[quote name='Jofka']Ty to w tej cukierni masz dobrze!!!! Kawusia, świderek i ....internet!!!:cool3::cool3:
Ja dzisiaj naleśniczki!!! Moje ulubione am am[/quote]
Też chyba naleśniki u mnie będą .. A kotleciki na jutro zrobię :) Miały byc wczoraj, ale skończyło sie na jajecznicy :eviltong: (tak jak u Ciebie ;) )
[quote name='Jofka']Tak patrze na suwaczek Jessi, juz niedługo się szykuje pół roku!!!!:multi::multi::multi:
Ale będzie imprezka!!:lol::lol:[/quote]
No właśnie .. skoro już napomknęłaś temat .. otóż ogłaszam wszem i wobec iż dnia 6 listopada odbędzie się uroczyste przyjęcie urodzinowe Jessiki :lol: Serdecznie wszystkich zapraszamy do Galerii :lol:
[quote name='Jofka']Tigrunia!!! Ja dopiero teraz weszłam w Twoje dane, dodając Cię do znajomych,a Ty tu prawie moja rówieśniczka...ja -88!!!:lol::lol::lol:
Myslałam,że troszeczkę starsza jesteś,bo takie wszystkie mądre posty!!!!:lol::lol::loveu::loveu:
Ale fajowo!!![/quote]
Hehe.. "mądre posty" :eviltong: Dobre sobie! :eviltong:
[quote name='Kincia']Dobry :multi:
Łoo straszne nie jest :D:D
Widzialo sie gorsze :evil_lol::evil_lol:
Niunia :loveu::loveu::loveu:
[URL]http://images28.fotosik.pl/105/60596f070e889b76.jpg[/URL][/quote]
Witaj Kincia :multi: