Jump to content
Dogomania

tigrunia

Members
  • Posts

    13185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tigrunia

  1. [quote name='ladyyork']Witaj tigrunia ja was tu cały czas obserwuje chociaż nie pisze ,daj nowe zdjęcia dziewczyn są takie piękne ,tak jak u Klaudi chłopaki:loveu:[/QUOTE] Cześć Mila :multi: Dziękujemy za miłe słowa :loveu: Zdjęcia wczoraj jakieś tam dwa może trzy zrobiłam więc potem wstawię póki co muszę się wyspać.. Jechałam dziś o 2 w nocy z Jess do weta.. tężyczka nas dopadła :-( Ciągle coś.. nie pojechałam wczoraj z Buff do weta a dziś na niego musiałam trafić :shake: Chyba kara za to, że nie pojechałam :roll: Musiałam mamę obudzić żeby mnie wymieniła przy Jess bo o 4 musiałam być w pracy a ta kroplówka tak powoli schodziła.. No ale już jest wszystko ok. Jutro jedziemy jeszcze na kroplóweczkę z wapienkiem ;)
  2. Noo moje laski jutro równy tydzień skończą :multi: :loveu:
  3. [url]http://i40.tinypic.com/fyhb4j.jpg[/url] jak zawsze super wystrzyżony :multi: Cześć Kasiasta :loveu:
  4. Cze Daria :multi: Ale tu dziś pustki :crazyeye:
  5. ojj to czekamy z niecierpliwością na rozwiązanie :multi:
  6. [quote name='Yoko2009']Witam:) a moze jakieś foteczki panienek?????[/QUOTE] A moze.. ale jutro :eviltong: [quote name='Pegaza']Oj to moze Buff alergik wiosenny? bys fotki dala dzidziusow:)[/QUOTE] Raczej nie bo się nie drapie .. :roll: Dziś nie jadę do weta bo jutro na rano muszę do pracy iść :placz: Fotki zrobię jutro bo dziś już nie mam czasu.. muszę się psychicznie przygotować do jutrzejszej pobudki :angryy:
  7. [quote name='Kasia_zg']Nie uciekłam Beatko i wróce najszyciej jak bede mogła jesli tylko moje zdrówko sie polepszy...nawet sobie nie wobrażasz jak mi brakuje dogo a przedewszystkm Was wszystkich i Waszych psiaków:loveu:[/QUOTE] No ja mam nadzieję, że wrócisz jak najszybciej:multi: A tymczasem wracaj nam do zdrówka :loveu: [quote name='Viky i Ja']Tradycyjnie wieczorkiem wpadam popatrzeć co nowego ;) A co dolega Buff ? Ja też mam problem ze skórą Viky :([/QUOTE] A żebym to ja wiedziała co jej dolega :shake: Z jednej infekcji w drugą.. Ze stroną wygralam :multi: Nie do końca ja bo musiałam iść do Miecia po pomoc :evil_lol: No ale już info w szczeniakach jest :loveu: Zapraszamy :multi: [url]www.romantic-passion.pl[/url]
  8. Szalu zaraz dostanę :angryy: Nie chce działać :mad:
  9. [quote name='FREDZIU']Witamy sie poniedziałkowo i pozdrawiamy maleństwa:loveu:[/QUOTE] Cześć Fredziulki :multi: [quote name='jot11']Cześć laska Be i pięć prześlicznych dziewczynek :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Cześć Jolka :multi: Laski wszystkie śpią poza Buff, która przed chwilą miała czesanko i znów ma bidaczka problemy ze skórą .. :-( Będziemy do weta się umawiać jutro.. :shake: [quote name='*kleo*']A dziękuję :) Czasu jest dużo, to jeszcze oko wprawy nabierze ;) Chociaż nie chwaląc się, ale jeśli chodzi o psy i konie to raczej moje przeczucia się zawsze sprawdzały :cool3:[/QUOTE] Noo to gratuluję :multi: Ciekawe co nam z Ulinki wyrośnie :multi: Robię aktualizację na stronę właśnie ... coś mi nie idzie :angryy: Już nie pamiętam jak się te podstrony składało w kupę :eviltong: Muszę trochę pomyśleć..
  10. tigrunia

    Katowice 2010

    Ojej jakie piękne fotki :loveu: Prosimy o jeszcze :multi:
  11. Cześć Asiu :multi: Super ogrodowe fotki :loveu:
  12. Cześć laski :multi: Tu zawsze można liczyć na masę fotek:loveu:
  13. Witamy się :multi: U nas zakupów świątecznych w tym roku brak chociaż święta u mnie :evil_lol: Ale dałam mamie listę zakupów :diabloti: Ja wsio przygotuję ale nic nie kupuję :multi:
  14. [quote name='*kleo*']A kto mówi, że po pierwszym? ;) Z resztą się zobaczy, na razie Gracji syna nie chcę na stałe, a jak się kiedyś trafi jakaś córcia-gwiazda to moje w tym zadanie, żeby ją zauważyć :) A na pieska jak na razie też nie jestem gotowa, ale w przyszłości nie wykluczam :)[/QUOTE] No tak zrozumiałam, że po chłopakach się zorientujesz.. No cóż.. życzę trafnych wyborów w takim razie na przyszłość :loveu:
  15. [quote name='Yoko2009']Boziu jaka słodycz:):) Na tej drugiej fotce tak łapeczkami trzymają mamę, przesłodkie i te dwie ostatnie mordusie przy cycu:):) nie mogę sie napatrzeć:) zapraszam na fotki do nas[/QUOTE] No słodziaki są .. nie da się ukryć :loveu::evil_lol: [quote name='dzasta']Jak tam Laseczki Be i jak Ty :) Jak zwykle narobiłaś mi smaka kanapką z pastą bo ja przed śniadaniem jestem ;)[/QUOTE] Laseczki śpią całymi dniami .. czekam aż zaczną biegać :evil_lol: A ja.. właśnie obiadek zjadłam - warzywka chińskie z kaszą gryczaną :multi: A pasta jajeczna - żaden problem.. jajko, troszkę cebulki, oleju i blender :cool3: [quote name='Nati28']Dawno mnie tu nie bylo a tu takie piekne kluseczki sie urodzily :loveu: :)[/QUOTE] Witamy gorąco :multi: [quote name='Kasia_zg']Witaj Beatko :) Przyszłam pogratulować cudownych kluseczek...ślicznotki nieziemskie [IMG]http://gify.roziu.pl/images/rsgallery/original/love_49.GIF[/IMG] Pozdrawiamy:)[/QUOTE] Cze Kasiasta :multi: Gdzieś nam uciekłaś i coś wrócić nie możesz... :-( [quote name='*kleo*']Na razie nic nie kupuję, póki co skupię się na Ulencji wystawach, a w międzyczasie zobaczę co porośnie z chłopaków i się zorientuję jakie Gracja dzieci daje. Może kiedyś coś po niej zostawię, ale to już by musiało być prawdziwe cudo :) Prędzej pewnie za pieskiem się rozejrzę, ale to na pewno nie w tym roku.[/QUOTE] Myślisz, że tak po jednym miocie się zorientujesz co za kluski Gracja daje? :roll: Piesek? Ja sobie tego kłopotu raczej nie sprawię :evil_lol:
  16. [quote name='jot11'][IMG]http://emoty.blox.pl/resource/bicycle.gif[/IMG] ja tam w ogóle na rower nie wsiadam.Moja kondycja jest zerowa :angryy: Ile kilometrów przejechałaś ? :p[/QUOTE] No ja po to wsiadam, żeby poprawić tą zerową kondycję właśnie :evil_lol: Km? Nie mam pojęcia ale dalekooo w las pod Elektrociepłownię zajechałam :crazyeye: [quote name='FREDZIU']Witam Was gorąco, ale piękne maleństwa, śliczna trójca:loveu:[/QUOTE] Cześć :multi: Dziękujemy :loveu: [quote name='*kleo*']Dobrze, że ja tego problemu nie mam :eviltong: A Ty się nie przejmuj na zapas, urosną trochę to się okaże. Jesteś w tej dobrej sytuacji, że możesz je od początku obserwować i nie ma ryzyka, że ktoś przed Tobą sprzątnie przyszłą gwiazdę no nie? :cool3:[/QUOTE] A Ty Klaudia będziesz teraz szukać trzeciej czy czekać do następnego miotu czy jak? Bo też coś wspominałaś, że chciałabyś zostawić jakąś kluskę.. No właśnie.. Mam nadzieję, że przyszła gwiazda jest w tym miocie :loveu: [quote name='Pegaza']Be laseczki po mamie takie piekne:loveu: i po babci tez :eviltong: heh wyboru nie zazdroszcze tez to przerabialam..;)[/QUOTE] Cze Daria :multi: Hihi po babci szczególnie :evil_lol: Dziś na śniadanko bułka z pastą jajeczną :multi:
  17. [quote name='Aga&Dakar']Kurcze ja to nie ogarniam tego forum...ale co sie odwlecze to nie uciecze ;-) Dziewczynki kruszynki sliczne, niech sie zdrowo chowaja. Wielkie gratulcje. Jolu propozycja Twoich imion jest odjechana ;-)[/QUOTE] Witamy gorąco i dziękujemy :loveu: [quote name='ewa2909']:loveu:Przyszliśmy pogratulowac ślicznych kruszynek:loveu:[/QUOTE] Cześć Ewcia :multi: Dziękuję :loveu: Właśnie z wycieczki rowerowej wróciłam :roll: Jestem mega wykończona :shake:
  18. [url]http://i39.tinypic.com/2zdsho5.jpg[/url] Ale dziewczyna obgolona :cool3: Porodówka niezła :multi:
  19. [url]http://img689.imageshack.us/img689/5666/p1030465edited.jpg[/url] ojj chyba się Ulcia wkupiła w łaski Gracuszki :evil_lol:
  20. [quote name='dzasta']Be a znakujesz je jakoś ? Bo ja mam niby wstążeczki gotowe ale nie wiem sama :D A imiona na Be powiadasz :D Berenika Baldomera Babilasa ( na cześć Tatki ) Hehehe to teraz Be czekamy na Twoje ;)[/QUOTE] Nie znakuję bo je rozróżniam ;) 1 ma pod łapką białe włoski, 2 nie ma w ogóle białego a 3 ma biały krawacik :cool3: Babilasa :evil_lol: Nieźle wymyśliłaś a może tak Babilonia? :evil_lol: Imiona będą dwuczłonowe ;) [quote name='jot11']Jakie kruszynki są śliczne :loveu::loveu::loveu: [URL]http://images45.fotosik.pl/277/85135a3fa60077e0med.jpg[/URL] REWELACYJNA fotka,normalnie cuuuuuudowna :loveu: Wiedziałam Be,że moje imiona przypadną Ci do gustu :diabloti: Justynko,moich imion nikt nie przebije :evil_lol: Ale te wymyślone przez Ciebie też fajne :multi:[/QUOTE] No mała pozy łapie fajne przez sen :loveu: W ogóle wszystkie już tak zaczynają spać :loveu: [quote name='Viky i Ja']Też mi się podoba ta fotka :) Jak te maleńkie łapinki wyciąga :loveu: Jola Twoje propozycje imion są baaaaardzo orginalne :evil_lol:[/QUOTE] :loveu: [quote name='*kleo*'][URL]http://images41.fotosik.pl/273/49e773b10b2d72fbmed.jpg[/URL] łapkami to one chyba w tatusia poszły, już mają takie długie szczudełka :cool3:[/QUOTE] No ja mam taką nadzieję .. :eviltong: Kurde będę miala problem jak podrosnąć czy i którą zostawić :oops: :loveu: Ziemniaczki mi się pieką właśnie na obiadek :multi: Ale będzie wyżerka :crazyeye:
  21. No ja się przez to teraz nie obrobię :angryy: Miałam jechać na targi turystyki i doopa muszę sobie odpuścić bo na giełdę też miałam iść a wszystkiego nie wyrobię bo do pracy na 14 :angryy: Może targi jeszcze będą po pracy? :roll:
  22. 1. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/273/8253af7700349d9dmed.jpg[/IMG][/URL] 2. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/131/6751ce7b1959ee32med.jpg[/IMG][/URL] 1 i 3 [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/273/d6b4afb832ac6713med.jpg[/IMG][/URL]
  23. Coś was nie mogę zacytować :angryy: No w każdym bądź razie miło, że laski się podobają :loveu: Jolcia imiona rewelacja !! :evil_lol: Macie jeszcze parę fotek: Niunia nr 2 czyli najmniejsza :loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/277/85135a3fa60077e0med.jpg[/IMG][/URL] Niunia nr 3 - najgrubsza :diabloti: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/273/49e773b10b2d72fbmed.jpg[/IMG][/URL] 1 i 3 ;) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/277/8d516ad6ff4471b5med.jpg[/IMG][/URL] j.w. - 1 to ta po lewej - czyli ta, która urodziła się w domu :loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/273/cec52c8730253e52med.jpg[/IMG][/URL]
  24. Fajne chłopaki i fajne imionka :multi: Askan - bardzo oryginalnie :cool3: Cze z rana :loveu: Kurde zabrali mi jedną godzinę :mad:
  25. Cze Ulka :multi: Zazdroszczę pogody - u mnie cały dzień padało :angryy: Masz jakieś metody na ładną trawkę po zimie? Jakieś nawozy stosujesz?
×
×
  • Create New...