Jump to content
Dogomania

tigrunia

Members
  • Posts

    13185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tigrunia

  1. [quote name='Anusia & Alutka']Nie wyjdzie :shake:[/quote] Co nie wyjdzie.. jak sie postarasz to wyjdzie
  2. [quote name='Kasia']I o to właśnie chodzi :loveu: Szkoda, że Kapryśka już nie swego cudnego fryzu...jeszcze mnie serce boli po wczorajszych fotach :shake:[/quote] Ja tam wole jak ma pikny kucorek i pikną kokardeczkę :) Jutro lub w niedzielę będę ją kąpać i znów będzie pikna i pachnąca :loveu: Kasiu ty musisz na swoje serce uwazac .. bo te wczorajsze foty w połączeniu ze zniszczeniami Łukaszkowymi mogą Cię do zawału doprowadzić ! :diabloti:
  3. Ta.. poczochrańce.. Ona jest tak poczochrana,ze oczu nawet nie widac! :shake:
  4. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/97/7ec0ef3c51ed5d37.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/135/deb8c54cb4666cd8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/96/6f8d322ce9d6d2e2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/97/4d110306d2334a7a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/97/a259310e183f305c.jpg[/IMG][/URL]
  5. [quote name='Anusia & Alutka']Jejuśku ona ma nos jak pluszak. Taki czarny i okrąglutki :loveu:[/quote] :loveu: A widziała Ty Yorka z białym , kwadratowym nosem? :evil_lol: [quote name='natija']daj daj:):):)[/quote] No są już przecie :) Zaraz dam jeszcze jedną porcje :)
  6. Moze o rodzenstwo ? :evil_lol:
  7. Ojej .. :shake: To ci .. dzieci jej się zachciało :evil_lol: A jakaś mamusia najmniejsza ile wazy?
  8. Brudas i poczochraniec w roli głównej : [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/135/23460aa3d016be86.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/97/71f553e7c147eae7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/135/c0ebbc496230ad51.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/135/c4657c9f37421d6f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/97/0ff33e9ecc78aaf9.jpg[/IMG][/URL]
  9. [quote name='Anusia & Alutka']Sylwkowe??[/quote] E tam.. juz sie mnie dosyc naoglądałyście :evil_lol: Tera pora na Pannę Jessi :loveu:
  10. [quote name='Kasia']Śmiejcie się śmiejcie, dziś mój mały monter :loveu: rozpracował pilota do TV! Muszem se rynkami przełączać i co chwilę doopę podnosić :angryy:[/quote] :mdleje::mdleje:
  11. [quote name='Anusia & Alutka'] Kujka ze ja skanera nie mam... Pokazalabym Wam jaka fajna fryzurke mialam na 100dniowce...[/quote] To zrob zdjecie tej fotce :evil_lol:
  12. No Jessi to chyba po jednym bedzie rodzić :evil_lol: A najmniejsza u was to jaka ? Bo Jessi ma 1,8 kg
  13. Ty to taka Anusia wirtualna jak powiedzialas na Darie-Ewe przed chwilą :evil_lol:
  14. Ja chyba tez wróce do tej dla wszystkich psiaków.. Myślę, ze rewelacji w tej nowej nie ma :shake: Chociaz juz Jessi sie do niej przyzwyczaiła i je normalnie to ja nie moge sie przyzwyczaic :p
  15. Cześć Ci tu :loveu: Zaraz foty dam :loveu:
  16. [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNxpt237YYPL"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_1_75.gif[/IMG][/URL]
  17. No to jak Ci poszło A .. ??
  18. Śliczne zdjęcia nane :loveu: Wreszcie jakis liczny miot :cool3:
  19. Niestety juz sobe nie poleze bo jutro muszę iść do pracy :placz: A z TZcikiem wlaśnie sie pokłóciłam o wychodzenie z Jess.. :angryy:
  20. Cześć Jofka :loveu: Ano wyszłam sobie dziś ale nie długi był ten spacerek bo tylko 2 ulice dalej. Byłam własnie na tej ulicy co są te szklane stoły i wiecie,ze nie znalazłam tego sklepu :-o Pod tym adresem jest taki wielki budynek i tam sa hurtownie, potem jest jeszcze pare mniejszych budynkow no i nie znalałam :-o
  21. [quote name='Anusia & Alutka']Dzien dobry! Tak 2B, goopolu, Ty tez mozesz sie spodziewac cieczki :roflt: Dzie nie polezie tam gada na nas :roll: Tigrunia i nie An[B]i[/B]usia ino ANUSIA :loveu:[/quote] Kurcze .. ja to chyba juz sie spodziewam :loveu: bo to male cos ciagle sie lize tam gdzie nie powinno :-o Ano bo o was to nie moznanie wspomniec .. zamiast sie cieszyc to ta marudzi jeszcze... :shake: Ach .. ja to sie zazwyczaj pilnuje,zeby tego "i" nie wstawic ale czasem tak z rozpedu bo ja mam Aniusie taka żywą i dlatego :loveu: [quote name='Pegaza']witam:p weekend weekend:multi: tigrunia no chybą że tz się postarał więc nie będzie kropki czerwonej za 2 miesiące:evil_lol:[/quote] Chyba TZ sie nie postarał bo bym mu zęby wybiła :angryy: [COLOR=paleturquoise] I jak juz to za miesiąc (chyba,ze ty masz co dwa ) a tak w ogóle to za tydzień [/COLOR] [COLOR=black]Dobry Kiko i pysiulko :loveu:[/COLOR]
  22. [quote name='Anusia & Alutka']No niestety, Egipt musialby poczekac ;) Dobranoc 2B :loveu:[/quote] Egipt to za mało na taki remont!! :shake: Dobry Masterki, Torki i Madzki :loveu:
  23. Dobry Anusia .. gdzie zes juz polizla ?
  24. Dobry Fidlasta :multi:
  25. Dobry :loveu: Przylizłam z mleczkiem :loveu:[URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNxpt237YYPL"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/12/12_13_3.gif[/IMG][/URL]:loveu: [URL="http://smiley.smileycentral.com/download/index.jhtml?partner=ZSzeb114_ZNxpt237YYPL&utm_id=7922"][IMG]http://www.smileycentral.com/sig.jsp?pc=ZSzeb114&pp=ZNxpt237YYPL[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...