Jump to content
Dogomania

tigrunia

Members
  • Posts

    13185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tigrunia

  1. I co, jeszcze jej nie ma ?? :-o
  2. dobry :multi: Co słychać u Mici ??
  3. Dobry władzo :loveu:
  4. Cześć Kincia :multi: Chyba przez noc sie naładowały, co ?
  5. Dzień dobry :multi:
  6. Witam się z rana :multi:
  7. Dobry :multi: No i gdzie ta Alicja, co?? :mad:
  8. Witam wszystkich goraco w ten mroźny poranek :) Ale ja nie lubie zimy :mad: Musiałam wcześniej wstać i szyby skrobać :angryy:
  9. Dobry Kasieńko :loveu:
  10. Czesc :multi: Dawno Cie nie było .. co tam u naszej Kikuni ?? :loveu:
  11. Witaj nesjanko .. maluchy jeszcze u Ciebie ??
  12. Dobry :) Co u Piksi ??
  13. Witaj.. jak będziesz czasem na dogo moze byś dała jakieś fotki nowej pannicy ? :oops:
  14. Haloo... czy tu ktoś jeszcze mieszka ?? :placz:
  15. Witam :) Co u Speedi'ego??
  16. Czy tutaj mieeszka Panna Agnieeszka ??
  17. Bry .. :multi: I co . .wróciłaś do witania się ? :evil_lol:
  18. Witaj nane :multi: Jak zdrówko ? Maluszki ile już mają ? :loveu:
  19. Dobry po weekendzie .. :multi: Jednak Ci zazdroszcze Madzka tych ferii .. :placz:
  20. [quote name='Jofka']nooo dawno Cie u nas nie było!!!! milo,że wpadłaś przyszłam się przywitać!!! nie było mnie w weekend to nic nie mogłam do Was napisać....piękny weekend Tigrunia Ty to jesteś taka niezdecydowana!!! hihi:loveu:[/quote] No to opowiadaj jak ten weekend Ci minął .. :loveu: No jestem, jestem ..i co zrobie :roll:
  21. Cześć Karolinka :) Pozdrów mame i zycz szybkiego powrotu do zdrowia :) Maluszek rośnie jak na drożdżach :loveu:
  22. A ja mam takie pytanie .. jakie są objawy cieczki w ogóle? Moja Jessi ma 8 m-cy i nie wiem czy ma tą cieczke, czy nie .. zadnych plamek nigdzie nie ma ale non stop się wylizuje i sutki jej się powiększyły ..
×
×
  • Create New...