Ja też mogę zadeklarowac stałą wpłatę na patosa, jesli chodzi o Dt t przychodzi mi do głowy tylko Nasza szkapa- pod Krakowem, ale nie wiem, jak teraz tam sytuacja, mogę sprawdzić, znam to miejsce i jestem bardzo z niego zadowolona, bo juz psiaki tam przebywały i maja nowe domy.