-
Posts
13185 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tigrunia
-
[url]http://images48.fotosik.pl/197/d8af6e07ec659549med.jpg[/url] zajefajne :loveu:
-
Halo Daria poległaś na 6-tej łazience ?? :crazyeye:
-
[quote name='Kasia']tego pająka to TZ obłocił bo ja stałam 3 metry dalej i się darłam, że to wielkie obleśne bydle zaraz mnie zaatakuje :evil_lol: cze :loveu: [/quote] A bleeee.. ja to bym nawet tego zdjęcia na kompie mieć nie chciała :mad:
-
No tego pająka to mogłaś sobie podarować :cool1: :evil_lol: Fidlasty się ruszać zaczął widzę :loveu: :evil_lol: Cze Kasik :loveu:
-
Cze Madzia i piesy :loveu: Co tak rzadko zaglądacie ? :-(
-
[quote name='Balbina12']Nie czepiam się o to bo jesteśmy na forum o PSACH([SIZE=1]nie wiem czy zauważyłaś )[SIZE=2]Ludzie chcą mieć piękne psy...a czy ktoś pomyślał [B]czy tym psom jest to tak potrzebne?Czy ktoś tu pomyślał czy ten pies chce być piękny?[/B][/SIZE][/SIZE][B]Po co to robicie?Żeby pokazać jaki to mój pies jest piękny![/B]Ja staram się aby Franek był przede wszystkim szczęśliwy! Nie wydaje mi się aby pies potrzebował tego luksusu:shake:Mój jest najszczęśliwszy jak może pohasać na działce i pokopać dziury.No ale może i on i ja jesteśmy jacyś nie dzisiejsi?Zostaliśmy w tyle-i dobrze skoro w dzisiejszych czasach pies [B]musi[/B] być piękny i[B] musi [/B]mieć luksus:stupid:[/quote] Balbino - zrozum, że dbanie o psa jest koniecznością!! :p Ja w ogóle nie rozumiem o co Tobie chodzi ?? !! Uczepiłaś się nie wiadomo jakiej pielęgnacji nie wiem po co i na jakiej podstawie ? Ja mam dwie suczki wystawowe - nie czeszę ich godzinami. Jessi czeszę jakieś pół godziny bo ma więcej włosa, Buff czeszę jakieś 5-10 minut. Obie są czesane [B]tylko i wyłącznie przed kąpielą no i po kąpieli[/B] czeszę podczas suszenia - nie są czesane codziennie :p (zaraz będzie, że zaniedbuję:diabloti:). Kąpane są raz na tydzień - góra dwa. To tak z bieżącej pielęgnacji a teraz może opowiem co na wystawie :cool3: Otóż przed wystawą oczywiście sucz jest czesana, kąpana, suszona tak jak podczas każdej innej kąpieli tylko dokładam jedną odżywkę :razz: No i pakujemy się, jedziemy na wystawę, pospacerujemy sobie troszkę, żeby czas szybciej zleciał, porozmawiamy ze znajomymi (pobawimy się - co dotyczy piesków) no i jakieś pół godziny przed wejściem na ring rozczesuję sucz - błyskawicznie - nawet nie 5 minut, spryskam jakimś nabłyszczaczem, koczek zajmuje następne 5 minut no i czekamy. Wchodzimy na ring, odbębnimy swoje, schodzimy, ściągamy kokardki, gumki i t.p. wracamy do domu :cool3: W domu kąpiel najczęściej tylko samej głowy i gotowe :loveu: [B]I POWIEDZ MI TERAZ BALBINO DROGA W KTÓRYM MOMENCIE PRZEGINAM Z PIELĘGNACJĄ ???????? [/B]:angryy: P.S.Co prawda moje suczki nie są teraz papilotowane ale jeśli czasem mi się zachce to zajmuje to jakieś pół godziny po kąpieli.. - no i teraz mamy wersję full wypas jaką większość hodowców funduje swoim pupilkom :loveu: EDIT: Co do ubioru na wystawie jeszcze - ja zazwyczaj staram się wyglądać jak człowiek, że tak to ujmę chociaż zdarzało mi się wystąpić na ringu w dżinsach i t-shircie ale nie uważam, żeby to jakaś zbrodnia była :cool1:
-
[quote name='ladyyork']Jak się chce kryć sunie to najlepiej dowiedzieć się jak najwięcej o psie bo każda linia niesie co innego i bywa czasami że piesek ładny i malutki daje duże potomstwo przy urodzeniu ,a czasem i w przyszłości, a do tego jeszcze bez żadnej wartości. Bywa również że piesek ładny ,ale ciut większy np 2600-3000g daje malutkie potomstwo i bardzo wartościowe. Dobrze jest jak już jest jakiś miot na świecie by się dowiedzieć i przyjżeć potomkom reproduktora którego upatrzyliśmy sobie dla suni. Ważne jest również by się dowiedziec ile młodych miała mama małej i babcie jeżeli to możliwe, zazwyczaj większe mioty są cechą dziedziczną u suczek więc jak się okaże że mała jest z dużego miotu to jest + dla niej ponieważ jak pujdzie w ilość to zawsze maluszki będą mniejsze;)[/quote] Ladyyork w 100% się z Tobą zgadzam tylko kurcze skąd się dowiedzieć czegoś o danym reproduktorze?? Kto Ci powie, że dał wnętra, że idą za nim wady zgryzu? Na wystawie się nie dowiesz bo tam same "hodowlane".. Możesz sobie popatrzeć na stronach innych hodowli na szczeniaczki po danym piesku ale czy na stronach jest napisane "piesek nr 1 - wada zgryzu, piesek nr 2 wnętr.. " - raczej nie :cool1: Często pomagają znajomości, jak masz "kumpla" hodowcę, który akurat tym psem krył to najczęściej szczerze powie no chyba, że będzie celowo oczerniać, żebyś pokryła może jego repem :diabloti: Więc loteria tak naprawdę .. [quote name='NNikka']Ze wzorca borą te widełki.. Jak myślisz czy czy sędzia oceni na wystawie yorka poniżej 2 kg? Czy ciągłe miniaturyzowanie rasy je służy? Nie służy bo psy są brzydsze i bardziej chore i stąd dolna granica. Pracowałam w ZK od 1993 do zeszłego roku więc temat wzorca nie budzi moich watpliwości. [/left][/quote] Również mam suczkę, która waży poniżej 2 kg a dokładnie 1,7 kg - jest oceniana różnie no ale wiadomo, że jeden sędzia patrzy lewym okiem, drugi prawym :p Ale ów sucz jest dobrze zbudowana i to ją ratuje a że waży 1,7 - cóż .. to sama skóra i kości :cool1: Nie jest żadną "miniaturką" :cool3: Swoją drogą moja sucz jest pół-siostrą suczki nane więc chudzielstwo rodzinne :diabloti: [quote name='NNikka']Czegos tu chyba nie rozumiesz. Nie ona jest brzydka tylko miniaturyzacja nie sprzyja często zdrowiu i urodzie. Jasne jedne są ładniejsze inne brzydsze ale ogólnie to nie słuzy niczemu zdrowemu tylko zaspokojeniu ludzkiej chęci posiadania malutkiego yoreczka. A dlaczego miała takie oceny? Była widocznie proporcjonalna i [B]niewiele poniżej 2 kg[/B].[/quote] Pół kilo to raczej spora różnica :cool3:
-
[quote name='dysia-u']ona sie wgryza w dwie łapy :shake:[/quote] Moja bokserka sobie w ten sposób obgryzała skórki - autentycznie ! A mojej siostry kot obgryza sobie paznokcie :cool1:
-
A Pudzianek kończy dziś 4 m-ce :loveu::loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/188/44c48de0222d8edemed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/188/d079fc9c7288137dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/192/ba8e238e5bb8f9admed.jpg[/IMG][/URL] Hopsaaaaa :diabloti: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/192/95f8390f27ebd311med.jpg[/IMG][/URL]
-
Grzeczny synek :loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/188/daeb5dfe9c9c1667med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/192/e82167385db84d42med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/192/7ee0b6497e4ebc95med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/192/6b5d39a9a7f31603med.jpg[/IMG][/URL]
-
No dotarłam z fotkami wreszcie .. Walka :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/192/b2e4386f723ccc9dmed.jpg[/IMG][/URL] "Łuki-co oni robią? :roll:" [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/191/9a89ee9026c7752cmed.jpg[/IMG][/URL] Mała przerwa [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/192/c1887ea316c798b0med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images50.fotosik.pl/192/2532282dfb653cf4med.jpg[/IMG][/URL] Do michy .. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/191/66dc67158b3e8c88med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"] [/URL]
-
[url]http://images38.fotosik.pl/192/9a421eaa5318401amed.jpg[/url] Słodkie bąble i jakie ładne imionka mają :loveu:
-
Wpadam przelotem .. fotki obejrzane - wszystkie piękne :loveu:
-
To powiem wam coś lepszego .. ja w sobotę lub niedzielę mam malowanie okien :cool1: Znaczy się, że ja je malować mam :cool1: Średnio mi się ten pomysł podoba .. no i potem umyć też trzeba będzie :angryy:
-
[quote name='Magda']Kupcie działkę nad morzem!! Postawicie sobie przyczepę i macie wymarzony urlop:loveu: Wiem co mówię. Hej Justyś! Tylko nie lotej za dużo:eviltong:[/quote] Kucze weekendu mogło by jej nie starczyć, żeby dojechać nad to morze :evil_lol: Ale i tak Władzia dobrze mówisz :loveu: Nie ma to jak morze :loveu:
-
Aaaaa urodzinki ?? :loveu: Najlepszego Ulka !! :multi: :BIG:
-
[quote name='Pegaza']Leniu Ty:-x :evil_lol:[/quote] Podczas weekendu nad jeziorem nie zrobiłam ani jednego zdjęcia :cool1: Dobrze, że mam jeszcze te z zeszłego weekendu w Stegnie :evil_lol: Aaaa .. co do Pudzianka na dogo to nowy tata nie pozwala nowej mamie się zalogować bo Łuki mu nagadał co to dogomania :evil_lol:
-
[quote name='Kasia']a ja myślałam, że Be albo D-E będą wiedziały dlaczego Aga zamknęła galeryjkę swą...? :roll: Be, fotki żebraków super! :evil_lol: :loveu:[/quote] Nie wiedzą :shake: :evil_lol: [quote name='dzasta']No Pudzianek to słodziak na maxa i inaczej nigdy nie będzie :eviltong: A u nas też dzisiaj leje od rana bleh aż się z domu wychodzić nie chce teraz to już tylko zostaje czekać na ostatnie słoneczne dni albo już na zimę i śnieżek który kocham :razz:[/quote] Noo.. pociecha mała :loveu: Pogoda robi się czysto jesienna :cool1: [quote name='Magda']A fu! Uciekaj mi z tym śniegiem:mad: Jeszcze ok jak jest zima taka jak kiedyś była. Poprószyło i wszędzie biało, a teraz to sam deszcz i błoto... słyszałam dzisiaj w radio, że niedługo ma sypać! heh fajnie :cool1:[/quote] Właśnei.. też śniegu widzieć nie chce !! :mad: [quote name='laurin']kiedyś to fajne zimy były:roll: miejmy nadzieję że jednak za szybko to ten śnieg nie spadnie:cool1: Cześć Beatko:)[/quote] Cześć Aniu :multi: [quote name='...::Basia::...']Hej :multi: pudzianek słodziutki :loveu::loveu::loveu: a i dziewczynki piękne :loveu::loveu::loveu:[/quote] Witamy i bardzo dziękujemy za miłe słowa :loveu: [quote name='Pegaza']Cze Be w te nudne glupie niedziele:razz:[/quote] Cze Daria :multi: nie chce mi się zdjęć wstawiać :eviltong: Jutro dam trochę :evil_lol:
-
[quote name='slawi']trudno żeby było inaczej:loveu:, jest śliczny, a może bardziej do faceta pasujące - przystojniak:lol:[/quote] :loveu: [quote name='***Paulina***']Cześć Be:multi: Pudzianek piękny:loveu::loveu::loveu: Jak na razie czysta mamusia, ciekawe jak będzie dalej:loveu:[/quote] Cześć Paulina :multi: Faktocznie - wdał się w mamusię :) [quote name='Magda']No mamy nadzieję! Aga widzisz?:mad: I kto teraz przyjdzie do galerii ze swoimi ześwirowanymi emotkami?:cool1: Hej! Weekend się zaczął i razem z nim okropna pogoda. Jakieś plany na dzisiaj?:loveu:[/quote] No byliśmy na weekend u Pudzianoskiego :loveu:
-
[url]http://i201.photobucket.com/albums/aa155/yorkarisek/IMG_9478.jpg[/url] Super :loveu: