-
Posts
13185 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tigrunia
-
Madyko.. piknz banerek :loveu: Kasiu twoj tez cudo :loveu:
-
[quote name='Anusia & Alutka']Macie jakies przepisy na chinolskie dania?[/quote] Ta.. Chińszczyzna z paczki (mrożona), sos ze słoika (kupny) no i ewentualnie troche inwencji twórczej w postaci pokrojonej w kostke piersi z kurczaka :loveu: Mniam...
-
[quote name='Kasia']Jak jest w domku to zawsze coś ugotuje :lol: Jak w pracy to wtedy musze ja bo wracam szybciej od Niego. A w weekendy raz ja raz On - jesli ja gotuję to On zmywa i na odwrót :lol:[/quote] Oj ja to sie prawie z moim bije o gotowanie i zmywanie :angryy: [quote name='Anusia & Alutka']Buaaaaaahahahahaha!! [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSrisatone.gif[/IMG] Madzka [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSrisatone.gif[/IMG] ja zem przez tyle czasu nie wiedziala, ze Tys Chinol jezd [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSrisatone.gif[/IMG][/quote] Ty coś w ogóle ostatnio nie na czasie jesteś Anusia :evil_lol: Mata tu jeszcze jeden .. wreszcie sie udało [URL="http://tigrunia.wrzuta.pl/film/5ipILjSTB0/p1060877"][IMG]http://c15.wrzuta.pl/wm5494/e495c06a000db54847828a0b/P1060877.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='madziasto4']Figlarny humorek miała dziewczyna po prostu! Się nie znasz! Kochana Jessi dowcipnisia :loveu: Ja tam ciemność widzę :shake:[/quote] Probuje wgrac jeszcze jeden ale przy przetwarzaniu sie zawiesił chyba bo nic nie idzie :/ [quote name='Kasia']Aleś mi smaka narobiła tym jedzonkiem :shake: TZ za niedługo przyjeżdża to znowu zacznie gotować piszne mienska a ja je bedę wcinać z wielkim smakiem :loveu:[/quote] Jeja .. to tobie facet gotuje ?? :crazyeye: Ale masz dobrze
-
Ale warkocz :crazyeye:
-
Wyszkolona Jessi :evil_lol: [URL]http://www.wrzuta.pl/film/1LmEsSEq2k/p1060872[/URL]
-
[quote name='Jofka']obiad o tej godzinie???....oj apetytu mi narobiłaś!!!!:shake:;)[/quote] No toć dopiero co z pracy wróciłam :p Obiad będzie dopiero o 21:30 bo wtedy TZ wraca.. przez M jak M obiore ziemniaczki i pieczarki tyz na jutro :cool3: Klopsy juz mam zrobione :) A teraz niespodzianka : :loveu: [URL]http://www.wrzuta.pl/film/1LmEsSEq2k/p1060872[/URL]
-
Pikny Mikuś :sweetCyb: Kominek tez pikny :sweetCyb:
-
[quote name='Anusia & Alutka']Cze wszystkim! Cos slodkiego bym zjadla...[/quote] Ja dziś zjadłam ciastko francuskie z serem :loveu: I w lodówce czeka jeszcze ten ostatni kawałek tortu :loveu:
-
[quote name='Mona4']W lecznicy niebylismy:-(:angryy: bo od poniedzialku mam przykre niespodzianki:-( ledwo z bankomatu pobralam pensje, to szybko sie jej pozbylam,nawet niewiem kiedy i gdzie:angryy: By temu draniowi lapy odpadly:angryy::angryy::angryy::angryy: czekamy na pati ,i porobie zdjec[/quote] Ale o kim mówisz mona ? Co się stało ? :shake:
-
[quote name='Jofka']jak juz kiedys pislam Tolek boi sie kotów!![/quote] :evil_lol: Te nasze psy są niemożliwe :roflt: [quote name='Pegaza']wpadłam powiedzieć czesc:p[/quote] Czesc :multi: [quote name='Anusia & Alutka']Prawda to najprawdziwsza! Na wlasne oczeta widzialam, bo bylam przy zabiegu i zebole na pamiatke dostalam. A korzen zostaje jak se kiel sam wypada. Tigrunia poszukaj w temacie o usuwaniu zabkow, tak dokladnie opisalam caly przebieg zabiegu.[/quote] No musze cos poszukać .. W tym tyg. musze ją umówić do tego weta - dopóki mam kase :evil_lol: Juz jestem w domku ..Byłam w Kauflandzie, potem z Jessi na spacerku i zaszłyśmy do takiego mini sklepiku po jaja (bo zapomniałam kupic:oops:) i teraz przyszłam tu z bułeczką i kefirkiem, zjem i zabieram sie za obiad .. W sumie za 3 obiady :evil_lol: Bo kupiłam 1,5 kg mielonego i z tego bedzie 6-8 klopsow z jajkiem a z reszty zrobie takie mini klopsiki z pieczarkami. A 3 obiad to Chińszczyzna ala Madzka :evil_lol: czyli w sosie słodko-kwaśnym (kupnym:p) . Kupiłam tez do tego piersi z kurczaka coby samych warzyw nie wcinac ;)
-
[quote name='Sara_i_Aris']Cześć Beatko. To ja coś powiem, aż szczęka wam opadnie :evil_lol: Arisek miał wszystkie zęby wyrywane, ani jeden nie wypadł mu sam! Dobrze, że to już za nami... nie chciałabym drugi raz tego samego przeżywać. Znam to! Arisa żaden kot nie lubi. On jest po prostu taki nachalny, ciekawy wszystkiego, a koty, które mieszkają u nas w rodzinie, nie mają styczności z psami.[/quote] Witaj :multi: Wszystkie ? :crazyeye: O matko! Co do kota to jest tak: Jak Jessi widzi, że on np. iegnie sobie gdzieś to ona za nim (niby , ze go goni) ale jak on się odwróci, czy zatrzyma to Jessinka zaraz w drugą strone i już jej nie ma :evil_lol:
-
To ubieraj Łukaszka i na zakupy ! :lol:
-
[quote name='Jofka']eeeej w koszulce,co??[/quote] No dobra, w koszulce :oops: :evil_lol:
-
Ale ma świetną kurteczke :loveu:
-
Pikny Tolus w piknym sweterku :loveu:
-
Nastepna wagarowiczka no .. :shake: Co sie dzieje z tą dzisiejszą młodzieżą :shake: Dobry Fidlaki :multi:
-
[quote name='Jofka']śniegowe dam po wieczornym spacerku bo teraz to juz byla ale laduja sie foty Tolasa w jego nowym tshircie ktory sama mu zrobilam:multi:[/quote] No to czekam z niecierpliwością :loveu:
-
Bry dzień :loveu: