Jump to content
Dogomania

mysza 1

Members
  • Posts

    27538
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mysza 1

  1. [quote name='ajlii']Ila na żywo jest jeszcze ładniejsza, bo Jej uroda kryje się w gracji i uśmiechu na paszczy :) Na spacerach wzbudza zachwyt - ludzie się za Nią oglądają, zaczepiają... [B]I był tel. w sprawie adopcji. Tyle że pan w sumie nie wiedział czy chce psa adoptować, czy kupić marchewkę. Powybrzydzał i się rozłączył :[/B]/[/QUOTE] Tacy są najlepsi.... Szlag mnie trafia...
  2. [quote name='Igusia']Kredka śpi. U siebie na posłanku, pod pledzikiem... Dobranoc...[/QUOTE] Superancko :) Ciekawe czy będzie próbowała dostać się do pościeli ;)
  3. Ładna Ilka :) Karmę trzeba kupić, Ila je Kanemastera ze sklepu [url]http://www.temida-zoo.pl/pl/c/Karma-KANEMASTER/115[/url] Chciałabym kupić dwupak, tak jest taniej. Asl, czy możesz przesłać mi na konto pieniądze na karmę dla Ilki? Mam w tym sklepie 15 % zniżki więc ja bym zamówiła, bo to spora oszczędność. To będzie ok 300 zł, dokładnie będę wiedziała jak już zamówię.
  4. Widziałam dzisiaj Halę. Nóżka strasznie jej odlatuje, cała się od tego powyginała :( Ale była zadowolona, powitała nas radośnie, nie bała się jak robilam zdjęcia i pchała się do smakołyków, które miał Bartek :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/26/088ro.jpg/][IMG]http://img26.imageshack.us/img26/957/088ro.jpg[/IMG][/URL]
  5. I jak z tą karmą? Bo nam Ilanka uschnie ;)
  6. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/801/075ij.jpg/"][IMG]http://img801.imageshack.us/img801/2692/075ij.jpg[/IMG][/URL] Obwąchiwanie obcego ;) bez smakołyków [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/341/042snv.jpg/"][IMG]http://img341.imageshack.us/img341/5081/042snv.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/542/044if.jpg/][IMG]http://img542.imageshack.us/img542/3885/044if.jpg[/IMG][/URL]
  7. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/339/057kopia.jpg/"][IMG]http://img339.imageshack.us/img339/4524/057kopia.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/225/062uh.jpg/"][IMG]http://img225.imageshack.us/img225/295/062uh.jpg[/IMG][/URL] Nie bardzo do ogłoszeń ;) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/651/060fl.jpg/"][IMG]http://img651.imageshack.us/img651/8753/060fl.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/31/064vk.jpg/][IMG]http://img31.imageshack.us/img31/3436/064vk.jpg[/IMG][/URL]
  8. Troszkę ucięte ;) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/515/047kopia.jpg/][IMG]http://img515.imageshack.us/img515/5595/047kopia.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/89/051yn.jpg/][IMG]http://img89.imageshack.us/img89/3571/051yn.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/839/054kopia.jpg/][IMG]http://img839.imageshack.us/img839/665/054kopia.jpg[/IMG][/URL]
  9. Kredzia jest przemiła, kradnie serce. Delikatna i kochana :loveu: Cieszę się bardzo, że już ma swój domek :multi:
  10. Właśnie, Kredzia już u siebie i po kąpieli :) Fajnie, bo jest przemiła, przeslodka, cudna. Urzekła mnie, delikatna taka :) A Piasek też mnie miło zaskoczył, podbiegl na luzaka do Piotrka, powąchał po ręku, mnie się troszkę wystraszył, bo cmokałam na Bubę i latałam jak fotoreporter ;) Zdjęcia się zgrywają, szału nie będzie ;)
  11. [quote name='hop!']Fortuna ma wyjątkowo dobry węch i uwielbia obwąchiwać wszystko. Lubi wychodzić na balkon z przodu domu i obserwować, co się dzieje, a dzieje się niewiele, bo nasza ulica jest spokojna. ;) Fortuna nie ma tendencji do ucieczek i kombinacji w przeciwieństwie do Pako, który nie może korzystać z balkonu. Fortuna okazała się miłośniczką scrabbli. Zamiast zapytać o zasady gry ;), po prostu "zagrała" na swój własny sposób. Rozgryzła woreczek, połknęła kilka płytek z literami i "oddała" je kolejnego dnia. Skutków ubocznych tej gry nie było - na szczęście. :p[/QUOTE] Jedynym efektem ubocznym jest wobec tego konieczność zakupu scrabbli :( Mój Brunek też z nami grał- wchodził na planszę :) ale nie pożerał ;)
  12. O, nowe zdjęcia :) Śliczny szczerbatek. :) Pani napisała mi smsa, że się nie zdecydowały na razie chociaż Kacperek śliczny, ładniejszy na żywo niż na zdjęciach i bardzo się podobał. Szukamy dalej.
  13. Widziałam nowe ogłoszenia Buby na tablicy, kliknęłam w link z ogłoszeń Hop i pokazało mi się podobne, z namiarami na Felę i Kingę. Ale pewnie ma tylko kilka portali. Jak widać, nie tylko ja dbam o ogłoszenia Piaska, dzięki ;) Ale powiem Wam, że jestem zdziwiona brakiem odzewu, w tekście nie ma dramatu a jest mały, ładny, zdjęcia ma fajne a tu cisza. W sprawie Kredki nie było ani jednego telefonu a ma 2 pakiety z różnych bazarków...
  14. [quote name='ronja']nie wiem jak to się stało, że ominęłam te piękne zdjęcia:) model w wersji "wet" bomba:)[/QUOTE] No, ja nie wiem jak to się stało ;)
  15. Coś ogłoszenie na tablicy nie działa, moze zdjęli, miała tam wiele podobnych. [url]http://zoomia.pl/oferty/adopcje/oddam-psa/kundelek/suczka-o-zlotej-siersci-i-bursztynowych-oczach-do-adopcji-l33353.html[/url] Zobaczcie jak pięknie to wygląda Fortunka, dlaczego nikt nawet o nią nie pyta? :(
  16. [quote name='ronja']Igusię chyba przeraziły moje wymiary:)[/QUOTE] Balon bombowy :) ps. ona jest mniejsza od Dakoty?
  17. Super !!! :) Na tych z ręką przypomina mi Szarutka :(
  18. [quote name='Igusia']Bez komentarza...[/QUOTE] Nie podoba się? :)
  19. Nikt nie pytał o Pako niestety.
  20. [quote name='hop!']Poczułam się w pełni doceniona. :B-fly:;) :Rose: Jak mi się znudzi, to zmienię. ;)[/QUOTE] Cieszę się, że czujesz się doceniona :) Teraz bardzo ciężko znaleźć kogoś chętnego do pomocy więc bukiet masz zasłużenie ;) :Rose: ;)
  21. Dziękuję- i patrz co mam :loveu::loveu::loveu::eviltong:
  22. [quote name='hop!']To za mało. :obrazic: Chcę buźkę z serduszkami albo z bukietem kwiatków. :siara:[/QUOTE] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Bukietu nie umiem ;) Jaki ładny masz awatarek :)
  23. [quote name='wujek & ciocia']moja DS za VIII wyszła :)[/QUOTE] Dzięki, na razie uzupelniłam kilka psów ale do Jaspera jeszcze nie doszłam, straszne zaległości a rozliczenia są najbardziej zajmujące ;) Karma, którą przekazałam Jasperowi to Kanemaster, hiszpańska z wyższej półki ale jak widać nie dla Jasperka :(
  24. [quote name='ronja']chyba przyszedł czas na ciachnięcie jajeczek Piaskowych. dziś przy sprzątaniu wyczuliśmy smrodek moczu w okolicach ścian...[/QUOTE] A możemy poczekać jeszcze chwilę na 1 %? Może zaliczkę jakąś dostanę wcześniej... Dlaczego by teraz dopiero zaczął sikać? Cholernik jeden.
×
×
  • Create New...