-
Posts
27538 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mysza 1
-
[quote name='ajlii']Ila na żywo jest jeszcze ładniejsza, bo Jej uroda kryje się w gracji i uśmiechu na paszczy :) Na spacerach wzbudza zachwyt - ludzie się za Nią oglądają, zaczepiają... [B]I był tel. w sprawie adopcji. Tyle że pan w sumie nie wiedział czy chce psa adoptować, czy kupić marchewkę. Powybrzydzał i się rozłączył :[/B]/[/QUOTE] Tacy są najlepsi.... Szlag mnie trafia...
-
Ładna Ilka :) Karmę trzeba kupić, Ila je Kanemastera ze sklepu [url]http://www.temida-zoo.pl/pl/c/Karma-KANEMASTER/115[/url] Chciałabym kupić dwupak, tak jest taniej. Asl, czy możesz przesłać mi na konto pieniądze na karmę dla Ilki? Mam w tym sklepie 15 % zniżki więc ja bym zamówiła, bo to spora oszczędność. To będzie ok 300 zł, dokładnie będę wiedziała jak już zamówię.
-
Widziałam dzisiaj Halę. Nóżka strasznie jej odlatuje, cała się od tego powyginała :( Ale była zadowolona, powitała nas radośnie, nie bała się jak robilam zdjęcia i pchała się do smakołyków, które miał Bartek :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/26/088ro.jpg/][IMG]http://img26.imageshack.us/img26/957/088ro.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/801/075ij.jpg/"][IMG]http://img801.imageshack.us/img801/2692/075ij.jpg[/IMG][/URL] Obwąchiwanie obcego ;) bez smakołyków [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/341/042snv.jpg/"][IMG]http://img341.imageshack.us/img341/5081/042snv.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/542/044if.jpg/][IMG]http://img542.imageshack.us/img542/3885/044if.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/339/057kopia.jpg/"][IMG]http://img339.imageshack.us/img339/4524/057kopia.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/225/062uh.jpg/"][IMG]http://img225.imageshack.us/img225/295/062uh.jpg[/IMG][/URL] Nie bardzo do ogłoszeń ;) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/651/060fl.jpg/"][IMG]http://img651.imageshack.us/img651/8753/060fl.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/31/064vk.jpg/][IMG]http://img31.imageshack.us/img31/3436/064vk.jpg[/IMG][/URL]
-
Troszkę ucięte ;) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/515/047kopia.jpg/][IMG]http://img515.imageshack.us/img515/5595/047kopia.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/89/051yn.jpg/][IMG]http://img89.imageshack.us/img89/3571/051yn.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/839/054kopia.jpg/][IMG]http://img839.imageshack.us/img839/665/054kopia.jpg[/IMG][/URL]
-
Właśnie, Kredzia już u siebie i po kąpieli :) Fajnie, bo jest przemiła, przeslodka, cudna. Urzekła mnie, delikatna taka :) A Piasek też mnie miło zaskoczył, podbiegl na luzaka do Piotrka, powąchał po ręku, mnie się troszkę wystraszył, bo cmokałam na Bubę i latałam jak fotoreporter ;) Zdjęcia się zgrywają, szału nie będzie ;)
-
Fortuna z Korabiewic w hotelu u ajlii, pilnie potrzebuje domu
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='hop!']Fortuna ma wyjątkowo dobry węch i uwielbia obwąchiwać wszystko. Lubi wychodzić na balkon z przodu domu i obserwować, co się dzieje, a dzieje się niewiele, bo nasza ulica jest spokojna. ;) Fortuna nie ma tendencji do ucieczek i kombinacji w przeciwieństwie do Pako, który nie może korzystać z balkonu. Fortuna okazała się miłośniczką scrabbli. Zamiast zapytać o zasady gry ;), po prostu "zagrała" na swój własny sposób. Rozgryzła woreczek, połknęła kilka płytek z literami i "oddała" je kolejnego dnia. Skutków ubocznych tej gry nie było - na szczęście. :p[/QUOTE] Jedynym efektem ubocznym jest wobec tego konieczność zakupu scrabbli :( Mój Brunek też z nami grał- wchodził na planszę :) ale nie pożerał ;) -
Kacper nareszcie ma swój własny dom :)) Powodzenia kochany :)
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
O, nowe zdjęcia :) Śliczny szczerbatek. :) Pani napisała mi smsa, że się nie zdecydowały na razie chociaż Kacperek śliczny, ładniejszy na żywo niż na zdjęciach i bardzo się podobał. Szukamy dalej. -
Widziałam nowe ogłoszenia Buby na tablicy, kliknęłam w link z ogłoszeń Hop i pokazało mi się podobne, z namiarami na Felę i Kingę. Ale pewnie ma tylko kilka portali. Jak widać, nie tylko ja dbam o ogłoszenia Piaska, dzięki ;) Ale powiem Wam, że jestem zdziwiona brakiem odzewu, w tekście nie ma dramatu a jest mały, ładny, zdjęcia ma fajne a tu cisza. W sprawie Kredki nie było ani jednego telefonu a ma 2 pakiety z różnych bazarków...
-
Fortuna z Korabiewic w hotelu u ajlii, pilnie potrzebuje domu
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Coś ogłoszenie na tablicy nie działa, moze zdjęli, miała tam wiele podobnych. [url]http://zoomia.pl/oferty/adopcje/oddam-psa/kundelek/suczka-o-zlotej-siersci-i-bursztynowych-oczach-do-adopcji-l33353.html[/url] Zobaczcie jak pięknie to wygląda Fortunka, dlaczego nikt nawet o nią nie pyta? :( -
Pako odszedł na zawsze :((( Żegnaj... [*]
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nikt nie pytał o Pako niestety. -
Niewidomy ONek Jasper[*] odszedł :( w swoim domu :(((
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ładny Jasperek :) -
Fortuna z Korabiewic w hotelu u ajlii, pilnie potrzebuje domu
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='hop!']Poczułam się w pełni doceniona. :B-fly:;) :Rose: Jak mi się znudzi, to zmienię. ;)[/QUOTE] Cieszę się, że czujesz się doceniona :) Teraz bardzo ciężko znaleźć kogoś chętnego do pomocy więc bukiet masz zasłużenie ;) :Rose: ;) -
Pako odszedł na zawsze :((( Żegnaj... [*]
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dziękuję- i patrz co mam :loveu::loveu::loveu::eviltong: -
Fortuna z Korabiewic w hotelu u ajlii, pilnie potrzebuje domu
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='hop!']To za mało. :obrazic: Chcę buźkę z serduszkami albo z bukietem kwiatków. :siara:[/QUOTE] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Bukietu nie umiem ;) Jaki ładny masz awatarek :) -
Niewidomy ONek Jasper[*] odszedł :( w swoim domu :(((
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='wujek & ciocia']moja DS za VIII wyszła :)[/QUOTE] Dzięki, na razie uzupelniłam kilka psów ale do Jaspera jeszcze nie doszłam, straszne zaległości a rozliczenia są najbardziej zajmujące ;) Karma, którą przekazałam Jasperowi to Kanemaster, hiszpańska z wyższej półki ale jak widać nie dla Jasperka :(