czasie jestem jak tam u was po USG ... [quote name='jot11']Cześć Be ! Bidulko w niedzielę do pracy lecisz :-([/QUOTE] Ano taki pech :-( Cze Jolka :loveu: [quote name='dzasta']To trzymamy kciuki jutro :)[/QUOTE] Cze Justysia :multi:
  16. [quote name='Pegaza']No narescie nastepna w cywilizacji:)[/QUOTE] No kurcze ile mozna być odciętym od dogo :evil_lol::shake: Siedzę i czytam coście tu biadoliły jak mnie nie było ale zaraz muszę do pracy zmykać :placz:
  17. Cześć iwa, cześć zuza:multi: Jess jest dokładnie 4 tyg po kryciu więc jeszcze z miesiąc około :roll:
  18. Cześć laski :loveu: Mam neta:sweetCyb: :sweetCyb: Póki co Łuki sobie kupił laptopa i neta w playu a ja wczoraj podpisałam umowę na neta w plusie z mini lapkiem tylko muszę poczekać do jutra na akceptację czegoś tam.. :angryy: Na wystawie oczywiście byłam i na nocnej i w niedzielę od rana ale zdjęć żadnych nie mam - zrobiłam w sumie dwa ale wyszły koszmarne na tej ciemnej hali :angryy: Jess ma się dobrze, jutro idziemy na USG :razz:
  19. Cześć Kasiasta :multi: Jakie tu piękne zimowe fotki zawitały :loveu:
  20. Cześć:lol: Jenyy kobieto skąd Ty masz na te wszystkie zwierzaki, szycie i kokardki czas?? No i jeszcze salon :crazyeye: Gratuluję sukcesu na wystawie :multi:
  21. Cześć Zuza! Gratuluje sukcesu Krasnalek świetnie się spisał i ty również :loveu:
  22. [url]http://img171.imageshack.us/img171/7554/dsc0018s.jpg[/url] ale słodkie dzidzie :loveu: Aniu niech Ci się dobrze chowają :loveu:
  23. [url]http://i48.tinypic.com/s12kw3.jpg[/url] wyścigi? :loveu: Cześć Aśka :multi:
  24. Cześć :loveu: Wpadłam do mamy na obiadek to korzystam :razz: Lecę zobaczyć co tam na Yorkach słychać dobrego :multi:
  25. Cześć laski :multi: Dzięki za pamięć :loveu: Się wyprowadziłam a z netem czekam do wypłaty, która powinna być dziś :angryy: Jutro tłusty czwartek :placz: Idę na 4 do pracy i pewnie do 14 lekko posiedzę :placz: Jess ma się dobrze, w sobotę minie 3 tyg od krycia więc jeszcze nic nie wiadomo. Zdjęć nie mam a nawet jakbym miala to bym nie dała, bo przyjechałam do swojej mroźnej chatki i marznę jak nie wiem - zaraz znikam - wpadłam tylko powiedzieć, że żyję :evil_lol: No to buziaki, trzymajcie się :loveu:
×
×
  • Create New...