witam jak bede miala troszke czasu to wkleje nowe zdjecia Agenciaka:)
powiem tylko,ze nie bedzie na nich tylko Agent,lecz jeszcze duzo wieksze zwierzaczki od niego :cool3:
[quote name='eria']Ta sunia ma wątek na dogo, dotarłam do niego
bidulka:-(tak zjawiskowy pies a od szczeniaka w schronie[/QUOTE]
biedna sunia,zal mi jej:( zaraz chyba bede mykac bo nie wytrzymam,spacmi juz sie chce:(