-
Posts
13185 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tigrunia
-
[quote name='Sandra i Soul :)'][URL]http://images44.fotosik.pl/136/4707ea525e556703med.jpg[/URL] jaka dumna stoi :loveu: ohhh.[/quote] :loveu: [quote name='Zuza i Noddy']Gratulacje dla cudownego kurczaczka, prezentacja pierwsza klasa :loveu:[/quote] Dzięki Zuza :loveu: [quote name='dysia-u'][URL]http://images44.fotosik.pl/136/4707ea525e556703med.jpg[/URL] urodzona modelka. Tak trzymać głowe mało która pewnie potrafi :crazyeye: gratulujemy :multi::multi::multi::multi:[/quote] :evil_lol: Ma to po mnie :evil_lol: [quote name='Aga76'][COLOR=magenta]Gratulacje gorące[/COLOR] :loveu::loveu::loveu:[/quote] Dzięki Aga :loveu: [quote name='nane'][CENTER][FONT=Courier New][COLOR=Magenta]GRATULACJE!!!! :cool1: no laski oby tak dalej :loveu: rozkręcacie się :cool3: Jak to do kogo - do Tanyi :eviltong: :evil_lol: [/COLOR][/FONT] [/CENTER] [/quote] Dzięki M :loveu: Goopol :eviltong: [quote name='Agrafka2-']ostatnie zdjęcie jest piękne, mała dama :)[/quote] Ostatnie zdjęcie to tatuś :evil_lol:
-
[quote name='Pegaza']Mistrzyni w trzymaniu tej glowy:lol: [URL]http://images44.fotosik.pl/136/4707ea525e556703med.jpg[/URL] bedzie do taty czy mamy podobna?[/quote] Się mnie nie pytaj :eviltong: Cardeły mówią, że za mamą jest - ja tam nie wiem :shake: Ale budowe to ona chyba ma za tatą :roll: No nie wiem..
-
[quote name='AmiX'][SIZE=5]GRATULACJE!!!!:multi::multi::multi:[/SIZE][/quote] Dzięki Aniu :loveu: [quote name='cardea']Jaka skromna :roflt:[/quote] A co się czaić będę :diabloti: Mam już parę fotek :crazyeye::loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/135/747fa67ea7c3ed3dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/131/eadf1c96be2f3d44med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/131/3ae38c5cc504f3a1med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/136/4707ea525e556703med.jpg[/IMG][/URL] No i nasz tatuś :loveu: Znaczy się Buffikowy :eviltong: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/135/83bab44237db96e9med.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Mała Rita'][SIZE=4][COLOR=Red]G R A T U L A C J E !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: [/COLOR][/SIZE][/quote] Dzięki Aśka :loveu: [quote name='Pegaza']No to fotki chcem ogladac tej damy:cool3: gratki dla Was..:loveu:[/quote] Będą .. jutro :evil_lol: [quote name='cardea']My również się cieszymy :loveu: nooo opis B Dostała suuuper Prezentowana profesjonalnie :multi:[/quote] :loveu: No wiesz.. w końcu proffesjonalistka prezentowała :grins:
-
Ojej .. cóż to za Kaja Nadziejko ? Co się stało ? :-(
-
[quote name='Pegaza']Be a mi przyszedl ten olej..ino czasu brak na kapiel i oliwienie..:roll: moze jutro to zrobie..mam to rozpuscic tak w cieplej wodzie? ten sloiczek wlozyc do wody?[/quote] Tak Daria - włożyć do ciepłej wody :cool3: [quote name='Mała Rita']Cze Be :loveu: No to kciuki trzymamy :cool3:[/quote] Dzieki za kciuki :multi: [quote name='Aurunia']Ja już wiem ale niech wal powie Beata. Jednym słowem [CENTER][SIZE=4][COLOR=Magenta]GRATULACJE DLA BAFF [/COLOR][/SIZE][/CENTER] [/quote] Dzięki Ada :loveu: [quote name='dzasta'][CENTER][SIZE=6][COLOR=Red]O to my tez Gratulujemy ale jeszcze nie wiemy czego :D [/COLOR][/SIZE][/CENTER] [/quote] Dziękujemy bardzo :loveu: :evil_lol: [quote name='Sandra i Soul :)']Ja też wiem :evil_lol: hihi. ale ciiiii... :cool3: [SIZE=4][COLOR=Red]Gratki dla Buffinki [/COLOR][/SIZE]:loveu::loveu: [SIZE=4][COLOR=Red]!!!![/COLOR][/SIZE][/quote] :cool3: :loveu: Dzięki Sandra :loveu: No mamy 2 lokatę ocenę wybitne obiecującą i wspaniały opis :loveu: :multi:
-
Gratulacje Kasiu raz jeszcze i z niecierpliwością czekam na fotki twoich modelek :loveu:
-
[quote name='Pegaza']Cze sobotnio:multi: maluch kochany:loveu: do schrupania..[/quote] Cze Daria :multi: :cool3: [quote name='Mała Rita']cze Be :loveu: jak weekend mija??? :cool3:[/quote] Cze Aśka :multi: Wczoraj w pracy oczywiście :cool1: Dziś też miałam iść ale jadę na wystawę :multi: :evil_lol: Podbijemy dziś Czaplinek :diabloti: No .. to idę kąpać kure :razz:
-
[url]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz007-4.jpg[/url] :crazyeye: Świetne :evil_lol:
-
[quote name='Zuza i Noddy']Ależ on jest słodziutki :loveu:[/quote] noo.. przekochany jest :loveu: :loveu: [quote name='Aga76'][URL]http://images46.fotosik.pl/134/26f0a63bf61d9e69med.jpg[/URL] Jakie to ciałko już duzie [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20love/wub.gif[/IMG][/quote] Łuki mówi, że to Clifford bo on był mały a potem taki wielkiii urósł :crazyeye: :evil_lol: Nie wiem gdzie on to widział :evil_lol:
-
[quote name='Sara_i_Aris']Nie da rady :shake: Moja kochana mamusia wymyśliła sobie po jednej wystawie na miesiąc, do listopada br., oprócz września, bo mnie wtedy nie ma w Polsce - beze mnie nie pojedzie :cool3: [/quote] To nic Sara ;) Ja z Jess byłam na 7 wystawach i te 7 mi wystarczyło do nabrania wprawy :cool3: Pojeździsz, popatrzysz, potrenujesz i będzie super - zobaczysz :loveu:
-
Cześć Agniesia :loveu: Może byś tak zwolniła, co ? Bo nie nadążam za Tobą :crazyeye:
-
[quote name='Aga76']Aż głowa mnie rozbolała od nadmiaru słów... hihihi [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Multi/044.gif[/IMG][/quote] :evil_lol: No to sobie chociaż Pudzianka pooglądaj - specjalnie dla Ciebie :loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/134/26f0a63bf61d9e69med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/134/9ff80cda4b5d441emed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/133/3fd5cc5ded478aa0med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/134/e400e8389fae8caamed.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Sara_i_Aris']Be, i możesz nawet zobaczyć, jaka Holly była grzeczna :cool3: [/quote] Co ty od niej chcesz :evil_lol: Trzeba ją utemperować i tyle :cool3: I wierz mi, że pojeździcie jeszcze trochę po wystawach i załapiecie o co chodzi (i ty i mama;)) Ja dopiero z Buff chyba załapałam jak się powinno chodzić po ringu z psem :eviltong: Kaśka z Monią cały czas się ze mnie śmiały a ja nie wiedziałam o co im chodzi :evil_lol: Teraz już wiem :diabloti:
-
[quote name='Aga76']Cze Be [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing%201/rog.gif[/IMG] Świetne fotki !!! [COLOR=Pink]Hihihi, nie zawiodłam się jeśli chodzi o twój prezent... [COLOR=Black]Pudzianek wygląda przesłodko [/COLOR][/COLOR] [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing/bebe.gif[/IMG][COLOR=Pink] [/COLOR][/quote] Jesuuu co tak głośno ?? :-o Przecież jestem :evil_lol: :cool3: :evil_lol: :loveu: Tośmy sobie pogadały :evil_lol: Ide machnąć dzieciakowi jakieś fotki :loveu:
-
Ale śliczne zdjęcia :loveu: I wreszcie doczekałam się fotek z ringu :multi:
-
[quote name='Sara_i_Aris']Cześć Be :multi: Mnie się też turkus bardziej podoba :loveu: Pudzianek fajny jest :loveu: Mała kluska. Be, będziesz w Płocku na wystawie? Nie wiesz może, czy to będzie na dworzu, czy na hali? Bo ja Arisa chcę ze sobą zabrać :loveu:[/quote] Cze Sara :multi: :loveu: W sumie to już zdecydowane :loveu: No słodziasty jest :loveu: A będę :loveu: Tylko na 15 jestem zaproszona na wesele znaczy się poprawiny i nie wiem jak zdążę wrócić :crazyeye: Niestety nie wiem czy na hali czy na dworze będzie :shake:
-
[quote name='iberia']2:0 dla turkusu :)[/quote] :multi: [quote name='Aurunia']Mi się też turkus bardziej podoba ;)[/quote] 3:0 :multi: [quote name='dysia-u']Ładnemu we wszystkim ładnie :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:[/quote] No no .. bo w piórka obrosnę :evil_lol: [quote name='laurin']Ula ma rację;) ale chyba turkus... a spódnica będzie w tym samym kolorze??? Cześć tak poza tym:loveu:[/quote] 4:0 :crazyeye: :loveu: Spódnica czarna będzie :cool3: Cześć Aniu :loveu: [quote name='Pegaza']Ja bym tez wybrala turkus:cool1: czolem :multi: masz racje to jest zmeczenie:roll: se odpoczne az do wtorku:multi:ino jutro bede pilnowac malucha to nocka pewnie z soboty na niedziele bedzie niewyspana..[/quote] 5:0 :multi: Ale masz labe :crazyeye: A ja wolną mam dopiero nastepną sobotę :cool1: Mama też mówi,że turkusowy i o dziwo jej się nawet podoba :crazyeye: Teraz muszę się zwymiarować i będę zamawiać żeby iść do krawcowej z nim co by spódniczke ładną uszyła do tego :loveu:
-
[quote name='Magda']Nie prawda. Nie jesteśmy tacy źli. Trudno nam tylko zrozumieć jak możesz podchodzić do psa tak przedmiotowo... Pies to żywe stworzenie, któremu zdarzy się nasiusiać, coś pogryźć, zachorować. Wyobrazasz sobie jaką krzywdę zrobisz szczeniakowi zamykając go, ba, izolując od reszty domowników, stada, które zastąpi mu jego rodzinę? Taki mały łepek nie zrozumie co zrobił nie tak, że jest zamykany w pralni. Będzie uważał ją za karę i będzie się starał tam nie znaleźć... zamiast radosnego psa wyrośnie Tobie lękliwy, niezsocjalizowany i agresywny york, który za pewne w późniejszym czasie zostanie oddany, bo zagraża dzieciom. To forum zna takie przypadki, niestety:roll: Sama nie jestem sobie w stanie wyobrazić tych pisków dochodzących z pralni:shake: Nie masz serca? Wiesz, moda robi swoje. Yorczek w sklepie, na każdej ulicy, ma jeden sąsiad potem następny i zaczynamy się zastanawiać nad prezentem dla rodziny. Szkoda, że trzeba przejść przez okres szczenięctwa, sprzątania, nauki. Dla jednych to horror, dla innych najlepszy czas socjalizacji. Może tym razem warto zrezygnować z zabawki? Szczerze odradzam.[/quote] Się prawie popłakałam .. :placz: :placz:
-
[quote name='AmiX']Turkus.... :) Pudzianek cudny:loveu::loveu::loveu: Impreza widze że udana :evil_lol: a byłyście gdzieś na imprezie? konkursy były?:cool3: bo ja sie już zastanawiam co mnie czeka:evil_lol: Na razie to w sobote jade do AGNESU wybrać suknie:multi::loveu:[/quote] 1:0 dla turkusu :cool3: No nie? :loveu: Nie .. nigdzie nie byłyśmy. Impreza była w domu. Konkursów też w sumie nie było ale cały czas się coś działo więc i tak było fajnie :loveu: :evil_lol:
-
[quote name='Pegaza']Cze maluchu przeslodki:loveu: Be chce widziec te fote:cool1:[/quote] Cze :loveu: :evil_lol: Jaką znowu ? :cool1: [quote name='laurin']Cześć :) no nie no co za zdjęcia:evil_lol: rewelacja normalnie grzesznice z Was:diabloti:;) [COLOR=PaleTurquoise]Daj jeszcze tego pana[/COLOR]:razz: Maluszek przecudny:loveu: klusia słodziutka:loveu::loveu::loveu:[/quote] Cześć Aniu :loveu: :evil_lol: [COLOR=PaleTurquoise]Pan nie pozwolił się fotografować :cool1: Aparaty nam zabrał :diabloti:[/COLOR] Dziękuję :loveu: [quote name='Pegaza']Dzis dopiero zobaczylam ze na poprzedniej stronie sa fotki:evil_lol: nono papucki niczego sobie hehe chcialabym widziec mine listonosza jakbym mu w takich wyszlam hahah a jaką czesc tego torta Ty skonsumowalas?:diabloti: aa cos za wysoko namalowalas to i owo:diabloti: Maciusiowi:evil_lol:[/quote] Zmęczenie Ci na oczy pada :evil_lol: Napewno był by w szoku :evil_lol: Ja ? Samego grzybka :loveu: :evil_lol: Dziewczyny mam problem .. Bo mam wizję na ciucha na ślub sierpniowy. Na allegro znalazłam gorset. Chciałabym do niego uszyć spódnicę w "rybkę" i było by super :loveu: Tylko nie mogę się zdecydować na kolor :cool1: Turkus: [URL]http://images6.fotosik.pl/450/c787a1f8d775ae73.jpg[/URL] czy granat: [URL]http://images43.fotosik.pl/99/94cbf9f6fa7e6b08.jpg[/URL] :niewiem:
-
Cze Władzo :loveu: Wszystkiego naj dla Mikulca :loveu: Dorosły mężczyzna już a niego :loveu:
-
No no no super przystojniak z niego :loveu:
-
[url]http://i40.tinypic.com/2lkboer.jpg[/url] Słodką buźkę ma :loveu: Atka masz jakieś fotki z ringu ? :multi: :loveu: