niestety nowych fot nie wstawie aparat mi padl,a tesciowa nie oddala mi jeszcze mojej ladowarki :shake: najwyzej jak chcecie to wyszukam jakies wczesniejjsze??:oops:
moj Agencik szaleje :Dog_run: chyba hormony szaleja na maxa,staje sie prawdziwym mezczyzna :eviltong: juz odrozna suczki :wolfie: i piszczy za nimi :glaszcze: a ja wygladam z nim wtreedy tak :painting: ;) :eviltong:
witam,jestem ciekawa jak sunia doleciala juz,jak zniosla podroz,jak tam szczesliwa mamusia sie ma i jej szczeniaczki?
sledzilam watek od poczatku i uwazam,ze jestescie naprawde wielkie i wiele zrobilyscie dla nich,:)
[quote name='Rybka_39']Jesoo jaka ta mała jest cudna:loveu::loveu::loveu:
Beniowi zawsze jak widzę szminka wystaje:cunao:[/QUOTE]
dokladnie tez zauwazylam u niego szminke;)pewnie taki zachwycony jest Halaszka;)
ja tez nie mam emitionek od samego poczatki i nie wiem dlaczego:(
a zreszta nie wiem moze mam, ale nie wiem gdzie one sa:(
[quote name='Rybka_39']Jaki słoddziak:loveu:
Własciwie to witam, piękne fotki, aż dziw że wcześniej mnie tu nie było:evil_lol:[/QUOTE]
no wlasnie:)nie ladnie :shake: ale teraz wpadlas,wiec mamy nadzieje,ze bedziesz czesciej wpadac;)