-
Posts
802 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kłapoucha
-
przepraszam za offa,ale moze jakiemus psu to pomoze... jeśli ktoś chciałby plakat "reklamujący"adopcje psa,zapraszam na bazrek plakatowy: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/220617-Bazarek-plakatowy-na-spłatę-dalszej-diagnostyki-Daszy."]http://www.dogomania.pl/threads/220617-Bazarek-plakatowy-na-spłatę-dalszej-diagnostyki-Daszy.[/URL]
-
przepraszam za offa,ale moze jakiemus psu to pomoze... jeśli ktoś chciałby plakat "reklamujący"adopcje psa,zapraszam na bazrek plakatowy: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/220617-Bazarek-plakatowy-na-spłatę-dalszej-diagnostyki-Daszy."]http://www.dogomania.pl/threads/220617-Bazarek-plakatowy-na-spłatę-dalszej-diagnostyki-Daszy.[/URL]
-
przepraszam za offa,ale moze jakiemus psu to pomoze... jeśli ktoś chciałby plakat "reklamujący"adopcje psa,zapraszam na bazrek plakatowy: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/220617-Bazarek-plakatowy-na-spłatę-dalszej-diagnostyki-Daszy."]http://www.dogomania.pl/threads/220617-Bazarek-plakatowy-na-spłatę-dalszej-diagnostyki-Daszy.[/URL]
-
przepraszam za offa,ale moze jakiemus psu to pomoze... jeśli ktoś chciałby plakat "reklamujący"adopcje psa,zapraszam na bazrek plakatowy: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/220617-Bazarek-plakatowy-na-spłatę-dalszej-diagnostyki-Daszy."]http://www.dogomania.pl/threads/220617-Bazarek-plakatowy-na-spłatę-dalszej-diagnostyki-Daszy.[/URL]
-
Spaniele we wrocławskim schronisku -potrzebne DS i DT
Kłapoucha replied to terierfanka's topic in Już w nowym domu
przepraszam za offa,ale moze jakiemus psu to pomoze... jeśli ktoś chciałby plakat "reklamujący"adopcje psa,zapraszam na bazrek plakatowy: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/220617-Bazarek-plakatowy-na-spłatę-dalszej-diagnostyki-Daszy."]http://www.dogomania.pl/threads/220617-Bazarek-plakatowy-na-spłatę-dalszej-diagnostyki-Daszy.[/URL] -
przepraszam za offa,ale moze jakiemus psu to pomoze... jeśli ktoś chciałby plakat "reklamujący"adopcje psa,zapraszam na bazrek plakatowy: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/220617-Bazarek-plakatowy-na-spłatę-dalszej-diagnostyki-Daszy."]http://www.dogomania.pl/threads/220617-Bazarek-plakatowy-na-spłatę-dalszej-diagnostyki-Daszy.[/URL]
-
Psy z Wrocławskiego Schroniska potrzebują swojego Domku
Kłapoucha replied to alvina's topic in Już w nowym domu
przepraszam za offa,ale moze jakiemus psu to pomoze... jeśli ktoś chciałby plakat "reklamujący"adopcje psa,zapraszam na bazrek plakatowy: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/220617-Bazarek-plakatowy-na-spłatę-dalszej-diagnostyki-Daszy."]http://www.dogomania.pl/threads/220617-Bazarek-plakatowy-na-spłatę-dalszej-diagnostyki-Daszy.[/URL] -
Wrocławskie-stare-duże-zapomniane Misie!!!
Kłapoucha replied to sunia2000's topic in Już w nowym domu
przepraszam za offa,ale moze jakiemus psu to pomoze... jeśli ktoś chciałby plakat "reklamujący"adopcje psa,zapraszam na bazrek plakatowy: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/220617-Bazarek-plakatowy-na-spłatę-dalszej-diagnostyki-Daszy."]http://www.dogomania.pl/threads/220617-Bazarek-plakatowy-na-spłatę-dalszej-diagnostyki-Daszy.[/URL] -
Wątek zbiorowy zwierzaków przebywających pod opieką GSPZ Amicus
Kłapoucha replied to Drzagodha's topic in Już w nowym domu
przepraszam za offa,ale moze jakiemus psu to pomoze... jeśli ktoś chciałby plakat "reklamujący"adopcje psa,zapraszam na bazrek plakatowy: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/220617-Bazarek-plakatowy-na-spłatę-dalszej-diagnostyki-Daszy."]http://www.dogomania.pl/threads/220617-Bazarek-plakatowy-na-spłatę-dalszej-diagnostyki-Daszy.[/URL] -
przepraszam za offa,ale moze jakiemus psu to pomoze... jeśli ktoś chciałby plakat "reklamujący"adopcje psa,zapraszam na bazrek plakatowy: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/220617-Bazarek-plakatowy-na-spłatę-dalszej-diagnostyki-Daszy."]http://www.dogomania.pl/threads/220617-Bazarek-plakatowy-na-spłatę-dalszej-diagnostyki-Daszy.[/URL]
-
przepraszam za offa,ale moze jakiemus psu to pomoze... jeśli ktoś chciałby plakat "reklamujący"adopcje psa,zapraszam na bazrek plakatowy: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/220617-Bazarek-plakatowy-na-spłatę-dalszej-diagnostyki-Daszy."]http://www.dogomania.pl/threads/220617-Bazarek-plakatowy-na-spłatę-dalszej-diagnostyki-Daszy.[/URL]
-
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
Kłapoucha replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
przepraszam za offa,ale moze jakiemus psu to pomoze... jeśli ktoś chciałby plakat "reklamujący"adopcje psa,zapraszam na bazrek plakatowy: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/220617-Bazarek-plakatowy-na-spłatę-dalszej-diagnostyki-Daszy."]http://www.dogomania.pl/threads/220617-Bazarek-plakatowy-na-spłatę-dalszej-diagnostyki-Daszy.[/URL] -
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
Kłapoucha replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
przepraszam za offa,ale moze jakiemus psu to pomoze... jeśli ktoś chciałby plakat "reklamujący"adopcje psa,zapraszam na bazrek plakatowy: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/220617-Bazarek-plakatowy-na-spłatę-dalszej-diagnostyki-Daszy."]http://www.dogomania.pl/threads/220617-Bazarek-plakatowy-na-spłatę-dalszej-diagnostyki-Daszy.[/URL] -
przepraszam za offa,ale moze jakiemus psu to pomoze... jeśli ktoś chciałby plakat "reklamujący"adopcje psa,zapraszam na bazrek plakatowy: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/220617-Bazarek-plakatowy-na-spłatę-dalszej-diagnostyki-Daszy."]http://www.dogomania.pl/threads/220617-Bazarek-plakatowy-na-spłatę-dalszej-diagnostyki-Daszy.[/URL]
-
ok,to wtedy przyjde jutro,bo wtedy na bank bysmy sie zobaczyly,dzis nie jestem pewna,czy zdazylabym na 15 (wszystko zalezy od komfort busow krazacych miedzy Bydgoszcza a Toruniem,a z tym to zawsze jest roznie...),wtedy przyniose kase i plyte ze zdjeciami. chcialabym zbadac jej kontrolnie uszy i sprawdzic,co ona ma,ze mi tak chrumka... dzieki :) a w sumie potem i tak bede musiala zrobic bazarek na jej leki no i chcialabym zrobic jej kontrole uszu i sprawdzic dlaczego mi tak chrumka...
-
Bydgoszcz- Schronisko dla Zwierząt/ Aktualizacja 22.08
Kłapoucha replied to schronisko.bydgoszcz's topic in Już w nowym domu
ponieważ to wątek bydgoskiego schroniska,a Dasza (spanielka) jest z bydgoskiego schroniska, obecnie przebywa u mnie na DT i czeka na adopcje, zapraszam na bazarek na jej rzecz (musze ją zdiagnozowac do konca): [URL="http://www.dogomania.pl/threads/219949-Dwie-bluzki-na-pokrycie-kosztów-wizyty-u-weta-Daszy-od-24.12.11r.-do-7.01.12r."]http://www.dogomania.pl/threads/219949-Dwie-bluzki-na-pokrycie-kosztów-wizyty-u-weta-Daszy-od-24.12.11r.-do-7.01.12r.[/URL] za wszelkie rozpowszechnianie bede bardzo wdzieczna! -
najpierw musze uzbierać na wizyte omawiającą dokładnie wyniki RTG z dr Słodkim,zeby przepisal odpowiednie leki do jej schorzenia... potem bede kombinowac dalej. nie wiem czy ze specjalistyczną karmą u mnie jest sens,bo mieszkam z rodzicami i pewnie i tak dawaliby jej coś ponadto,z resztą Dasza to straszny zebrak... ;/ (chyba,ze oprocz tej specjalistycznej karmy moglaby jesc cos ponadto) następny bazarek,ktory zrobie (o ile ten nie przyniesie pieniazkow-a sie zanosi,ze nie przyniesie...) bedzie wlasnie na sfinansowanie wizyty, chyba bede tez wysylac zaproszenia(jakby ktos chcial mi pomoc,to bardzo prosze o pomoc), bo tak obawiam sie,ze nie uzbieram ani grosza :( a boje sie po prostu,ze ktoregos dnia jak nic nie zrobie Dasza nie bedzie mogla chodzic.... co do skanu, to jakbys mogla wydruk z karty :) jutro najprawdopodobniej przyjde oddac te pieniadze,ale nie zdaze niestety byc do 15...
-
wczoraj dostałam od wolontariusza z bydgoskiego schroniska,Daniela, 20 złotych na pokrycie kosztów wizyty w Fili. Marta,wysłałam pw w tej sprawie :) odnosnie wizyty: chcialam,zeby jak najszybciej Dasza miała zrobione zdjęcia, wiec wyszlo jak wyszlo,chcemy to teraz i tak skonsultowac z dr Slodkim. tylko nadal nie wiem,ile mam uzbierac pieniedzy na ta wizyte,ktos sie orientuje? chetnie Magda,wybralabym sie z Toba,lecz nie wiem czy do tego momentu uda mi sie uzbierac pieniadze... co do bolu,wydaje mi sie jednak,ze ją te stawy bolą, kreci sie po domu, siada,wstaje,a wszystko przychodzi jej z trudem.... tylne nozki ma sztywne...
-
szczerze napisawszy niestety nie wiem, jak nazywał się ten lekarz,gdyż bardziej rozmawial z moją mama(ktora przyszla tylko po to,zeby pomoc potrzymac psa do RTG,ale w koncu ona sama trzymala,bo mnie nawet nie wpuscil... wogole odebralam ta moja obecnosc tam jak "przyszlo dziecko z pieskiem i ma fanaberie"-a dla wyjasnienia,zdaje sobie sprawe,ze wygladam na 15 lat,ale mam ich juz 22 ;) ), a mnie olewał...- to był taki,ktory przyjmował w gabinecie nr 2, dość postawny, z długimi włosami z innej beczki,filmik Daszy,można udostepniać,jakby ktos chcial: [URL="http://www.youtube.com/watch?v=kWp2AVDk9gU&context=C3979896ADOEgsToPDskJbXqTMO1lYtCDQB9akYqtb"]http://www.youtube.com/watch?v=kWp2AVDk9gU&context=C3979896ADOEgsToPDskJbXqTMO1lYtCDQB9akYqtb[/URL] z innej beczki numer dwa,znow dodalam dwa przedmioty na bazarek,moze teraz zaskoczy... mam tez prosbe do martik, czy istnieje mozliwosc przeskanowania rachunku z Fili? nie dopilnowalam tego (obiecuje,ze nastepnym razem juz tak nie bedzie), bo nie bardzo sie na tym znalam,ale teraz chcialabym,zeby dla wiarygodnosci rachunki byly.
-
jestesmy juz po RTG, niestety nie u dr Slodkiego... wiec tak: miala przeswietlane stawy biodrowe i kregoslup. z ogledzin zdjec przez tamtego weta: kregoslup ma w porzadku, stawy biodrowe ma zwyrodniale... jak stwierdzil operacji nie mozna juz zrobic "bo jest za stara",ale dziwi mnie jedna rzecz,ze nic nie zapisal,nawet przeciwbolowego, czy pies musi wyc z bolu,zeby bylo nam wiadomo,ze go boli? ;/ chce skonsultowac wyniki z dr Słodkim plus kontrolnie uszy i zająć się jej "chrumkaniem" jak myslicie ile to wyjdzie? nie wiem,na ile zrobic nastepny bazarek (plus jeszcze za poprzednia wizyte w Fili)? btw. dodalam jeszcze dwie rzeczy na bazarek :)
-
to zdjecie jak Daszek siada: [IMG]http://img600.imageshack.us/img600/3577/dscf3162c.jpg[/IMG] a jak sie kladzie to na żabkę. wrzucilam liste ogloszen do pierwszego posta :) w kwestii RTG, bedzie miala je wykonane na koszt schroniska,wiec drugi bazarek nie bedzie potrzebny :) musze tez napisac,ze po paru dniach u mnie z Daszy zrobil sie maly dominancik i panna zazdrosnica,wiec raczej nie bede juz jej szukac domu z drugim psem- Dasz widocznie chce uwage swojego opiekuna miec na wylacznosc.
-
naprawde tym Panstwu nie było łatwo i było bardzo przykro,że musieli taką decyzję podjąć,za bardzo bali się,ze gdyby zostawili Daszkę i Alpę samą coś by się stało... szanuję Ich decyzję. choć mi też jest bardzo szkoda,bo domek naprawde był super... całe szczęście,że Dasza już nie wróci do schroniska i na dom bedzie mogla czekac w domku tymczasowym :) zrobiłam bazarek,czy tak może być? [url]http://www.dogomania.pl/threads/219949-Dwie-bluzki-na-pokrycie-kosztów-wizyty-u-weta-Daszy-od-24.12.11r.-do-7.01.12r.[/url] ponieważ dziś bede dowiadywać się o koszty RTG ( ona gdy siada,to te tylnie łapy się jej rozjeżdżaja na wszystkie strony,to myślę,że można byłoby to sprawdzić,jak myślicie?), czy potem mogę zrobić jeszcze jeden bazarek czy jest to zabronione? przepraszam za tyle pytan,ale niestety nie bardzo sie na tym znam...
-
niestety Daszka wrocila ze mna do Bydgoszczy... Na wspolnym spacerze pieski sie akceptowaly, w domu- Dasza ciagle latała za przerażoną Alpą, więc Dasza wrociła ze mną. Daszka ma takie trochę ADHD, Alpa to bardziej spokojny pies- nie dograly sie charakterami... Dasza nie wroci do schroniska, bedzie u mnie tak dlugo,poki nie znajdzie domu... W miedzyczasie okazalo sie,ze sunia ma zapalenie ucha i dostaje teraz Aurizon. nie podobają mi sie tez jej stawy(strasznie dziwnie siada- postaram sie to zobrazowac na zdjeciach), chcialabym jej jakos w najblizszym czasie zrobic RTG,tylko,ze chwilowo mnie po prostu na to nie stac... no i nie podoba mi sie tez u niej to jej chrumkanie... [quote name='martik b'] Iga koszt wizyty 20 zł czy robisz bazarek na sunię? Krople zapisaliśmy Ci tańsze nie wiem ile wyszło za nie w aptece. [/QUOTE] za krople wyszlo 10 zlotych. a mozna robic bazarek z dwoma przedmiotami albo jednym? bo nie wiem.. (mam glownie ciuchy i ksiazki,wiec tak by to wyszlo...) (zrobilabym wtedy bazar na to 20 zlotych,bo tych 10 nie trzeba mi oddawac ;))
-
jesteśmy już po konsultacji w lecznicy Fila. Pan doktor stwierdził,że Dasza ma prostu zapchane kanały łzowe,zapisał jej Dicortineff i aplikujemy jej krople 4 razy dziennie,ma trwać to tydzień. potem trzeba będzie po prostu o oczka dbać,a o to,że będzie dbane,akurat się nie martwię- Pani pracował dłuższy czas w jednej z lepszych lecznic dla zwierzat w Bielsku :) obędzie się bez zabiegu :) z środy na czwartek jedziemy do nowego domku :) muszę napisać,że Daszka jest pozytywnie nastawiona nie tylko do psów,ale również do kotów i do gryzoni. :) parę zdjęć; [img]http://img526.imageshack.us/img526/9472/dscf3151u.jpg[/img] [img]http://img7.imageshack.us/img7/4774/dscf3148b.jpg[/img] [img]http://img24.imageshack.us/img24/9161/dscf3147i.jpg[/img]