-
Posts
13185 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tigrunia
-
[quote name='Kasia']dziś wieczorem mam pierwszą godzinę jazdy z moim instruktorem. z racji tego, że jeszcze nigdy nie siedziałam za kierownicą to umówiłam sie z nim nie pod blokiem tylko na peryferiach Krapkowic by se wstydu nie robić jak będę musiałą w koncu ruszyć :p[/quote] Ja na swojej pierwszej jeździe byłam mocno zszokowana, że na mieście mam już jeździć :crazyeye: Myślałam, że sobie kółka po stadionie porobie, potrenuje ruszanie i takie tam a tu dwa kółka i dawaj na droge :cool1: Ale stres przeżywałam :shake:
-
[quote name='pa-ttti']a ile waży Twoja suczka? [/quote] 2,2 kg ;) ...
-
[quote name='***Paulina***']Cześć:bye: [URL]http://images44.fotosik.pl/124/611f3d68963a7e1cmed.jpg[/URL] Piękna mamusia:loveu::loveu::loveu: [URL]http://images46.fotosik.pl/123/091fe91eec62255bmed.jpg[/URL] Nauka latania:evil_lol::loveu:[/quote] Cześć :multi: :loveu: Trenuje przed zawodami :evil_lol: [quote name='mallinus']Ciesze sie ze Ci sie podobaja fotki :multi: wiecej maluszka!!![/quote] Są super :loveu: Maluszka cieżko sfotografować bo się wierci :eviltong: [quote name='Milka_85']Wpadłyśmy się przywitać śliczne zdjątka :loveu::loveu:[/quote] Witamy :multi: I dziekujemy :loveu: [quote name='Kasia']śmisznie Buff wygląda z tymi "rulonami" przy pysku :evil_lol:[/quote] Łuki mówi, ze jej sie frytki przykleiły :evil_lol: [quote name='Zuza i Noddy']Kurczaczek jest po prostu zabójczy :loveu: Powiedz, ze będziecie na wystawie w Sopocie :cool3: Mamusia tez śliczna oczywiście ;)[/quote] Oczywiście, że będziemy :loveu::multi: [quote name='Agrafka2-']pięknie wygląda na trawce :)[/quote] Dzięki :loveu:
-
Ja byłam z suką w 30 dniu ciąży na USG. Widać było 3 maluchy, ciąża potwierdzona. Dosłownie po 2-ch dniach brzuch jej urósł niesamowicie :crazyeye: I tak rósł, rósł i rósł.. z dnia na dzień był coraz większy. Urodziła 5.
-
[quote name='Aga76'][URL]http://images46.fotosik.pl/123/091fe91eec62255bmed.jpg[/URL] Uwaga! Nadlatuję :evil_lol:[/quote] :evil_lol: Kurczak w locie :evil_lol: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/119/3ae51c63851b2b38med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/119/77e0cc247e154dd0med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/119/8c55f5120cd9629emed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/119/7005b4f0fd083014med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/119/2e3a64855acb7df3med.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Aga76']:megagrin: To raczej nie będzie innego wyjścia, nie zostawisz ich przecież bez opieki i nadzoru :cool:[/quote] No sie nie da.. :loveu: No to jeszcze trochę zaległości .. z majówki na działce :cool3: [U][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/124/a6ef959cf7f5a9a5med.jpg[/IMG][/URL][/U] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/123/091fe91eec62255bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/123/810e13fefab95e5emed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images44.fotosik.pl/124/611f3d68963a7e1cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/123/54c5ad80d1cbcfb1med.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Aga76']Dziś mam przyśpieszenie kosmiczne :evil_lol: Fajnie, że Łuki się poczuwa i pomaga :loveu:[/quote] No i dobrze.. musisz kosmicznie szybko nadrobić zaległości skoro tak długo Cię nie było :evil_lol: No fajnie .. ale w przyszłym tygodniu już pewnie bez urlopu się nie obejdzie przynajmniej od środy bo Ł będzie miał na rano (do 13:30) a od środy jeszcze dojdą nadgodziny :cool1:
-
[quote name='Aga76']Biedna znudzona niunia :roll: jeszcze jej jakiś szalony pomysł wpadnie do główki... nabierze odwagi i... :evil_lol: będzie awantura[/quote] :crazyeye: Nie strasz :evil_lol: Mam zdjęcie całej trójeczki .. : :-( Różowy odszedł jako pierwszy :-( [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/123/fb1400f3eac1ac88med.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Aga76']:calus: [COLOR=paleturquoise]Bardzo smutne chwile...[/COLOR] [COLOR=magenta]Dzielny Zdobywca![/COLOR] [COLOR=black]A mamusia jak się czuje?[/COLOR][/quote] Mamusia dobrze.. martwi się trochę, żeby nikt jej Pudzianka też nie zabrał i często go chowa pod kocyk :shake: Muszę pilnować .. [quote name='duszek01']super ze tak ładnie przybiera na wadze;)[/quote] Nom.. też się cieszę :loveu: :multi:
-
[url]http://images37.fotosik.pl/119/9c1c706053874cd1med.jpg[/url] Przesłodkie masz te kluchy Aniu :loveu:
-
[quote name='***Paulina***'][URL]http://images50.fotosik.pl/123/a6cca24fefd36ad1med.jpg[/URL] Pięknie Buffy się prezentowała:loveu:[/quote] Bo to taka mała gwiazda jest :loveu: :evil_lol: [quote name='Agrafka2-']ze zdjęć z wystawy najbardziej podoba mi się pierwsze zdjęcie. Taka dumna!![/quote] Dziękuję :loveu: [quote name='Kasia']dopiero teraz doczytałam, że CUDO juz na świecie jest :loveu: niech rośnie szybko i dużo, zdrowo i silnie :multi: i niecierpliwie czekamy na zdjecia!!! przykro z powodu tamtych 2 maluszków :-([/quote] Dziękuję Kasiu.. Pudziek ma się dobrze :multi: 4-ch Kasiu .. :-( [quote name='dysia-u'][URL]http://images50.fotosik.pl/123/a6cca24fefd36ad1med.jpg[/URL] pozycjaaaa :crazyeye::crazyeye: ale jakie pazurki :razz: Daria , koniecznie musisz je dojrzeć :cool3: takie długie masz?[/quote] Tak jest :cool3: Ale już moja paznokieciara chce mi skrócić :mad: Jutro ide :placz: [quote name='Aga76']Cześć Be :calus: Ściskam, gorąco pozdrawiam i gratuluję Rodzynka :loveu:[/quote] Cześć Aguś :loveu: Dziękuję :loveu:
-
Sie doczekać nie mogę mojego remontu ale coś się prędko nie zapowiada.. :placz:
-
[quote name='Kasia']a pazury i klaputki pokazywała już czy przeoczyłam? :cool1:[/quote] Ni pokazała :shake: :mad:
-
Moze troche zaległości nadrobię :roll: Z wystawy w Dobrym Mieście (dzięki Magda za śliczne fotki :loveu:) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/123/a6cca24fefd36ad1med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/123/a0cae8cc29c7a7d0med.jpg[/IMG][/URL] :loveu::loveu::loveu::loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/123/c4f77f7f89575253med.jpg[/IMG][/URL]
-
Daria poka no te swe salony :loveu:
-
Agrafka podziel zdjęcia na więcej postów bo Ci jakis mod wykasuje. W poście może być max 5 Dziewczyna przecudna :loveu: Pierwsze zdjecie mi sie najbardziej podoba :loveu:
-
[quote name='AmiX'][FONT=Calibri][SIZE=3]No coś ty Beata nie ma za co! Cieszę się że choć trochę mogłam ci pomóc w tych trudnych chwilach.:calus:[/SIZE][/FONT] [SIZE=3][FONT=Calibri]Jeszcze raz gratuluje rodzynka dla mnie to on jest „[COLOR=black]Braveheart”:loveu:[/COLOR][/FONT][/SIZE] [COLOR=black][SIZE=3][FONT=Calibri]Dzisiaj o 18 moja królewna jedzie do nowego domu:placz:… już ryczę:placz: wiec nie wiem co to będzie później:placz: ale mam nadzieje że podjęłam dobrą decyzje.:-([/FONT][/SIZE][/COLOR][/quote] Anka nie martw się .. na pewno dziewczyna będzie kochana i ubóstwiana w nowym domku :loveu: Jestem pewna, że wybrałaś dobry domek :loveu: Daleko od Ciebie zamieszka ?