no nto niezla jest w domku takie rarytaski ma a na dworze tanie markiety odwiedza i kosztuje:shake:
moj Agent na poczatku zajadal sie tanimi marketami na dworze potem pare razy koganiec i teraz juz nawet nie probuje:)no chyba ze cos mocno smierdzi to jeszcze czasem sie skusi:shake::(tak to juz jest z tymi naszymi psiaczkami:)a potem szczesliwe liza nas po buzi:cool3:
jejku kolejny psiaczek,ktoy siedzi tyle czasu w schronie:( rzeczywiscie jest super,a po zadbaniu troszke naprawde bedzie wygladal jeszcze piekniej,a do tego ten rudawyogonek:loveu:,bede podnosic,tyle moge dla niego zrobic:(
podejrzewam,pewnie jak nie siedzisz na dogo;)to chodzisz po mieszkaniu i nie wiesz co ze soba poczac....ale pomysl jak przyjada jaka bedziesz szczesliwa i steskniono:)
ja mialam dokladnie tak samo jak przeczytalamto myslalam zarazze cos sie stalo i zaraz na gg info zobaczyc i dopiero wtedy kamien spadlmi z serca:)Agent rusza uszkami na wszystkie stronyno i jak wiaterek zawieje tez;)
witam tu jak zawsze kilka stron do przczytania:)teraz juz wiem na 100% gdzie wszystcy siedza-u Ciebie:) i klachaja se:)A Agencik nowe fotki ma wpadnij na chwilke:oops: