Jump to content
Dogomania

tigrunia

Members
  • Posts

    13185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tigrunia

  1. [quote name='Aga76']:hmmmm: lata w sensie, że fruwa?[/quote] Moze i fruwa .. , a moze biega .. :hmmmm: Sama nie wiem .. może tez pełzać np Ogłaszam wszem i wobec , żeby było jasne.. Obiecałam na dziś fotki, ale takowych niestety nie będzie :placz: Na prawde bardzo bardzo mocno postaram się na jutro. Kubraczek przyszedł - jest świetny :loveu: Pidżamka tyz :loveu: I szcotke nową mamy i grzebień, które wypróbujemy jutro podczas kąpieli :loveu: a raczej po ..
  2. [quote name='madziasto4']Ja chyba dzisiaj pizze zamówię w końcu, bo tak łazi za mną (jak nie powiem co i za kim:evil_lol: )[/quote] Wczoraj zamówiłam pizze bo nie miałam sily nic robić :shake: Dzień lenia był .
  3. A to z brylantami jest to cuo, tak ? Ja tez sie rozglądam bo bym chciała ale chyba musze poczekac az TZcik bedzie mnie za zone chciał :loveu:
  4. [quote name='Aga76']Noo, żeby Anusi krzywdę zrobić, toż to złoto najprawdziwsze jest :loveu:[/quote] Ja jej :crazyeye: ?? To ona wszedzie za mną lata i od gamoni wyzywa :placz::placz:
  5. [quote name='Kasia']Ja tam widzę ino podniesioną stópkę Masterka....:roll:[/quote] No jak .. Toro też ma lekko uniesioną :roll:
  6. [quote name='Aga76']Dobry Beatko :loveu: Podoba mi się to BeDwa :p:p[/quote] Dobry Kochana :loveu: Anusia to wymyśliła, ale obraziła się i poszła .. juz nie napisze tu 2B :placz: A to ja powinnam się obrazić!! :angryy:
  7. [quote name='Aga76']Oj Beatko jak pięknie piszesz :Rose:[/quote] :B-fly::B-fly: Cieszymy się,ze jesteś :multi::multi:
  8. [quote name='Aga76']Nieee, to mi nawet do głowy nie przyszło...[/quote] No . to całe szczęscie :loveu: .. Nie martw się kochana, będzie dobrze ;) Masz przecież dwie cudowne dziewczynki , które tymi ogonkami machającymi zawsze pocieszą człowieka :loveu:
  9. [COLOR=PaleTurquoise]Chyba nie pobiłaś T .. co ? :razz:[/COLOR]
  10. [quote name='Aga76']Dziś stwierdziałam, że jednak wejdę na stronę i od razu odpaliłam internet [SIZE=1][COLOR=lightblue]chociaż miałam zamiar już sobie odpuścić dogo na baardzo dłuuugo [/COLOR][/SIZE][/quote] [COLOR=PaleTurquoise]Dobrze, że zamiar ów rzeczywistym się nie stał ..[/COLOR] :sweetCyb: :sweetCyb::sweetCyb: :bigcool::bigcool::bigcool:
  11. [quote name='Kasia']Fajowe zdjęcie :loveu: Ale też sie uśmiałam z tych ich min :evil_lol:[/quote] Ta madzka to ich szkoli niesamowicie!! :crazyeye: Nawet łapki razem podnieśli :loveu: Madzka . moge do Cie Jessinkę podesłać na przeszkolenie ?? :razz: Dobry we wtorek .. :multi:
  12. [quote name='Kasia']Bo my jedyne kobiety pracujące jesteśmy a reszta to obiboki :p[/quote] Ty wiesz, ze masz racje ... A Agusia ? Ona pracuje , czy nie ? Bo nie wiem .. :niewiem:
  13. [quote name='Aga76']Dobry, przyszłam trochę pozamiatać [COLOR=lightblue]i [/COLOR][COLOR=lightblue]chyba wróciłam.[/COLOR][/quote] Aguś co się z Tobą działo??My się tak tu martwiłysmy .. :placz:
  14. Dobry Kasienko .. jedyny ranny ptaszku tu :)
  15. [quote name='koregra'][LEFT]Dzięki cioteczki;) Anusiu pędzelki na uszach były o 1/3 dłuższe ale cichaczem opitoliłam:evil_lol: tigrunia Corinka waży 1,85 - waga z dnia wczorajszego.;)[/LEFT] [/quote] Ja musze jechać do weta to zważę Jessi ale podejrzewam,ze też coś koło tego .. tez takie maleństwo z niej jak Cori :loveu:
  16. Jaka malutka :loveu: Jak moja Jessi :loveu: Ile waży ? Co tu dużo mówić .. jest piękna!!! :loveu:
  17. [quote name='Jofka']heheh też się ciesze:cool3::cool3:[/quote] Myślisz, że coś będzie z tego ? :loveu:
  18. A ja właśnie wolałam czarnulkę :loveu: No i mam :loveu: Ale następna myślę, że już bedzie jaśniejsza .. marzy mi sie taka grafitowa teraz :loveu: Aniu .. bardzo Ci współczuje .. nie chciałabym tego przeżyć :-(
  19. A ja patrzyłam na kwiatki owe w Ikei będąc , ale czemu ja ich nie kupiłam .. :hmmmm: Już wiem! Bo kwiatki mają tam juz niedaleko kas i juz za duzo w torbie mialam..
  20. [quote name='pysiulka86']Witajcie kochane :lol: Mam teraz codzien 12 h pracy, dopiero w piatek wolne :placz: Ale za to wstawie wam nowe fotki Kiki z ogolonymi uszkami :evil_lol: Kika ma sie szalenie dobrze, cieczka juz dobiegła chyba konca prawie, nie było tak ciezko jak to sobie wyobrazalam :p Teraz czas na Jessi :razz: To czekamy na te Twoje kolejne malenstwo :eviltong: A ostatnio kupiony polarek okazal sie przymały niestety, ale udało mi sie go juz sprzedac na szczescie. A co do polarków to są nowe. Wysłałam wam linki na priw :lol:[/quote] Cześć :multi: Ddzie te fotki ?? :mad: Jessi też już ma cieczke .. chyba od tygodnia, ale taką w ogóle nie widoczną :p Dziś ranp znalazłam jedna plamkę na prześcieradle :multi: Polarki świetne, chyba kupię Jessi ten brązowy :)
  21. Wszystkie juz byly tylko my nie Władka .. chyba musimy sie tez wybrac :cool3:
  22. [quote name='Vici i Jeannie']oto cale nasze zycie :loveu: [URL]http://www.youtube.com/profile_videos?user=Rykliukas&p=r[/URL][/quote] Ojej .. ile tych filmików .. jutro obejrze ;)
  23. [quote name='Vici i Jeannie']to moze tylko pierwsza będzie w ogole nie widoczna, a tak to jak co po zachowaniau przeciez widac, robią się czulsze, i chociaz tam jeszcze prawie nic nie ma, wszystko jedno zaczyna dbac tam o te miejsce, od czasu do czasu i tak liza się ;) i jeszcze mi się wydaję, ze są jakies tam badania i mozna jakos tam wyliczyc te dni... wiesz, jak ja swojej kryc nie będę, bo mi się nie chcę, to dokladnie tym nie interesuję się :lol:[/quote] No właśnie nie wiem czy ona czulsza jest .. nie wydaje mi sie :shake: A badania faktycznie .. jakies są .. Będę się martwić za rok ;) Dziękuję bardzo :)
  24. [quote name='Pegaza']przemoc podłogowa:evil_lol: przydzie przydzie ino jej fochy przejdą:evil_lol: przygarnijcie kropke-Magde-Miki:evil_lol:[/quote] I to jaka .. TZ cały podrapany :evil_lol: Jej chyba chłopa trzeba .. Ciągle jakaś taka niezadowolona z życia :shake: :evil_lol::evil_lol: TZcikowi dziś popsulo sie (moje) ukochane autko :placz: Nie mógł odpalić i musiałam go na 21 do pracy wieźć .. ale był zły ..
  25. [quote name='Magda_Miki']A wpadniecie do Koszalina w lipcu?:loveu: Kurcze... muszę zaznajomić się z jakimiś hodowcami i pojeździć po wystawach. Niech mnie ktoś przygarnie...:-([/quote] Do koszalina raczej nie , ale w sierpniu w sopocie bedziemy :) Chętnie Cię przygarniemy, tylko to nie za bardzo po drodze ..
×
×
  • Create New...