Jump to content
Dogomania

tigrunia

Members
  • Posts

    13185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tigrunia

  1. Ja już też mam wybrane :eviltong: Ale póki co nie wiem która które imię dostanie więc nie mówię :p W sumie to jednego nie jestem pewna.. ale dwa już są na pewno zaklepane no i miot będzie na literę "B" :cool3:
  2. [quote name='jot11']Jakie ślicznoty [IMG]http://gify.roziu.pl/images/rsgallery/original/love_49.GIF[/IMG] [URL]http://images38.fotosik.pl/273/a368a2217f3f244emed.jpg[/URL] ślicznie,a jak słodko te łapeńki trzymają :loveu: [URL]http://images48.fotosik.pl/277/53bda3074643d859med.jpg[/URL] a gdzie trzecia piękność ? :crazyeye: Jakie one są maleńkie,cudowne [IMG]http://gify.roziu.pl/images/rsgallery/original/love_48.GIF[/IMG] Cześć Be :multi:[/QUOTE] :loveu: Synchron- nie ma co :loveu: A ta "trzecia" to najmniejsza malizna.. o 30 gram mniejsza od pozostałych dwóch - poszła spać bo się żarcie znudziło :eviltong: Maruda największa :loveu: No cze Jolka :multi: Laski zważyłam się .. 0,8 kg w dół :crazyeye: Mało co ćwiczyłam tylko diety się trzymałam a i to nie zawsze wychodziło :p Fajnie :multi: Mam nadzieję, że jutro będzie trochę słonka i wybiorę się na rower :roll:
  3. Oooo to imiona już wybrane? :cool3:
  4. Laski :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images44.fotosik.pl/277/5e4e4f7e7404286dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/273/a368a2217f3f244emed.jpg[/IMG][/URL] [U][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/277/b57dd47604b3ca7dmed.jpg[/IMG][/URL][/U] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images48.fotosik.pl/277/53bda3074643d859med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/277/c61e2c4054ef9b05med.jpg[/IMG][/URL]
  5. [quote name='*kleo*']O matko, ja chyba nigdy w życiu bobu nie jadłam, dobry on?[/QUOTE] Taki sobie .. jadłam lepszy ale może dlatego taki sobie bo nie umiem go przyrządzić :evil_lol:
  6. Justyna Polecam! Sama sobie wybierasz posiłki - najpierw ustalasz co lubisz a co nie i na podstawie tego dają Ci tygodniową dietę. Jak coś Ci nie podpasuje w każdej chwili możesz wymienić posiłek na inny z listy :multi: Ustawiasz ile chcesz posiłków, o jakich porach .. cud,miód,malina :multi: Jutro mam na sniadanie kanapkę z twarogiem i dżemem :loveu: Ajj się doczekać nie mogę :eviltong: I naleśniki na obiad :crazyeye: Rewelacja! Ja tam jestem mega zadowolona no ale zobaczymy dopiero jutro efekty na wadze :roll: Się opuściłam w rowerku przez laski :shake: No trudno.. Zdjęć dziś nie będzie! Zrobiłam ale wyszły beznadziejne :angryy: Jutro zrobię w dzień ;)
  7. No jesteśmy :multi: Wszystko oki, teraz dopiero na ściągnięcie szwów się wybieramy 6 kwietnia ;) Gotuje mi się kolacyjka, laski śpią, Buff też a Jess ma nagły przypływ energii i sobie biega po mieszkaniu :cool3: Fotki za jakiś czas - muszę się najeść :diabloti: Na kolację bób w śmietanie :crazyeye: :loveu:
  8. Na rowerku nie jeździłam już 3 dni :oops: A dietki się trzymam :multi: Jutro mam ważenie :crazyeye: Zobaczymy czy coś skutkuje.. Jadę do weta, zrobię potem jakieś fotki :cool3:
  9. Uff chociaż jedna :evil_lol: Cześć laski :multi: Próbuję właśnie zainstalować oprogramowanie do telefonu, żeby zgrać filmiki ale coś mi nie idzie.. chyba nie mam sterowników do tego Windowsa.. :shake:
  10. [quote name='jot11']A ja myślałam,że to TZ znaczy-Ten Zdrajca [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/laie_67.gif[/IMG] [/QUOTE] Osz kurka aleś wymyśliła :roflt::roflt::roflt: Cze Daria :multi:
  11. Buff nie może się zbliżać - Jess trzyma ją na dystans :evil_lol:
  12. O kurcze chłopaki mają dwie mamy :crazyeye: [url]http://img532.imageshack.us/img532/7261/p1030434g.jpg[/url] :loveu:
  13. A ja się witam prawdziwie obiadowo :eviltong: Wcinam właśnie dorsza z sałatą :cool3:
  14. Dzięki dziewczyny :loveu: Marako niezła byłaby gromadka.. dobrze naliczyłam - 9? :loveu: Szkoda maluszków bardzo [*] :-( No dzasta teraz czekamy na Twoje Yoreczki :multi:
  15. Jessinka też ma czerwoną i tą niebieską w której miała zdjęcia brzucha a ta panterka była kupiona dla Buff ale już jej nie będzie potrzebować więc Jess ją odziedziczyła:multi:
  16. [quote name='dzasta']Widziałam już na porodówce :D Super widok :)[/QUOTE] Szybka jesteś :eviltong: [quote name='jot11']Jakie śliczne i jakie maleńkie dziewczynki :loveu::loveu: Co to jest ta "porodówka"? Gdzie ?Dajcie linka :roll:[/QUOTE] :loveu: Justa zaraz da pewnie :evil_lol: Mi się nie chce szukać znów :eviltong: [quote name='*kleo*']No w końcu :) Ile dziewuchy ważyły? Be nie boisz się, że wejdą Jess pod ubranko? :razz:[/QUOTE] Dwie po 120 i jedna 140 :multi: Na porodówce napisałam, że pierwsza dziunia miała 80 gram ale coś chyba ją źle zważyłam bo jak wróciła po całej akcji od weta to już 120 ważyła :evil_lol: Pod ubranko nie wchodzą ;) W sumie cały dzień go nie miała tylko teraz do weta ją ubrałam ale już w nim zostanie :lol:
  17. Bez lampy to zrób jak jutro na słoneczku się będą wygrzewać - na pewno wyjdzie :multi: Moje cały dzień się dziś smażyły na slonku :loveu:
  18. Macie na zachętę : :loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/276/158ee42ca2c565d6med.jpg[/IMG][/URL]
  19. Dzięki dziewczyny - mamulka czuje się świetnie, właśnie wróciłyśmy z kontroli u weterynarza i wszystko jest w jak najlepszym porządku :multi: No taki miot 7-8 to zdecydowana rzadkość ;) Zdjęcie z ostatniej chwili: :loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/276/158ee42ca2c565d6med.jpg[/IMG][/URL]
  20. Witamy gorąco na forum :multi:
  21. Dziewczyno o 10 to ja już po pracy byłam a tyś dopiero wstała? :crazyeye: :evil_lol: Chłopaki rewelacja :loveu:
  22. [quote name='Asiaczek']No i co dalej? Mam nadzieję, że poród przebiega prawidłowo... [/QUOTE] Poród niestety zakończył się cesarką bo jedno dzieciątko przyblokowało drugie, które chciało wyjść. Jednego szczeniaczka straciliśmy:-( [*] . Mamy za to 3 silne dziewczyny :loveu:
  23. [quote name='Liszka']Tyle dziewczynek :loveu: Super! Od nas też wielkie gratulacje i głaski dla dzielnej mamusi.[/QUOTE] Dziękuję bardzo :loveu: [quote name='*kleo*']Be gratuluję dziewczyn :multi: Mam nadzieję, że wśród nich będzie ta Twoja wymarzona ;) Trzymajcie się cieplutko :)[/QUOTE] Dzięki Klaudia :loveu: Też mam taką nadzieję :diabloti: [quote name='Viky i Ja']Ja też przyłączam się do gratulacji :):):)[/QUOTE] Dzięki Marzenka :loveu: [quote name='Yoko2009']Witaamy i mizianka przesyłamy dla dzielnej mamusi i maluszków i czekamy z niecierpliwością na foteczki[/QUOTE] Cześć Asiu :multi: Foteczki zaraz zrobię :loveu: [quote name='dzasta']Be jak tam żyjesz? Pewnie w pracy jesteś :D Bo coś tam[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/love.gif[/IMG] pisałaś że idziesz jutro... To pewnie na rzęsach... Napisz jak tam maluszki i Mamcia :)[/QUOTE] O 10 kończyłam pracę ;) Dziewczyny tak jak chłopaki Klaudii- bezobsługowe :loveu: Grzeczne takie maluńki kochane :loveu: Ciągną te cyce ale coś marnie z tym mlekiem .. :shake: Ale dajemy radę :multi: W nocy obudziły mnie tylko raz :crazyeye::loveu: [quote name='Pegaza']No i fotki bys dala pieknotek:)[/QUOTE] Dam, jak zrobię :eviltong:
  24. [quote name='jot11'][B][I][COLOR=#ff0000]Gratulacje dla Jessuni.[/COLOR][/I][/B] :B-fly::B-fly::B-fly::B-fly::B-fly::B-fly: Same dziewczyneczki,cieszysz się Be? ;)[/QUOTE] Dzięki Jolka :loveu: Pewnie, że się cieszę :loveu: A tymczasem.. bąbelki znów zaczynają popiskiwać :mad:
  25. Nastała cisza :crazyeye: Chyba wreszcie się najadły :multi: Jess je tam troszkę karmi ale malutko :roll:
×
×
  • Create New...