Jump to content
Dogomania

mysza 1

Members
  • Posts

    27538
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mysza 1

  1. [quote name='hop!'] [IMG]http://img594.imageshack.us/img594/3343/fooo2.jpg[/IMG] Tymi zdjęciami to mysza 1 będzie zachwycona. :evil_lol: Mówiłam Fortunie, żeby zasłoniła braki językiem, ale nie chciała i odsłaniała zagojone dziąsła. ;)[/QUOTE] [quote name='hop!'] [IMG]http://img42.imageshack.us/img42/7205/2752s.jpg[/IMG] [IMG]http://img191.imageshack.us/img191/5083/2755o.jpg[/IMG][/QUOTE] [quote name='hop!'][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/5369/2756h.jpg[/IMG] [IMG]http://img525.imageshack.us/img525/5294/2758.jpg[/IMG] [/QUOTE] [quote name='hop!'] [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/3944/10057j.jpg[/IMG] [IMG]http://img837.imageshack.us/img837/9569/10058j.jpg[/IMG] [/QUOTE] [quote name='hop!'] [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/9392/100517.jpg[/IMG] [/QUOTE] Zdjęcia wybrałam, będą na przyszłość.
  2. [quote name='ronja']Na żywo jeszcze ładniejsza:loveu:[/QUOTE] no pewnie ;) a jaka słodziutka :)
  3. Jeśli chcecie to mogę jej wykupić pakiet ogloszeń tylko poproszę o tekst i kontakt do adopcji. Pakiety mam opłacone tylko trzeba wkleić na wątek bazarku.
  4. Ona jest niefotogeniczna chyba, bo na zdjęciach wydaje się taka napakowana, duża a to przecież maluszek.
  5. Dlatego ja biorę psy ze sobą ;) Ostatnie ogłoszenia Pako, z 6.08. 1 [URL="http://wszystkotujest.pl/Zwierzeta/Psy/Wielorasowe,ogloszenie,1167500.html"]http://wszystkotujest.pl/Zwierzeta/P...e,1167500.html[/URL] 2 [URL="http://warszawa.cwirek.pl/oddam-przyjme-zamienie/inteligentny-i-oddany-pako-uroczy-pies-w-typie,id9453d5h628436.html"]http://warszawa.cwirek.pl/oddam-przy...d5h628436.html[/URL] 3 [URL="http://tlenek.pl/ogloszenie/inteligentny-i-oddany-pako-uroczy-pies-w-typie-owczarka.html"]http://tlenek.pl/ogloszenie/intelige...-owczarka.html[/URL] 4[URL="http://www.darmobranie.pl/oddam_za_darmo/zwierzeta/19558/inteligentny_i_oddany_pako__uroczy_pies.php"]http://www.darmobranie.pl/oddam_za_d...roczy_pies.php[/URL] 5[URL="http://www.oglosze.pl/oferta52385_inteligentny_i_oddany_pako_uroczy_pies_w_typie_o.html"]http://www.oglosze.pl/oferta52385_in...w_typie_o.html[/URL] 6 [URL="http://oglosili.pl/index.php?action=details&id=30337&method=jobs"]http://oglosili.pl/index.php?action=...37&method=jobs[/URL] 7 [URL="http://zwierzeta.i-bazar.pl/psy/2313828-inteligentny-i-oddany-pako-uroczy-pies-w-typie-owczarka/"]http://zwierzeta.i-bazar.pl/psy/2313...ypie-owczarka/[/URL] 8 [URL="http://tablica.pl/oferta/inteligentny-i-oddany-pako-uroczy-pies-w-typie-owczarka-ID1oFGh.html"]http://tablica.pl/oferta/inteligentn...a-ID1oFGh.html[/URL] 9 [URL="http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Inteligentny-i-oddany-Pako-uroczy-pies-w-typie-owczarka,69917"]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/...owczarka,69917[/URL] 10 [URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Inteligentny-i-oddany-Pako---uroczy-pies-w-typie-owczarka-id46415.html"]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/og...a-id46415.html[/URL] 11 [URL="http://www.morusek.pl/ogloszenie/118260/Inteligentny-i-oddany-Pako---uroczy-pies-w-typie-owczarka/"]http://www.morusek.pl/ogloszenie/118...ypie-owczarka/[/URL] 12 [URL="http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/118260/Inteligentny-i-oddany-Pako---uroczy-pies-w-typie-owczarka/"]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/1...ypie-owczarka/[/URL] 13 [URL="http://www.neeon.pl/243673-inteligentny-i-oddany-pako-uroczy-pies-w-typie-owczarka.html"]http://www.neeon.pl/243673-inteligen...-owczarka.html[/URL] 14 [URL="http://warszawa.olx.pl/inteligentny-i-oddany-pako-uroczy-pies-w-typie-owczarka-iid-424719149"]http://warszawa.olx.pl/inteligentny-...-iid-424719149[/URL] 15[URL="http://adpedia.pl/mazowieckie/warszawa/drobne/zwierzeta/ogloszenie/inteligentny_i_oddany_pako_uroczy_pies_w_typie_owczarka,225763/"]http://adpedia.pl/mazowieckie/warsza...czarka,225763/[/URL] 16 [URL="http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/41477/inteligentny-i-oddany-pako---uroczy-pies-w-typie-owczarka_/"]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/4...pie-owczarka_/[/URL] 17 [URL]http://www.najpewniej.pl/anons.php?nr=143263[/URL] 18 [URL]http://www.rozglos.net/ogloszenie-361428.html[/URL] 19 [URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,59062,Lw==.html"]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa...9062,Lw==.html[/URL] 20 [URL="http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Inteligentny-i-oddany-Pako-uroczy-pies-w-typie-owczarka-W0QQAdIdZ402356152"]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierza...AdIdZ402356152[/URL] 21 [URL="http://www.ojej.pl/"]http://www.ojej.pl[/URL] – aktywacja 22 [URL="http://warszawa.lento.pl/inteligentny-i-oddany-pako-uroczy-pies-w,498557.html"]http://warszawa.lento.pl/inteligentn...-w,498557.html[/URL] 23[URL="http://warszawa.swistek.pl/inteligentny-i-oddany-pako-uroczy-pies-w-typie-owczarka-_165596.html"]http://warszawa.swistek.pl/inteligen...a-_165596.html[/URL] 24 [URL="http://www.grosik24.pl/pl/ogloszenia-rozne/zwierzeta/inteligentny-i-oddany-pako-uroczy-pies-w-typie-owczarka.html,,2:advknt:1320613,c0:vwadv:1320613"]http://www.grosik24.pl/pl/ogloszenia...:vwadv:1320613[/URL] 25 [URL]http://zwierzeta.azbazar.pl/ogloszenia/42105/[/URL] 26 [URL="http://sloniu.pl/2/darmowe-ogloszenia/15-Zwierzaki/108-Psy/31972-Inteligentny_i_oddany_Pako_uroczy_pies_w_typie_o.html"]http://sloniu.pl/2/darmowe-ogloszeni...w_typie_o.html[/URL] 27 [URL="http://www.psy.elk.pl/ogloszenia/17620,Inteligentny-i-oddany-Pako---uroczy-pies-w-typie-owczarka.htm"]http://www.psy.elk.pl/ogloszenia/176...e-owczarka.htm[/URL] 28[URL="http://alegratka.pl/ogloszenie/inteligentny-i-oddany-pako-uroczy-pies-21085999.html"]http://alegratka.pl/ogloszenie/intel...-21085999.html[/URL] 29 [URL="http://www.hodowcy.com.pl/pies/ogloszenia/za_darmo_pies_mieszaniec_warszawa-17912.html"]http://www.hodowcy.com.pl/pies/oglos...awa-17912.html[/URL] 30[URL="http://www.ogloszeniagratis.pl/5767_inteligentny_i_oddany_pako___uroczy_pies_w_typie_owczarka_"]http://www.ogloszeniagratis.pl/5767_...ypie_owczarka_[/URL]
  6. Zamówiłam Kacperkowi nowe ogłoszenia. Rozliczenie też wkrótce uzupełnię.
  7. [quote name='ajlii']Mysza - dogaduję sprawę ceny z osobą decyzyjną w sprawie psa. Beka - oczywiście :) podaj mi swojego maila, wyślę kilka fotek Canisa. Bardzo się zmienił... spoważniał - dorosły kawaler już przecież :)[/QUOTE] Dzięki, daj znać. Zamówiłam Ilce nowe ogłoszenia.
  8. Myślę, że po tym wszystkim, jak zacznie jeść normalnie warto go przestawić na Intestinala, żeby kosmki jelitowe zregenerować. W razie potrzeby, Jasper je intestinala i Kaluchny może z niego korzystać. Może jeść namaczaną suchą. No ale to kwestia przyszłości jeszcze skoro na razie posiłek składa się z lyżki puszki :(
  9. [quote name='hop!']Spróbuję coś napisać. W pierwszym poście powinny być informacje o Fortunie, kilka najładniejszych zdjęć, tekst do ogłoszeń. W drugim poście - rozliczenie, konto do wpłat.[/QUOTE] Konto i rozliczenie gdzieś było. Obiecuję uzupełnić je rzetelnie ale nie wiem kiedy zdążę. Zdjęcia do ogłoszeń stale zmieniam żeby urozmaicić ;) Nie mam siły tam wstawiać i kopać wątku, za dużo tego mam :( Dzięki, będę czekać na tekst :)
  10. Gabiszon jest nie do zdarcia. Trzymam kciuki za niego.
  11. Co prawda przed urlopem zamawiałam jej ogloszenia ale teraz u dziewczyn z Katowic zamówię nowe, moze będą magiczne. Pomóżcie mi napisać nowy tekst. Hop!- proszę. Wiesz, że ja zawsze tak samo, może trzeba coś zmienić. Help...
  12. Kurczę, niech już Kaluchny wyzdrowieje. Mogę nawet przyznać, że jest piękny ;)
  13. [quote name='Lemoniada'][B]Ten śliczny czarnuszek[/B] wyciągnął łapkę do całowania! :loveu:[/QUOTE] To Brunek, cieszę się, że dostrzegasz jego urodę ;) Gusia, widzisz? :P :eviltong: [quote name='gusia0106']Groszek sporo urósł ;) Jakiej on jest teraz wielkości? Jamnika czy jak?[/QUOTE] [quote name='Ewa Marta']Groszek jest wielki:-) Ze dwa razy taki, jak na początku, co?[/QUOTE] Urósł na pewno ale nie pamiętam ile ważył, na pewno się wydłużył ;) Długi na krótkich łapach, coś jak mały jaminik, 10 kg :) Przesłodki przytulak:loveu:
  14. [quote name='gusia0106']Słodki jezu.............. ;)[/QUOTE] Taki cudny? ;)
  15. [quote name='hop!']A były komary, kleszcze i pijawki? ;) Skąd masz pomarańczowy banerek? Wczoraj go wymieniłam.[/QUOTE] Nie, o dziwo nad jeziorem i przy samym lesie, komarów było naprawdę mało. Siedząc ciągle na tarasie czy w ogródku, chodząc po lesie, nie używałam żadnych sprejów i nic mnie nie gryzło. Kleszczy też nie widziałam, podobnie jak pijawek ;) Było bardzo miło. :) A banerek chyba z wątku Fortuny, bardziej w oczy się rzuca ;)
  16. Kurczę, co tam się dzieje, ze tak się leje z niego :(
  17. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/838/194kopia.jpg/"][IMG]http://img838.imageshack.us/img838/6735/194kopia.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/805/011kopiaz.jpg/][IMG]http://img805.imageshack.us/img805/6050/011kopiaz.jpg[/IMG][/URL]
  18. Brunek świetnie pływa i bardzo to lubi :) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/210/127kopia.jpg/"][IMG]http://img210.imageshack.us/img210/1124/127kopia.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/443/117kopia.jpg/"][IMG]http://img443.imageshack.us/img443/7460/117kopia.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/716/134kopia.jpg/][IMG]http://img716.imageshack.us/img716/9365/134kopia.jpg[/IMG][/URL]
  19. [quote name='3 x']to ja już sobie usiądę w oczekiwaniu na zdjęcia z wakacji ;)[/QUOTE] Siedzisz? ;) Bo jeszcze padniesz powalona urodą Brunka ;) Teraz Ty chyba na wakacjach :) Banda na plaży. Plaża nasza w środku dnia i okolicy Karwii ;) Cudnie. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/513/061kopia.jpg/"][IMG]http://img513.imageshack.us/img513/7116/061kopia.jpg[/IMG][/URL] Cudo ;) umiecie spać na stojąco? :) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/194/081kopia.jpg/"][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/7848/081kopia.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/840/110kopia.jpg/][IMG]http://img840.imageshack.us/img840/4170/110kopia.jpg[/IMG][/URL]
  20. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/24/179kopia.jpg/"][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/6610/179kopia.jpg[/IMG][/URL] Wiewiór ;) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/513/034kopia.jpg/"][IMG]http://img513.imageshack.us/img513/8382/034kopia.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/694/007kopia.jpg/][IMG]http://img694.imageshack.us/img694/7393/007kopia.jpg[/IMG][/URL]
  21. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/824/202kopia.jpg/"][IMG]http://img824.imageshack.us/img824/9181/202kopia.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/69/212kopia.jpg/"][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/4922/212kopia.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/29/285kopia.jpg/][IMG]http://img29.imageshack.us/img29/7404/285kopia.jpg[/IMG][/URL]
  22. Udręczone ;) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/193/101kopia.jpg/][IMG]http://img193.imageshack.us/img193/1985/101kopia.jpg[/IMG][/URL] Pływał w jeziorze i chyba sam się tego bał ;) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/341/125kopia.jpg/][IMG]http://img341.imageshack.us/img341/655/125kopia.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/600/164kopia.jpg/][IMG]http://img600.imageshack.us/img600/8538/164kopia.jpg[/IMG][/URL]
  23. A pewnie, że jest ;) Malotowa :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/4/098kopia.jpg/][IMG]http://img4.imageshack.us/img4/4958/098kopia.jpg[/IMG][/URL] Ze mną, bo wyszedł tu cudnie :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/195/069kopia.jpg/][IMG]http://img195.imageshack.us/img195/4782/069kopia.jpg[/IMG][/URL] I nasza pusta plaża ;) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/23/051kopia.jpg/][IMG]http://img23.imageshack.us/img23/8590/051kopia.jpg[/IMG][/URL]
  24. Ilce konczy się karma. Jeden z psiaków u Ajlii miał kupioną taką, jaką je Ilka a teraz ma zaleconą inną, weterynaryjną. Mozemy odkupić karmę dla Ilki. Ajlii, jaka by była cena?
×
×
  • Create New...