Jump to content
Dogomania

tigrunia

Members
  • Posts

    13185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tigrunia

  1. [quote name='...::Basia::...']A słyszał ktoś może o hodowli Angielski Lord? Niedługo zamierzam kupić sunie i najbardziej podobają mi sie 3 hodowle :) (Truskaweczka, Cud Natury i właśnie Angielski Lord):roll:[/quote] Bardzo, bardzo polecam hodowlę Angielski Lord :loveu: P.Ania rzeczowa babka, dużo i mądrze radzi :multi: Dużo psiaków od niej poleciało do Turcji - zresztą podobnie jak z Truskaweczki ;) No i na tatusia oczywiście polecam Mavericka, po którym jest mój Pudzianek :loveu: :evil_lol:
  2. Ale się fajnie masz :loveu: Ja też chce nad morze :placz: [url]http://i819.photobucket.com/albums/zz113/m104/IMG_9460.jpg[/url] czad!! :crazyeye:
  3. Już mam dosyć tego łóżka :cool1: Łuki jest po nocce i śpi i jakoś tak się rozwala, że nie ma dla mnie miejsca :angryy: Ehh.. muszę kupić telewizor do sypialni to będę mogła sobie sama spać :evil_lol:
  4. Cześć Kasiu :multi: Dzisiaj idą katalogi od Ciebie w ruch .. inspiracji szukam bo tapety zerwałam w korytarzu :evil_lol:
  5. [quote name='ladyyork'] Wszystko zrobie by moje maluszki były szczęśliwe w nowym domu:lol: nawet jak bym miała zostawić to nie sprzedam jak będą wątpliwości co do osoby.[/quote] Pewnie - masz rację .. ja się bardzo martwiłam, żeby Pudzianek trafił w odpowiednie ręce :roll:
  6. [url]http://i29.tinypic.com/14l7b4o.jpg[/url] czysta Aura ;)
  7. Cześć poranne i słoneczne :loveu: A ja już po pracy jestem :loveu: :evil_lol:
  8. [url]http://img27.imageshack.us/img27/6483/dsc04776hw.jpg[/url] słodka dziewczyna :loveu: Witamy na forum :multi:
  9. [quote name='ladyyork']Moje robaczki mają 9,5 doby:loveu:[/quote] No no jeszcze troszkę i ujrzą świat :loveu:
  10. [quote name='ladyyork']Cześć dziewczyny:lol: ,a u mnie cały dom choruje i zdaje się mnie chwyta również:angryy: tigrunia widziałaś ? nowe zdjątka maluchów są u mnie:lol:[/quote] Cześć :multi: Widziałam, widziałam .. słodkie kluchy :loveu: Ile już mają?
  11. [quote name='laurin']O ja:mdleje:! chyba jakiś wirus panuje:crazyeye: u mnie podobnie, tyle że od zeszłego piątku:shake: al już jest prawie ok nawet na wesele nie poszliśmy:cool1: Cześć Beatko:multi: zdrowiej szybko:calus:[/quote] No u mnie w pracy też dużo chorych .. :shake: U Łukiego na grype szczepią już zapobiegawczo :evil_lol: Kurde o weselu to nic mi nie mów :angryy: Przez Łukiego do Anki(od Eti) na wesele nie pojechaliśmy :angryy: Właśnie .. ciekawe jak tam po weselichu - nic się dziewczyna nie odzywa :eviltong:
  12. [url]http://img27.imageshack.us/img27/4800/pict1369.jpg[/url] śmieszna mała kulka :loveu:
  13. [quote name='madziasto4']Tiaaaa, człowiek umiaru nie ma :diabloti:[/quote] A tam umiar .. zawsze można potem odsprzedać :evil_lol: Tak apropo to chyba jutro zrobię w szafach porządek bo wiem, że dużo, dużo rzeczy nie nosiłam w tym sezonie więc chyba trzeba się z nimi rozstać .. :cool1:
  14. [quote name='Katie']Poka :lol: [/quote] [url]http://photos01.allegroimg.pl/photos/oryginal/735/04/07/735040706[/url] :cool3:
  15. [quote name='...::Basia::...']Cześć:multi: Co tam u panienek?:loveu::loveu::loveu::eviltong: Szybkiego powrotu do zdrowia;) (mi już przeszło:p)[/quote] Cześć Basia ;) Panienki ok .. walczą ze sobą od rana :evil_lol:
  16. [quote name='madziasto4']Ojej, to się kuruj![/quote] Nie lubię chorować :cool1: [quote name='Kasia']ja siedzę w domu, mam opiekę na Małego...dwa dni miała gorączkę ponad 39 stopni :shake: teraz juz lepiej ale i tak do poniedziałku włącznie sobie z nim pobędę.[/quote] O Ty to masz dobrze .. chorobowe jak Ty zachorujesz, jak mały zachoruje normalnie żyć nie umierać :loveu: Byle choroby lekkie były i przyjemne :loveu: [quote name='Mała Rita']Cze Be :loveu: A ja powiem Wam tak szczerze dziewczynki, ze nasciemnialam troche u lekarza i dostalam zwolnienie do 23 wrzesnia :roll: ale jutro egzamin mam i cos sie zebrac do nauki nie moge :shake:[/quote] No Aśka jak naściemnia to ma chorobowe .. tyż fajnie :loveu: :evil_lol: [quote name='dzasta']Zatem BE witamy w klubie choruszków :roll:[/quote] :-( [quote name='slawi']Zdrowiej szybciutko, pozdrawiamy:lol:[/quote] Ojj taaakkkk .. :multi:
  17. O na allegro to się fajnie zakupy robi :loveu:
  18. No to posiedzę sobie tutaj, poczekam za fotkami :loveu:
  19. [quote name='Katie']Be, w jakich skarpetkach Buff chodzi? :razz: [/quote] Psich :cool3:
  20. [quote name='rizo']Masz racje że każdy piesek może mieć różne w gatunku włosy ja mam podobnie:jedna ma włos cieniutki,delikatny,jedwabisty,gładki i śliski,doskonale prosty i ten jest trudny w pielęgnacji a druga ma włos grubszy,bardziej bawełniany i ten rośnie jak szalony,ale żeby coś uzyskać na wystawie to z połamanym ,dość krótkim dużo się nie osiągnie (pewnie tylko hodowlanke:fadein:):evil_lol: a może źle robisz papiloty?za mało natłuszczony włos albo jeszcze coś nie tak i dlatego po papilotach sie bardziej łamie.A nie wiemy jaki w gatunku jest włos Viki dlatego pisałam że trzeba zaobserwować co się będzie działo.[/quote] Żle papilotów na pewno nie robię ;) Taki włos i tyle .. łamie się przy każdej lepszej okazji :p
  21. [quote name='madziasto4']Ja ci przytrę zaraz, taki ładnym focusikiem! :mad:[/quote] Póki co jeszcze foka cała :loveu: [url]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_6635.jpg[/url] Ale mu dobrze :loveu::loveu::loveu:
  22. Cze Daria :multi: Ja to nie umiem sobie spodni kupić, bluzek .. buty to szybko idą ale ciuchy :shake: Masakra ! Wczoraj 3 h łaziłam po centrum handlowym i kupiłam tylko stanik :cool1: W sumie 3 h bo z przerwami - w chorobie robić zakupy :shake::evil_lol:
  23. [quote name='Kasia']witamy wszystkich i dziękujemy za odwiedzinki :loveu: dziś odebrałam prawko, od razu wsiadłam w auto i pojechałam na miasto po zakupy. przez dobre pół godziny jeździłam i szukałam miejsca by zaparkować ale na tyle dużego by się zmieścić...jak na złość wszystkie wydawały mi się za małe :cool1: no i po takim bezcelowym jeżdżeniu pojechałam z powrotem pod blok, tam zaparkowałam i poszłam na zakupy z buta :evil_lol: to na tyle! :evil_lol:[/quote] :turn-l::roflt::roflt::roflt: Ja tam parkuję śmiało ale najczęściej zaciskam zęby w obawie czy gdzieś nie przytrę :evil_lol:
  24. [quote name='Magda']Post zostawiłam, bo jest w nim ładne zdjęcie:eviltong::loveu: Buffy hihi [/quote] Jaka Buffy ?? :crazyeye: Toć to Paloma :evil_lol:
  25. [quote name='Viky i Ja']Witamy w piękne słoneczne południe :loveu: i biegniemy na spacerek :Dog_run:[/quote] Cześć :multi: [quote name='***Paulina***']Cześć:bye: [URL]http://images43.fotosik.pl/192/2e15c7eb367e138emed.jpg[/URL] Pięknie:loveu::loveu::loveu:[/quote] Cześć Paula :multi: [quote name='pycia']Witamy popołudniowo:)SUPER fotki!Zapraszamy do nas;>[/quote] Cześć ;) [quote name='dzasta']Boskie plażowe fotki :loveu: Zazdraszczam ja teraz tylko w wyrze i w wyrze :angryy:[/quote] Ja też teraz dużo czasu w wyrze spędzam ale nie narzekam :loveu::evil_lol: [quote name='ladyyork']Witam, jakie masz códowne zdjęcia z plazy,a to z dziećmi to odjazd:eviltong:[/quote] Cześć :multi: Dzięki :loveu: [quote name='Kasia']aaaaa! atak małych zamęczaczy!!! :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl]/"]http://www.fotosik.pl][/URL][IMG]http://images43.fotosik.pl/192/2e15c7eb367e138emed.jpg cze Be :loveu:[/quote] O Kasia się pojawiła :loveu: [quote name='Doti1986']Witam gorąco w ten pochmurny poranek [URL="http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10"][IMG]http://content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/00020114.gif[/IMG][/URL][URL="http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=12"] [/URL][/quote] Cześć :cool3: [quote name='Pegaza']A Be nam gdzies wsiakla:evil_lol:[/quote] :p [quote name='dzasta']Może znowu weekenduje tylko że w tygodniu :D[/quote] No chora żem :cool1: Siedze z temperaturą ale do pracy łazić i tak muszę :cool1: Co prawda tylko na 4 h no ale co trzeba o 3:30 wstać to trzeba :angryy:
×
×
  • Create New...