Jump to content
Dogomania

mysza 1

Members
  • Posts

    27538
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mysza 1

  1. [quote name='hop!']Pozostaje mi w czwartek trzymać kciuki za powodzenie akcji. ;)[/QUOTE] A mnie za akcję zapłacić ;) Ale kciuki też będę trzymać.
  2. [quote name='Igusia']Ciotki, żyjemy, żyjemy... Dobrze żyjemy :) Trochę sie drapiemy... Czy to może być przez to, że odrasta nam sierściucha na brzuchu po goleniu do sterylki?[/QUOTE] Może być. A jak nosek? Myślę, że jeśli będzie się drapała i ten nosek taki dziwny będzie to warto ją pokazać za jakieś 2-3 tygodnie dermatologowi. Mimo wszystko. Może to nic a może coś jednak się dzieje.
  3. [quote name='Iljova']Wierzę że pojawi się człowiek patrzący sercem i zobaczy Kacperka :loveu:[/QUOTE] Ja też mam taką nadzieję :)
  4. Mój Hugo, owczarek, bardzo lubił jeść, ale zwykle zostawiał sobie kilka ziarenek. Śmieszne to było :)
  5. [quote name='czunia']zrobiłam dzisiaj przelew za sierpień.Przepraszam że tak późno ale dopiero wróciłam do domu z wakacji.Także niedługo pieniążki dotrą.[/QUOTE] Dziękuję ;) Były zapytania o Kacperka, ludzie mieli się zastanowić ale nikt się do mnie więcej nie odezwał.
  6. Ja wcale nie uważam, że jest gruby. Ile waży teraz, przypomnisz? Przecież nie tyje a zdjęcia go powiększają.
  7. Ano zastój... ale jakby się zaczyna ruszać. Mam więcej telefonów, oby z tego domy były. Niestety nie w sprawie Fortuny...
  8. Sierota straszna, umęczony może wreszcie był :)
  9. [quote name='Igusia']Tiaaaa... Brata amstafka - 7 lat, od Doddy - pozdrawiam, stała jak wryta jak Kredka zaczęła na nią szczekać. Haha! A ja sie obawiałam, że będzie odwrotnie :) Jak Zula podchodziła do pokoju (Kredka zamknięta w nim była), to Kredulla warczała. Cicha Kredka brzegi rwie:) Już wiem, zrobimy adresówkę: "Szef podwórka" :D[/QUOTE] A co ma nie szczekać jak na "jej salony" wchodzi jakiś wielki intruz ;) Bardzo dobrze zrobiła ;)
  10. [quote name='3 x']a propo Krakowa nie zdziwię się jak za rok Ronek będzie na pocztówkach z Krakowem co druga osoba bez najmniejszej krępacji gapiła się na Ronka i wyciagała łapy do głaskania a co piąta bezczelnie robiła mu zdjęcia "z ukrycia" aż sie zastanawialiśmy czy nie zrobić sobie karteczek: "głaskanie : 3,5 zł zdjęcie: 5 zł" myślę że na wór karmy byśmy uzbierali ;) [/QUOTE] Bezwględnie trzeba było to zrobić ;)
  11. [quote name='hop!']Starać się zrobić nowe fotki do ogłoszeń?[/QUOTE] Jak uważasz, możesz kiedyś zrobić dla uciechy kilku jej fanów, w tym mojej ;) ale ona ma naprawdę sporo dobrych zdjęć. Ogłoszenia wyszły chyba w ubiegłym tygodniu, za jakiś tydzień odnowimy, mam jeszcze pakiety wolne. Może jej zrobię na weekend wyróżnioną tablicę i gumtree. Nie wiem, żeby nie było ani jednego telefonu :(
  12. [quote name='hop!']Jak to? Skóra wisi, kości sterczą... Może światło tak padło? :hmmmm: ;) Codziennie znosimy awantury o jedzenie. Pako się uspokaja tylko wtedy, gdy dostanie repetę - nawet w postaci jednego ziarenka karmy. ;)[/QUOTE] Tak, to na pewno światło ;) Może Twoja Mama go dokarmia troszkę ? Jak odmówić takiemu spojrzeniu? Jak tak mam w domu ;) Swoją drogą - ale z niego cwaniak, wynegocjował repetę ;) A jeszcze Wam napiszę, że ostatnio byłam zdzwiona, bo był taki dzień, chyba poniedziałek, że miałam kilka telefonów w sprawie adopcji. Co prawda chodziło o inne psy i z tych telefonów na razie nic nie wynika no ale samo to, że kilka osób zadzwoniło, poprawiło mi humor :) Może i o Pako i Fortunę w końcu zadzwonią.
  13. [quote name='Igusia']Dorzucę kilka złotych do długu Kredki po wypłacie. Daj Mysza znać ile tego zostało :) PS. Kredka nie bawi się piłkami, szmatkami itp... Chrześniak dziś próbował. Jutro mój brat przywozi swoją sukę na poznanie się - jeśli zdążymy się w czasie zgrać.[/QUOTE] Może się jeszcze rozkręci albo od suczki brata złapie. Ona jest spokojna, nie powinno być problemów z ich relacjami. Mam nadzieję ;)
  14. Ale umęczyliście biedaka ;) I jeszcze kolejką jako bagaż jechał :) Fajne przygody :)
  15. [quote name='ronja']a może po prostu zabrać go do jakiejś lecznicy całodobowej na 2-3 dni i zrobić mu wszystkie badania jeszcze raz.[/QUOTE] Myślę, że to za duży stres dla niego i nie wiem czy jest powtarzać raz jeszcze wszystko od początku. Cukier rzeczywiście potrafi się wahać a on wygląda na cukrzyka, chociaż wcale nie musi nim być.
  16. Czekam na ciąg dalszy relacji :) wciągnęłam się :) Biedny Ronek się musiał wynudzić okropnie w tym Krakowie ale chociaż chłopak światowy ;) A Gusia to się byczy gdzieś chyba, nie zagląda zupełnie...
  17. [quote name='ronja']postaram się złapać mu mocz i zawieźć jutro[/QUOTE] Dzięki, możesz zapytac przy okazji o tego Cushinga? Jak to się diagnozuje? Cukier bada się chyba też w moczu, można mu to zrobić. [quote name='Anja2201']A może by sprawdzić jeszcze raz ? Czasem tak się zdarza , że cukier akurat spadnie (miałam cukrzyka u siebie ) , a badanie bardzo proste i nie drogie , a może macie jakiegoś cukrzyka w okolicy który ma glukometr i sami możecie sprawdzić ? Najlepiej rano przed jedzeniem i pół godziny po jedzeniu .[/QUOTE] Chyba nie ma w okolicy... ale warto by było sprawdzić, zgadzam się. Tylko ciągać go teraz, sama nie wiem.
  18. Bardzo mi przykro :( Biegaj tam szczęśliwy... [*]
  19. [quote name='agusiazet']jesli pije duzo wody to jest taka choroba cashera, czy jakos tak. Napiszcie do Murki ona miala w hotelu psiaka z ta choroba, pil ogromne ilosci wody.[/QUOTE] A może Cushinga? To dobry pomysł, dzięki. [quote name='Anja2201']Przepraszam , że się wtrącam ,ale wątek Jaspera cały czas obserwuję i mam pytanie , miał badany cukier ?[/QUOTE] Ale wtrącaj się ile sobie życzysz, wszelkie rady mile widziane. Mnie trochę niepokoi, że on jakiś taki słaby ogólnie :( Miał badany i miał w normie chociaż wygląda jak cukrzyk, to fakt.
  20. [quote name='Lemoniada']Życz mi jeszcze worka pieniędzy ;) Faktycznie, nie wygląda to źle w porównaniu z innymi :) Jeszcze trochę i może uda nam się wykaraskać psiaki z długów ;)[/QUOTE] Życzę :) Ale optymistką co do tych długów nie jestem, co miesiąc większości dochodzą koszty a na zdrowe, zadbane psy typu Pako, Fortuna, Sisi, Hera, Reksio ludzie nie wpłacają raczej. A jakoś ciągle jest rotacja psów ;) Co ubędzie to wpadnie ;)
  21. [quote name='Lemoniada']Aleście tajemnicze ;) Bardzo się cieszę z domku dla Kredki! :multi: Znowu jakiś psiak znalazł dom podczas mojego wyjazdu i mam niespodziankę po powrocie, super. Kredka króciutko była u ronji, więc pewnie nie zdążyła "narobić" jakichś strasznych długów?[/QUOTE] Powiem Ci, że życzę Ci częstych wyjazdów ;) Nie tyle jesteśmy tajemnicze ile adopcja Kredki była ekspresowa :) Wydatki Kredki z lipca: Kredka 224zł (28dni x 8zł) + 30zł transport z Centrum (3.07) + 15zł transport wet (4.07) + 7,50zł transport wet (5.07) + 15zł transport wet (18.07 krew) + 30zł transport wet (26.08 sterylka) + 15zł odrobaczenie = 336,50zł W sierpniu była krócej i nie mam jeszcze podliczenia. Było kilka wpłat więc nie ma dramatu ;)
  22. [quote name='ronja']Jasper strasznie dużo pije. Jego miska ciągle jest pusta. Wypija od razu 1,75l wody. Na dworzu wypił pół miski 5l. Nie wiem czy to tylko upał. Zawsze dużo pił, ale te ostatnie ilości trochę niepokoją.[/QUOTE] Nie wiem, może mu trzeba jakieś badania jeszcze zrobić... Tylko jakie... Wyniki nerek miał w normie. A może mocz mu zbadajmy?
×
×
  • Create New...