nie no fotki super:)widac,ze Fruziase zrobila legowisko na Zuzi:)
a Zuzia jej matkuje jak prawdziwa mamuska:)
no i oczywiscie fotek starczy do wieczorka a nie na tydzien;)chcemy zobaczyc fotki z wizyty u Gutka:)
widze,ze Kreos lubi tulkac sie do Foksi wkoncu wyszlo wszystko na jaw;)a Foksi taka niepozorna a ile sily ma ,no no zeby takiego kija uczymac...:)
Ps:uwazaj na zboczenca bo to nie sa jaja;)
jejku jestem ciekawa jak tam Murzynek mam nadzieje,ze ktos sie dowie i da nam znac,mocno trzymam kciuki za Murzynka....oby bylo tak,ze juz znalazl domek...
oto pare obiecanych fotek :)teraz bede dawacpo troszeczku tak jak to robia prawie wszyscy;)zeby mi starczylo na dluzej w razie niepogody;)
biegam sobie:)
a to fotka koniaczkow;)
a tu Agent podziwia konie:)