Jump to content
Dogomania

mysza 1

Members
  • Posts

    27538
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mysza 1

  1. Aaa, pakiet... Racja, zapomniałam. A gdzie ten pakiet zrobią? Daleko od Was? Dowiem się zatem ile na Kosiarzy ale pewnie podobnie :(
  2. [quote name='ronja']Siseto szczeka. Nienawidzi mojego taty...;)[/QUOTE] No tak, jeszcze trochę i będzie z niej Imciuła 2 :) ;)
  3. Rzeczywiście, wątek Pako to już zupełnie wyludniony, nawet nikt nie komentuje zdjęć :(
  4. Doszła ta paczka? Zaczynam się martwić ;)
  5. Zupełnie nie jestem smutna ;) a nawet mam wielki uśmiech ;) Zaraz dodam nowe zdjęcia Brunka, zapraszam serdecznie do PODZIWIANIA ;)
  6. Wykastrować go trzeba taniej, na Kosiarzy może? Za 200 max. Chcesz? I tam bym miała płatnośc przelewem na jakieś 2 tygodnie. Pw koniecznie trzeba rozesłać i może jakiś bazarek? Można też zrobić wydarzenie na FB, pewnie niewiele ale ze 200 się zbierze.
  7. Naprawdę szczęście, że murek taki szeroki :) Jesli chodzi o rozbudzanie to wierz mi, moje też potrafią ;) Sarę całe życie uczymy jak nie ciągnąć (nie działa), Brunek skacze jak opętany i zawsze ma coś do powiedzenia a najmniejszy boi się spacerów :) Dopiero jak wyjdzie to odżywa. Jedno wielkie skupisko problemów ;) a każdy spacer to przezycie ;)
  8. [quote name='ronja']Typkom fajnie, niedługo jadą na wakacje:) Będą fotki?[/QUOTE] No pewnie, że będą :) Fajnie, wszyscy się cieszą chociaż niektórzy jeszcze nie wiedzą, co ich czeka ;)
  9. Niestety, z geografii dwója, znowu ;) Nigdy nie byłam w Zamościu poza tym ;) Ale przynajmniej poranny spacer mnie ominie, z moją pasją do rannego wstawiania...to lepiej. Dzisiaj rano było bardzo miło, poszłam z psami do ogródka tak było fajnie a ja musiałam do pracy iść :( Chcę na urlop :) Tyle o mnie ;) Romek ma masę fajnych zdjęć, naprawdę, nie wiem tylko jak mogliście tak patrzeć jak się wspina na tak ogromną wysokość, straszne... Bardzo z niego fajny pies :) I ładny :)
  10. Coś niezadowolony na tym grillu ;) albo znudzony ;)
  11. Soniula ma badanie jutro o 22... Podobno ma trwać minimum 2 godziny także Bartek po nocy będzie biedny jeździł. Doktor powiedział, żeby się raczej nastawiać na 800 zł niż mniej. Zobaczymy co wyjdzie. Kciuki potrzebne.
  12. Kacperek wygląda na bardzo mądrego, posłusznego, wpatrzony w człowieka, super :) A Siseto jak to Siseto ;)
  13. Jestem fanką Gabiszonka :) Fajna teraz pogoda była, wietrznie i nie za ciepło. Niestety idą znowu upały :( A trio śmieszne, poczochrane takie :) Od czasu Szarutka bardzo lubię szorściaki :)
  14. Mój cień ;) asysta w czasie korzystania z kompa :) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/502/050zvg.jpg/"][IMG]http://img502.imageshack.us/img502/5764/050zvg.jpg[/IMG][/URL] :) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/38/044cp.jpg/"][IMG]http://img38.imageshack.us/img38/954/044cp.jpg[/IMG][/URL] Jakaś taka z lekka skośna minka ;) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/204/047vey.jpg/][IMG]http://img204.imageshack.us/img204/1746/047vey.jpg[/IMG][/URL]
  15. [quote name='3 x']Brunek z Groszkiem? Fajnie sie Brunek uśmiecha na ostatnim zdjęciu :)[/QUOTE] Tak, z Malotą :) To jest duet nieznośny, budzący mnie o 6 rano w doskonałych nastrojach ;) Jak się bawią to Brunek piszczy z bezsilności, że nie może małego dziabnąc a mały lata jak opętany. Brunek się uśmiecha w zasadzie stale ;) Jak ostatnio robiliśmy badania krwi to merdał ogonkiem w czasie pobierania. Taki typ :)
  16. Wątek Kredki przypomniał mi o tym, ze przypadkowo mam przy sobie zdjęcia Brunka, zgrane na pendriva przy okazji bazarku ;) Jak bym mogła nie pokazać ;) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/10/035tb.jpg/"][IMG]http://img10.imageshack.us/img10/2317/035tb.jpg[/IMG][/URL] Tutaj w zasadzie widać tylko jakieś dwie krzywe biedne łapinki w poddańczym geście ;) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/155/034bqx.jpg/"][IMG]http://img155.imageshack.us/img155/7405/034bqx.jpg[/IMG][/URL] :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/845/038li.jpg/][IMG]http://img845.imageshack.us/img845/6871/038li.jpg[/IMG][/URL]
  17. [quote name='ronja']jest równie szalenie miła jak kolega Brunko:) [SIZE=1]tylko dużo zgrabniejsza[/SIZE]:p[/QUOTE] Brunko schudł ostatnio ;) Może nie drastycznie ale jednak ;) I zasadniczo jest zgrabny :evil_lol:;)
  18. Łasuszki na kolana jak się pchają :) Chyba nawet na karmę się połaszczyły ;) Od czasu Szarusia, uwielbiam takie szorściaczki :) Ale za Piaska dziękuję ;) Cztery mi wystarczą :)
  19. Strasznie się cieszę, że ma się dobrze. Posłanko rzecz nabyta ;)
  20. Zdjęcia jak zawsze ładne ;) zamówiłam jej nowe ogłoszenia. Fortuna w mojej ocenie w ogóle jest bardzo ładna, jaśniutka, miękkie futerko, śliczne oczy. Ludzie się nie znają skoro jest tak małe zainteresowanie jej adopcją.
  21. Słodka :loveu: Na pierwszym zdjęciu przypomina pewnego szalenie miłego psa o imieniu zaczynającym się na B :loveu::eviltong: Czyż nie? ;)
  22. Jakoś przekrzywia głowę dziwnie na zdjęciach. Lek na stawy, ktory brał Jasper to był ten http://www.zooexpress.pl/go/_info/?id=2409
×
×
  • Create New...