[quote name='Alicja']
[B][FONT=Arial][COLOR=red]to masz ten sam dylemat co ja ...........[/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial][COLOR=red]to takie odtrącanie podanej ręki :shake:[/COLOR][/FONT][/B]
Ja nie mam z tym kłopotu, naprawdę strasznie tylko szkoda, że nie wykorzystuje się szansy naprawdę skuteczniejszego i dużo mniej bolesnego leczenia- na zdjęciach widac jak bandaże na Kacperku wiszą, a tak, miałby dużo większy komfort, bez smarowania, opatrywania itd.
Myślę, ze nie wykorzystuje się plastrów z prostej przyczyny- powinien założyć je lakarz wet, a oni w 90% jeszcze tego nie znają i nie wiedzą jak to zrobić, poza tym nie wierzą w skuteczność. Nie są one propagowane w weterynarii, bo nawet u ludzi tylko wyspecjalizowani lekarze się na tym znają. Wielka szkoda, naprawdę, ja tylko chciałabym pomóc.