[quote name='Kasia']Witamy się :loveu:
Wybaw się i za nas bo my dziś w domku zostajemy...;)[/quote]
Oj wybawię się, wybawię :cool3:
[quote name='pysiulka86']Ale Jessi juz wyrosła :loveu: Ślicznie jej w niebieskim :cool3: Pozdrawiamy.[/quote]
Dziękujemy i pozdrawiamy równiez :)
[quote name='Kincia']Witam :loveu:
No to milej imprezki :cool3::cool3:[/quote]
[quote name='natija']ja tez sie przylaczam i zycze milej impreski:):):)[/quote]
Dziękuję bardzo :multi:
[quote name='Anusia & Alutka']
Bo ona wszystkim zle zyczy!
I najlepiej jeszcze gdyby sie w kawalerce z cala rodzina mieszkalo :roll:[/quote]
Ale czemu źle?? Mój TZ na ten przykład wolałby w bloku mieszkać!! :crazyeye: Tzn. ze mną mieszka 2 lata prawie (w domku) a całe zycie mieszkał w bloku no i ja do dziś tego nie rozumiem jak mozna mieszkając w domku marzyc o bloku?? :crazyeye:
[quote name='Kasia']Szykuje się dziś impreza jaka? :cool3:
U mnie nie...no chyba, że z Łukaszkiem sobie poimprezuję :evil_lol:[/quote]
Mi sie szykuje :)
[quote name='Kasia_zg']Cześć Beatko :)
Fotusie są bombowe rozkosznie wyglada w tych ubrankach na tej kołderce taka urocza dzidzia :)
Ehh jak ja bym sie dziś gdzies chciała wybrac ale praca do wieczora A Ty Beatko sie gdzieś wybierasz??
Pozdrawiamy ciepło :)[/quote]
Witaj zareczynowa Kasiu :multi::multi:
No ta urocza dzidzia spała mi dzisiaj na buzi!! :crazyeye: Dosłownie!! Ja się obudziłam bo nie mogłam oddychać już!! To jej futro mi do nosa wchodziło! :crazyeye:
A wybieram sie na impresskę do Euphorii (taki klub w Bydzi) :multi: Ale będzie fajnie :multi:
No i widzicie co narobiłyście ?? :mad: To wszystko wasza wina gaduły jedne!! :mad:
Anusia powiedz chociaż mi tak po cichu, na ucho :cool3: Bo ja nic nie zrobiłam :placz:
Witajcie.. przejżałam część tego wątku jednak jest tego tyle, ze nie dałam rady całego.... Nie rozumiem jednego ... Ci drudzy własciciele Perraszka w Niemczech wynajęli adwokata i przez niego miałyscie sie kontaktować. Czy ktoś do niego dzwonił? Czy ktoś z nim rozmawiał?? Czy rozmawialyscie z tymi drugimi włascicielami?
[quote name='madziasto4']Też masz schody??
O kurczę, a ja myślałam, że Ty w bloku mieszkasz:lol:[/quote]
A no mam .. a czemu myslalaś, ze w bloku ? Hmm..
No to miłej zabawy [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNxpt237YYPL"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/13/13_4_2v.gif[/IMG][/URL]
[URL="http://smiley.smileycentral.com/download/index.jhtml?partner=ZSzeb112_ZNxpt237YYPL&utm_id=7920"][IMG]http://www.smileycentral.com/sig.jsp?pc=ZSzeb112&pp=ZNxpt237YYPL[/IMG][/URL]
A ja tam schodów wcale nie zazdroszczę! Też mam i muszę codziennie tyle kilometrów po nich zrobić, ze szok!! :crazyeye:
Piękne fotki Mikiego :loveu::loveu: