Jump to content
Dogomania

mysza 1

Members
  • Posts

    27538
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mysza 1

  1. [quote name='Igusia']Kredki nie oddam, żeby nie było. Ma alergie, na koty.[/QUOTE] Myślałam, że ze względu na alergię i chorobę Mamy jednak chcecie ją oddać. Fajnie, że nie :) Mam nadzieję, ze badania wyjdą dobrze.
  2. :( maluszek kochany, zawsze z taką radością tu pisałam i tak się cieszylam, że starutki ale ciągle wszystko dobrze :) myślałam, że sobie pożyje jeszcze w spokoju.. :( Smutno :(
  3. [quote name='Igusia']Fotek dziś nie robiłam, bo kąpiel była i sunia mokra... Nie chciałam stresować. Martwi mnie natomiast nasilający się kaszel mojej mamy :/ (mama miała raka z przerzutami na węzły chłonne). W środę robi kontrolne badania w instytucie na Ursynowie. I pewnie lekarz zapyta o psa. Jestem w kropce..[/QUOTE] Ale co ma pies do kaszlu? Mama ma alergię?
  4. [quote name='asl']Przelew zrobiony. Jutro powinien dotrzeć. Zaraz zaktualizuję też post rozliczeniowy.[/QUOTE] Dzięki, karma powinna być jutro u Ilki. Najpóźniej w środę.
  5. Chyba nie masz wcale tak dużo pracy, jeszcze chmurki masz czas robić ;) Ale Ronek z Wami przeżyje ;) jeszcze go objuczyli taszczeniem toreb biedaka ;) Fajnie :) My musimy mieć dom do wynajęcia i chodzić sobie gdzieś w jego okolicy, daleko zapuszczać się nie zamierzam ani tłumaczyć komuś dlaczego mam 4 psy ;) Więc z dala od ludzi, dom na uboczu. Pokój zupełnie odpada ;)
  6. A jak szczeka pięknie jak chce się do niej zbliżyć ;) Podła ;) Za to Kacperek pięknie pozuje :) i śliczny jest :)
  7. Fajna mordka :) A jakie widoki... A gdzie dokładnie byliście? O kilku lat planuję wypad w Bieszczady, z psami. Szukam spokojnej okolicy i domu do wynajęcia. I od kilku lat nie mogę się wybrać, ciągle albo zajęte albo posesja nieogrodzona albo coś innego...
  8. [quote name='hop!']A jak udaje trójłapkę też? ;)[/QUOTE] Nie zauważyłam takiej pozy ;)
  9. Oj tam, oj tam, każdy czasem wychodzi mniej korzystnie ;) Nawet Brunko słodziak. Ale tak szczerze, Brunek ma masę uroku, jest tak pocieszny i śmieszny, że każdy kto go pozna, jest urzeczony :)
  10. [quote name='mysza 1']Ładna Ilka :) Karmę trzeba kupić, Ila je Kanemastera ze sklepu [URL]http://www.temida-zoo.pl/pl/c/Karma-KANEMASTER/115[/URL] Chciałabym kupić dwupak, tak jest taniej. Asl, czy możesz przesłać mi na konto pieniądze na karmę dla Ilki? Mam w tym sklepie 15 % zniżki więc ja bym zamówiła, bo to spora oszczędność. To będzie ok 300 zł, dokładnie będę wiedziała jak już zamówię.[/QUOTE] Zamówiłam karmę, wyszło 291,55 po rabacie. Napisałam do Asl prośbę o zwrot.
  11. [quote name='andzia69'] super nochalek!:):) fajnie miec takie puste plaże....tylko dla siebie... nie macie może domku dla onki pięknej inaczej?:( jest kochana,nie stara, lubi inne psy...no ale, jest to małe ale:([/QUOTE] Trzeba się trochę naszukać, żeby znaleźć te puste plaże i pewnie gdyby było 30 stopni to by się nie udało, ale warto ;) Z domami to zastój, sama mam mix onka, sunię młodziutką i cisza, zastój :( U Beki tych onek kilka i to samo. Nie wiem co się dzieje :(
  12. [quote name='hop!']Mogłaś chociaż napisać: malutkie czupiradełko. Brzmiałoby milej. ;)[/QUOTE] W zasadzie masz rację ;) ale nie miało być niemiło. ;)
  13. Strasznie brakuje tego śmiesznego skarbka z rozmerdanym ogonkiem. Żałuję, że mieliśmy tak mało czasu :(
  14. Dwa lata minęły, bylismy akurat na wakacjach, w miejscach, które z Hugusiem kiedyś odwiedzaliśmy... Hugusiu, opiekuj się tam Szarutkiem... tam to go chyba nie zjesz ;)
  15. Widziałam wczoraj Dzidziusia :) miał wyśmienity humor, latał jak zwykle, merdał i gadał z Martą :) Próbowałam zrobić zdjęcie ale się nie udało, bo miał motorek w pupie cały czas ;) Zupełnie nie widać po nim choroby :) Jakby wypiękniał ;)
  16. Mnie też się bardzo podoba, nawet jak się ukrywa ;)
  17. Domu właśnie nie mam :( i to jest najgorsze. Pako jaki dostojny :) nawet z kanapy nie chce mu się zejść ;)
  18. Małe czupiradło :)
  19. Nie mogłam wątku znaleźć, bo mój post był ostatni. Jak tam urlop z Ronkiem? Przeżyliście? ;) Wetka mi powiedziała, że przepuklina została wszyta i tylko szwy trzeba zdjąć. Zagoiło się to czy źle wygląda dalej?
  20. Czekam na foty już z domu to na fejsa wstawię info, że mała już w domku :)
  21. [quote name='hop!']Kredka poszła - po znajomości. :evil_lol: Marzę o domu dla Pako, ale takim super. Nie wiem, dlaczego w jego sprawie nikt nie dzwoni...[/QUOTE] Jeszcze lepiej, że po znajomości ;) dobry, sprawdzony dom :)
  22. [quote name='hop!']Pako zaprzyjaźnia się z obcymi ludźmi w sekundzie. Jest bardzo gościnny. Kilka osób się nim zachwycało, że ładny, że fajny, ale o adopcji nikt nie myśli. Pako bardzo się przywiązał - zwłaszcza do mojej mamy, ale mimo to, w nowym, dobrym domu powinien się szybko zaaklimatyzować.[/QUOTE] Oby taki dom się wreszcie znalazł, i oby Pako się w nim zaklimatyzował. Trochę dobija mnie ten zastój... ciągle te same psy, minimalna rotacja. a tylu by można było pomóc gdyby te szybciej znalazły domy...
  23. [quote name='Lemoniada']Co tam u Grandy słychać? :) I jak jej dług, mniejszy choć trochę?[/QUOTE] U Grandy wszystko dobrze, dług też ma się nieźle ale się zmniejszył, bo Gusia wpłaciła 200 zł, za co bardzo dziękuję :)
  24. [quote name='cisowianka']Odwiedzam ;)[/QUOTE] Miło :) mało nas tutaj niestety.
×
×
  • Create New...