Jump to content
Dogomania

tigrunia

Members
  • Posts

    13185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tigrunia

  1. [quote name='niunka04']Hmm może przykleić kropelką albo czymś??[/QUOTE] :evil_lol: świetny pomysł! :evil_lol: Literka wypadła mi z laptopa.. Tu są jakieś wczepy. Niby zamontowałam ale jest krzywo - ale może nie zauważy a jakby co powiem, że to nie ja :diabloti:
  2. [quote name='Pegaza']Tuja szmaragd czy jakos tak sie to pisze;) te brabanty byly tez ale mniejsze i tansze ale ja wole te szmaragdy;) jakos ladniejsze mi sie wydają..[/QUOTE] Szmaragdy faktycznie są ładniej ale są droższe dlatego wybrałam brabanty.. Daria popułam przez Ciebie klawiature :crazyeye: Pisząc Szmaragdy wypadło mi S :crazyeye: I co teraz ?? Nie umiem naprawić :placz: Pomocy!! Ł mnie zamorduje :placz:
  3. Cześć Jola i chłopaczki :multi: :eviltong:
  4. Oooo mój ulubiony temat :loveu: Hehe.. Ja jutro mam ważenie :crazyeye: Jak nie będzie chociaż pół kg mniej przez ten tydzień to się załamię :crazyeye: 3 dni były totalnej rozpusty i zaniechania dietki przez te swięta :placz: A dziś rano kierownik mi pączka przyniósł i musiałam zjeść :placz: Zaraz idę jeszcze pobiegać na mym ala rowerku to może coś spalę przed tym ważeniem :evil_lol: A co ja miałam dziś na kolację :crazyeye: Nikomu nie życzę - kleik z kaszy manny na wodzie :crazyeye: Ochydztwo :shake:
  5. [url]http://soulofmagic.eu/soulofmagic/gallery/main.php?cmd=image&var1=Szczeniaki%2FMiot+D%2Fszcz1.jpg&var2=600_500[/url] ale fajne brzdące :loveu: Chłopcy,dziewczynki?
  6. U Jess po ISB mamy łupież, u Buff nie próbowałam bo ma bardzo wrażliwą skórę. Do rozczesywania możesz użyć byle jakiej odżywki psiej rozrobionej z wodą jeśli zapachy Pixuli przeszkadzają ;)
  7. Ojeja.. Władza ma dziś urodzinki? :loveu: Najlepsiejszego studentko nasza :multi: :loveu:
  8. [url]http://i39.tinypic.com/aw46me.jpg[/url] słodziasek :loveu: Justynka ciesz się, że mały jest silny i zdrowy bo ja po stracie całej czwóreczki walczyłam jeszcze o malutkiego, słabiutkiego Pudzianka - opłaciło się ale chłopak do dziś płaci za to, że był wcześniakiem.. Także wiem co czujesz, znam ten ból i nie życzę nikomu :shake: Aaaa i jeszcze raz dziękuję :multi: Dziś była próba generalna i laski bardzo zadowolone :loveu:
  9. Daria a jaki to gatunek tui? Ja szukam właśnie w tym rozmiarze tujek a moje to Brabant chyba się zwią :roll:
  10. Dzięki dziewczyny :loveu: Fajnie, że laski się podobają :multi: Coraz fajniejsze są :loveu:
  11. Ile tu pięknych, słonecznych fotek :multi: :loveu:
  12. [url]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/IMG_0037.jpg[/url] gdzie łona wlazła? :crazyeye:
  13. [url]http://img534.imageshack.us/img534/7151/p1030521y.jpg[/url] ale słodziak śmieszny :loveu:
  14. hihi te same skojarzenia mamy Karina :evil_lol: Ostatnie 3 fotki ;) Gruba i średniaczka czyli 1 i 3 :loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/280/574ef3a529d51479med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/277/525204d6b3f6634emed.jpg[/IMG][/URL] I wszystkie razem :loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/277/8424e21a264c2438med.jpg[/IMG][/URL]
  15. [quote name='jot11']He,he,chyba miałaś nadzieję,że się obrażę co? Nic z tego Be [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/paluszkiem.gif[/IMG] [URL]http://images35.fotosik.pl/135/f2dacc74f2006201med.jpg[/URL] znowu ta słodka pozycja :loveu: [URL]http://images49.fotosik.pl/281/94ccdd44b787204dmed.jpg[/URL] to jest Twoja wybranka?Zostaje u Ciebie ta gwiazdeczka? Edit: Buena Vista baaaaaaaaaaaardzo mi się podoba :p Banja Luka też fajne :p[/QUOTE] Hihi :eviltong: Dementuję - mała jest przeurocza ale wybranką moją nie jest bo.. na razie żadna nie jest :evil_lol: Obawiam się, że mała może być za mała :eviltong: Banja Luka to na 90% dostanie gruba na imię bo mi się z "bańką" kojarzy :evil_lol: [quote name='Pegaza']O kuna jakie wymyslne te imiona hihi no slodkie są:loveu: oczy juz otwarte wnet beda fikac jak te od Kleo..;) a ta wybrana to chyba drobna jest;)[/QUOTE] Cze Daria :multi: No maluszka jest mniejsza od grubej o całe 55 gram :cool3: Jeszcze jedno malutkiej: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/281/d135b130444d3a47med.jpg[/IMG][/URL] Tu chyba gruba będzie :eviltong: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/276/470b5baa2d065b47med.jpg[/IMG][/URL] Mała ze średnią :cool3: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/277/de6d206cb8b78da1med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/277/d2fb5ebb1f30694amed.jpg[/IMG][/URL]
  16. Hej laski :multi: My się na majówkę wybieramy nad morze :multi: Najbliżej mam do Mielna - 200 km a tam gdzie jadę mam 230 :lol: W sumie blisko mam też do trójmiasta i do tego 100km autostrady więc 2 godzinki i jestem :multi:
  17. [url]http://img25.imageshack.us/img25/7918/p1030513q.jpg[/url] zadziora mała :loveu:
  18. [quote name='karkakarka'][IMG]file:///C:/Users/user/AppData/Local/Temp/moz-screenshot-4.png[/IMG]http://images47.fotosik.pl/281/a990154b41a0f0cfmed.jpg hihi tej to chyba się sni, że biega :) [URL]http://images41.fotosik.pl/276/ce9b3626b69cc477med.jpg[/URL] taka malunia, że na dłoni się mieści :loveu: I masz już imiona?[/QUOTE] Kurde zamęczycie mnie z tymi imionami :evil_lol: No mam na 100% dwa a trzeciego jeszcze nie jestem pewna no i nie mogę się zdecydować która które imię ma dostać :evil_lol: No więc : BANJA LUKA i BUENA VISTA to oficjalne dwa imiona dla lasek :multi:
  19. Tamtararamtaram :bigcool: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/281/a990154b41a0f0cfmed.jpg[/IMG][/URL] Gruba :loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/276/ce9b3626b69cc477med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/135/f2dacc74f2006201med.jpg[/IMG][/URL] Mała się wygina :loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/277/17502d1f7206f4f0med.jpg[/IMG][/URL] Maluszek nasz :loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/281/94ccdd44b787204dmed.jpg[/IMG][/URL]
  20. Cze Klaudia :multi: Co tam u bączków? :loveu:
  21. Ojej strzyżenie się szykuje? :loveu: Super fotki macie jak zawsze :loveu: Fryzurka już jest super jak na zwykłe nożyczki :multi:
  22. Cześć chorowitku :roll: Wracaj nam do zdrowia szybciutko :loveu:
  23. Ależ wy wszystkie niecierpliwe :evil_lol: Fotki mam już w aparacie, zaraz idą na fotosik :multi:
  24. No ta ale jak czesto trzeba to to trymować ?
  25. Spoko laski dopiero z pracy wróciłam :eviltong: Laski otworzyły oczy :multi: W ogóle to kończą dziś 2 tygodnie :loveu: Jedna już się obsrała dziś :angryy: I miała małe kąpanko :grins: Zjem obiad i porobię jakieś fotki..
×
×
  • Create New...