-
Posts
13185 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tigrunia
-
Cześć Ula :lol: Jakiś pech zimowy chyba CIę dopadł :shake:
-
Fajnie Ci w tym blondzie :loveu: Cześć :multi:
-
Ojej jakie tu smutne wieści :-( Śliczna świnka była [*]
-
Cześć Asia :multi: Wciąż chodzę i nadrabiam.. :shake: Już nie wiem gdzie co i u kogo :eviltong:
-
[quote name='Nati28']Super ! bede kolejne maluchy :loveu:[/QUOTE] :loveu: [quote name='dysia-u']Be to juz wprawna akuszerka hihi. Fajnie mieć w domku takie maluszki , ale nie fajnie potem z nimi sie rozstawać[/QUOTE] No właśnie .. :-( Dobrze, że Pudziana mam stale pod kontrolą :eviltong: [quote name='*kleo*']No to fest przygotowania poczyniłaś, u mnie dopiero płotki dziadek zbija i kojec będę rozkładała w czwartek. Ale kocia kuweta już się z mojego pokoju wyprowadziła (bo mój pokój jako najmniej używany został na psiarnię przemianowany ;)). A maluchy już Graculę kopią :p[/QUOTE] U mnie salon jest psiarnią .. śpię w salonie więc tak najwygodniej ;) [quote name='Viky i Ja']Cze Be fajnie, że do cywilizacji wróciłaś ;) Wrzuć kilka foteczek mamuśki, baaardzo prosimy ;)[/QUOTE] Cze Marzena :multi: Nie mam :oops: Cosik zrobie :roll: [quote name='jot11']Super,że będą maleństwa :multi: Cześć nocnie Be :multi:[/QUOTE] Cze nocny Marku :eviltong: [quote name='karkakarka']Super! Kolejne kluchy :)[/QUOTE] Cze Karina :multi:
-
[quote name='Yoko2009']Ale fajniusio, kolejne kluseczki będą na dogo:)[/QUOTE] Ano będą :loveu: Nalot jakiś :evil_lol: [quote name='dzasta']O gratulacje Be :) Bardzo się cieszę że się udało !!! Gabince też rośnie brzuch tzn nie ma już śladu po słabiźnie czyli tali hehe :) Ale zobaczymy co i jak w piątek :D[/QUOTE] Dzięki Justa :multi: Za was też trzymam kciuki - kiedy USG ?
-
No to i my się dopisujemy do marcowej listy :loveu: Dziś mamy 30 dzień i jesteśmy po USG :multi: Kluski są, serduszka ładnie biją nic tylko czekać pozostaje..
-
Cześć laski :multi: Dotarłam i tu :multi: I ile tu pięknych fotek :loveu:
-
Cześć Ulka :multi: Ale miałaś przygodę z wodą :roll: Nie zazdroszczę :shake: Gratki 4-ch setek :multi:
-
A buu nie ogladałam :placz: Cze Madzia :loveu: Faktycznie do twarzy Ci z tą łopatą :evil_lol:
-
Noo.. dotarłam :multi: Świetna kreacja to po pierwsze :loveu: Po drugie .. USG Gracji już było? :roll: Jakoś mi z głowy wyleciało a tu już kluchy w brzuchu się ruszają :shake: Cuda :eviltong: Fajnie :loveu: Nam wet powiedział, że ciąża wygląda na taką 3 tygodniową dopiero więc sobie sporo poczekamy pewnie :roll: No chyba, że się mylił :eviltong: Za dwa tyg idziemy znów
-
[quote name='*kleo*']Ooo, Be wróciła :multi: Dasz jutro znać po usg czy coś się tam wykluło mam nadzieję? ;)[/QUOTE] :multi::evil_lol: No się dopiero wykluje :eviltong: Ciąża potwierdzona :cool1: Ale już od poniedziałku zeszłego rósł jej brzuch więc wiedziałam, że coś tam ma :razz: Trza było tylko potwierdzić czy to to zdrowe tak więc serduszko jedno widziałam, maluchów ze 3 ale Pan doktor chyba widział więcej ale nie chciał zdradzić :eviltong: Muszę zerknąć do Ciebie na galerię w końcu bo nie na czasie jestem jak tam u was po USG ... [quote name='jot11']Cześć Be ! Bidulko w niedzielę do pracy lecisz :-([/QUOTE] Ano taki pech :-( Cze Jolka :loveu: [quote name='dzasta']To trzymamy kciuki jutro :)[/QUOTE] Cze Justysia :multi:
-
Cześć laski :loveu: Mam neta:sweetCyb: :sweetCyb: Póki co Łuki sobie kupił laptopa i neta w playu a ja wczoraj podpisałam umowę na neta w plusie z mini lapkiem tylko muszę poczekać do jutra na akceptację czegoś tam.. :angryy: Na wystawie oczywiście byłam i na nocnej i w niedzielę od rana ale zdjęć żadnych nie mam - zrobiłam w sumie dwa ale wyszły koszmarne na tej ciemnej hali :angryy: Jess ma się dobrze, jutro idziemy na USG :razz:
-
Cześć Kasiasta :multi: Jakie tu piękne zimowe fotki zawitały :loveu:
-
INDORATO Sfora Gregora (Noddy) & OFI CHILD OF THE STARS Asiaczek (Ofi)
tigrunia replied to Zuza i Noddy's topic in Galeria
Cześć Zuza! Gratuluje sukcesu Krasnalek świetnie się spisał i ty również :loveu: -
[url]http://i48.tinypic.com/s12kw3.jpg[/url] wyścigi? :loveu: Cześć Aśka :multi:
-
Cześć laski :multi: Dzięki za pamięć :loveu: Się wyprowadziłam a z netem czekam do wypłaty, która powinna być dziś :angryy: Jutro tłusty czwartek :placz: Idę na 4 do pracy i pewnie do 14 lekko posiedzę :placz: Jess ma się dobrze, w sobotę minie 3 tyg od krycia więc jeszcze nic nie wiadomo. Zdjęć nie mam a nawet jakbym miala to bym nie dała, bo przyjechałam do swojej mroźnej chatki i marznę jak nie wiem - zaraz znikam - wpadłam tylko powiedzieć, że żyję :evil_lol: No to buziaki, trzymajcie się :loveu: