-
Posts
27538 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mysza 1
-
Fortuna z Korabiewic w hotelu u ajlii, pilnie potrzebuje domu
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Racja, starała się ;) -
[quote name='Igusia']Fotek dziś nie robiłam, bo kąpiel była i sunia mokra... Nie chciałam stresować. Martwi mnie natomiast nasilający się kaszel mojej mamy :/ (mama miała raka z przerzutami na węzły chłonne). W środę robi kontrolne badania w instytucie na Ursynowie. I pewnie lekarz zapyta o psa. Jestem w kropce..[/QUOTE] Ale co ma pies do kaszlu? Mama ma alergię?
-
Roman z Chrzanowa brzmi dumnie! Zwłaszcza taki co ma dom :)
mysza 1 replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Chyba nie masz wcale tak dużo pracy, jeszcze chmurki masz czas robić ;) Ale Ronek z Wami przeżyje ;) jeszcze go objuczyli taszczeniem toreb biedaka ;) Fajnie :) My musimy mieć dom do wynajęcia i chodzić sobie gdzieś w jego okolicy, daleko zapuszczać się nie zamierzam ani tłumaczyć komuś dlaczego mam 4 psy ;) Więc z dala od ludzi, dom na uboczu. Pokój zupełnie odpada ;) -
Roman z Chrzanowa brzmi dumnie! Zwłaszcza taki co ma dom :)
mysza 1 replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Fajna mordka :) A jakie widoki... A gdzie dokładnie byliście? O kilku lat planuję wypad w Bieszczady, z psami. Szukam spokojnej okolicy i domu do wynajęcia. I od kilku lat nie mogę się wybrać, ciągle albo zajęte albo posesja nieogrodzona albo coś innego... -
Fortuna z Korabiewic w hotelu u ajlii, pilnie potrzebuje domu
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='hop!']A jak udaje trójłapkę też? ;)[/QUOTE] Nie zauważyłam takiej pozy ;) -
[quote name='mysza 1']Ładna Ilka :) Karmę trzeba kupić, Ila je Kanemastera ze sklepu [URL]http://www.temida-zoo.pl/pl/c/Karma-KANEMASTER/115[/URL] Chciałabym kupić dwupak, tak jest taniej. Asl, czy możesz przesłać mi na konto pieniądze na karmę dla Ilki? Mam w tym sklepie 15 % zniżki więc ja bym zamówiła, bo to spora oszczędność. To będzie ok 300 zł, dokładnie będę wiedziała jak już zamówię.[/QUOTE] Zamówiłam karmę, wyszło 291,55 po rabacie. Napisałam do Asl prośbę o zwrot.
-
3- miesięczny maluszek z krzywicą, niedożywiony. Groszek ma dom :)))
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='andzia69'] super nochalek!:):) fajnie miec takie puste plaże....tylko dla siebie... nie macie może domku dla onki pięknej inaczej?:( jest kochana,nie stara, lubi inne psy...no ale, jest to małe ale:([/QUOTE] Trzeba się trochę naszukać, żeby znaleźć te puste plaże i pewnie gdyby było 30 stopni to by się nie udało, ale warto ;) Z domami to zastój, sama mam mix onka, sunię młodziutką i cisza, zastój :( U Beki tych onek kilka i to samo. Nie wiem co się dzieje :( -
[quote name='hop!']Mogłaś chociaż napisać: malutkie czupiradełko. Brzmiałoby milej. ;)[/QUOTE] W zasadzie masz rację ;) ale nie miało być niemiło. ;)
-
Dwa lata minęły, bylismy akurat na wakacjach, w miejscach, które z Hugusiem kiedyś odwiedzaliśmy... Hugusiu, opiekuj się tam Szarutkiem... tam to go chyba nie zjesz ;)
-
Fortuna z Korabiewic w hotelu u ajlii, pilnie potrzebuje domu
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Mnie też się bardzo podoba, nawet jak się ukrywa ;) -
Pako odszedł na zawsze :((( Żegnaj... [*]
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Domu właśnie nie mam :( i to jest najgorsze. Pako jaki dostojny :) nawet z kanapy nie chce mu się zejść ;) -
Małe czupiradło :)
-
Roman z Chrzanowa brzmi dumnie! Zwłaszcza taki co ma dom :)
mysza 1 replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Nie mogłam wątku znaleźć, bo mój post był ostatni. Jak tam urlop z Ronkiem? Przeżyliście? ;) Wetka mi powiedziała, że przepuklina została wszyta i tylko szwy trzeba zdjąć. Zagoiło się to czy źle wygląda dalej? -
Pako odszedł na zawsze :((( Żegnaj... [*]
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='hop!']Kredka poszła - po znajomości. :evil_lol: Marzę o domu dla Pako, ale takim super. Nie wiem, dlaczego w jego sprawie nikt nie dzwoni...[/QUOTE] Jeszcze lepiej, że po znajomości ;) dobry, sprawdzony dom :) -
Pako odszedł na zawsze :((( Żegnaj... [*]
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='hop!']Pako zaprzyjaźnia się z obcymi ludźmi w sekundzie. Jest bardzo gościnny. Kilka osób się nim zachwycało, że ładny, że fajny, ale o adopcji nikt nie myśli. Pako bardzo się przywiązał - zwłaszcza do mojej mamy, ale mimo to, w nowym, dobrym domu powinien się szybko zaaklimatyzować.[/QUOTE] Oby taki dom się wreszcie znalazł, i oby Pako się w nim zaklimatyzował. Trochę dobija mnie ten zastój... ciągle te same psy, minimalna rotacja. a tylu by można było pomóc gdyby te szybciej znalazły domy... -
Fortuna z Korabiewic w hotelu u ajlii, pilnie potrzebuje domu
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='cisowianka']Odwiedzam ;)[/QUOTE] Miło :) mało nas tutaj niestety.