jejku super,ze tak sie to skonczylo,mamusika wiedziala co robi i jak to zalatwic,zeby na dogo nie bylo juz awantury zadnej;)..trzymam kciuki za mamusike,maluszki no i sunie,zeby lot miala spokojny:)no iczekamy na wiesci jak doleciala:)
alcha jak chcesz wkleic zdjecia to zrob tak:
1. Wejdź na [url]http://www.imageshack.us/[/url]
2. Kliknij 'Przeglądaj' i wybierz zdjęcie ze swojego komputera, które chcesz zamieścić
3. Kliknij 'Host it!'
4. Skopiuj adres, który ma w opisie hotlink for forums (1).
5. Teraz wystarczy, że wkleisz ten adres w swoim poście
:)))