Jump to content
Dogomania

natija

Members
  • Posts

    3446
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by natija

  1. moja tez:)ale moze kiedys....:loveu:
  2. nie no fotki super:)widac,ze Fruziase zrobila legowisko na Zuzi:) a Zuzia jej matkuje jak prawdziwa mamuska:) no i oczywiscie fotek starczy do wieczorka a nie na tydzien;)chcemy zobaczyc fotki z wizyty u Gutka:)
  3. mykaj do gory.....
  4. no to super,juz se wyobrazam jak cudnie wyglada w tej chuscie:)no to z niecierpliwoscia czekamy na foteczki do soboty,albo niedzieli:)pozdrawiamy:)
  5. widze,ze Kreos lubi tulkac sie do Foksi wkoncu wyszlo wszystko na jaw;)a Foksi taka niepozorna a ile sily ma ,no no zeby takiego kija uczymac...:) Ps:uwazaj na zboczenca bo to nie sa jaja;)
  6. ale Wam zazdroszcze:) ale ja tez bede w Polsce na swieta:)moze wymyslimy jakies spotkanko;)
  7. jejku jestem ciekawa jak tam Murzynek mam nadzieje,ze ktos sie dowie i da nam znac,mocno trzymam kciuki za Murzynka....oby bylo tak,ze juz znalazl domek...
  8. hehe rzeczywiscie,a z daleka wygladal jak kroliczek:)
  9. widze,ze malo osobek tu wita:( podnosze Cie Gabryniu:)
  10. a tu pancio podziwia ogierki;) no i jeszcze raz Agent podziwiajacy widoczki:)
  11. oto pare obiecanych fotek :)teraz bede dawacpo troszeczku tak jak to robia prawie wszyscy;)zeby mi starczylo na dluzej w razie niepogody;) biegam sobie:) a to fotka koniaczkow;) a tu Agent podziwia konie:)
  12. witamy,ona Wam dopiero pokarze tak za pare miesiecy;):cool3:
  13. witam z ranka,widze,ze tu wesolutko bylo:cool3:
  14. jejku jakie one slodziutkie sa,normalnie zakochac sie idzie od pierwszego wejrzenia:)
  15. Bajeczko hopsaj na gore.....
  16. mam nadzieje,ze jej sie uda....oby szybko wyzdrowiala...
  17. super zdjecia:)Aresik jest :loveu:
  18. witamy Elfi kofffaniutka jest :loveu:
  19. natija

    bzik

    witamy z raniutka;)
  20. super foteczki:) a malenstwo wazy prawie tyle co moj Agent,a on jutro bedzie mial 11 mies...
  21. a ja juz wiem co tam jest na zdjeciu chyba kroliczek:) witamy foteczki super:)
  22. podnosze,co tam nowego???wiecie juz czy sie pojawil w fakcie???
  23. juz dzis wtorek:cool3: chcemy foteczki,a przynajmniej doniesienia jak tam Gajek:)
×
×
  • Create New...