Jump to content
Dogomania

mysza 1

Members
  • Posts

    27538
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mysza 1

  1. No tak, on ewidentnie nie lubi ciepła. Oby jak najkrócej trwały upały, przynajmniej w Warszawie i okolicach ;)
  2. Podrzucę sobie Fortunę, w sprawie jej adopcji całkowita cisza ....
  3. Brunek2, jak nic ;) Akurat nie wiem dlaczego ale ona ma sporo zdjęć na piachu, inne psy na trawie. Lubi ten piasek czy jak? Dobra, dam to, co jest. Napiszesz mi coś o niej? Miła? Kochana? Posłuszna? Jak do psów, kotów?
  4. Nie będziemy już Soni chyba konsultować, też tak sądzę. Dr Olkowski jest najlepszym wyborem. Nic nie mówiłaś, że się zdecydowaliście na adopcję :) Bardzo się cieszę. Będziemy płacić za leczenie, żeby było Wam lżej. Kiedy te filmiki były kręcone, teraz czy to te wcześniejsze? Soniula bardzo radosna :)
  5. [quote name='Bambino']dziewczyny, w lipcu wpłaciłam zaległe deklaracje za okres V-VII - 45 zł. Nie bardzo pamietam, czy wpisałam że to dla Jaspera. 1.8 pójdzie 15 zł, deklaracji na sierpień. Podaj mi proszę imię i nazwisko, jeśli nie ma informacji, że dla tego psa to jest przeznaczane na inne. Mamy ich ponad 30. [quote name='Lemoniada']Błagam i zaklinam - czy ktoś jeszcze nie głosował w KrakVecie? Albo jest w stanie zmobilizować choć kilka osób do głosowania? Nasz kandydat przegrywa! :( Głosowane już dawno...:( http://www.dogomania.pl/forum/threads/226833-KrakVet-w-lipcu-głosujemy-na-Bezdomniaki-Szydłowieckie!-Mobilizacja-potrzebna!
  6. Oj to wszystkich nas nie będzie mniej więcej w tym samym terminie :( a jest nas tu tyle, że będzie pusto aż głupio :(
  7. [quote name='ronja']ugotowaliśmy się wszyscy, ale dziś na szczęscie można już normalnie zacząć życ Niestety, upały mają wrócić :( i to solidne :( Jasperowi konczy się karma za kilka dni. Szukamy sponsora kolejnej, spróbujemy zmienić na sugerowane ;) Czy ktoś może się dorzucić albo przypadkiem zasponsorować taki zakup?
  8. Mnie też to okropnie dołuje, takie miałam nadzieje po badaniu... No nic, miejmy nadzieję, ze podobnie jak poprzednio to jest tylko przejściowe.
  9. Zamówiłam Pakusiowi ogłoszenia, nie wiem czy się zrobią przed moim wyjazdem ale będą :) Ja zniknę od 4 na tydzień. Zaglądajcie do piesków :)
  10. [quote name='hop!']Ostatnie zdanie Cię uratowało. ;)[/QUOTE] Musiałam użyć jakiego parasola ochronnego ;)
  11. Cholera, miałam nadzieję, że będzie jednak chłodniej w tym tygodniu i nawet myślałam, że dobrze, ze jednak nie w poprzedni weekend, bo w sobotę umierałam z powodu upału i klęłam, że znowu nie kupiłam kimatyzatora. Co roku sobie obiecuję i co roku tego nie robię. Na Kosiarzy jest klima, mam nadzieję, ze wszystko przebiegnie gładko. Nie ukrywam, że ja też zawsze mam ostrego stracha. A Ronek- cud, że nie utknął między tymi prętami ;)
  12. [quote name='ronja']postaram się jutro, dziś jestem zupełnie bez siły.[/QUOTE] Fajnie, to zdążę przed wyjazdem. :) Gdzie Twoje siły, Fifi wyssał? ;)
  13. Cudna, cudna :) to prawda. Czy mogę zamówić piękne zdjęcia na pięknej zielonej trawie? ;) Bym jej ogłoszenia przed urlopem zamówiła :)
  14. Nie ugotował się Jasper w tą pogodę? On kiepsko chyba znosi taki upał?
  15. [quote name='nicolaczek']Heloł! Przelałam właśnie na Fortunkę 50 zł. na konto VIVY (86 1370 1109 0000 1706 4838 7316). Pozdro ! :)[/QUOTE] Wielkie dzięki :) Fortunka wygląda korzystniej pozując :) w ruchu jakaś taka się robi nierówna ;) Ale oczywiście wszystko mi się podoba :) ;)
  16. [quote name='hop!'] Będę regularnie odnawiała ogłoszenia.[B] Kiedyś się uda.[/B] ;) Co jakiś czas mile widziane nowe zdjęcia. ;)[/QUOTE] Obyś miała rację, biedna ta Buba. A Piasek chyba coraz fajniejszy :)
  17. Ja nie cierpię kołnierzy, wcale się nie dziwię, że psy tego nie lubią. Wolę fartuszki ;)
  18. Uszy nie schudły mu na pewno ;) Dzięki za zdjęcia, jest wielki wybór a akurat nowe ogłoszenia zamawiam, będą jak znalazł ;)
  19. Dzięki, mam. Kredka nie jest facetem ;) nawet bez jajników ;) Jak dzisiaj się czuje?
  20. Zupełnie nie ma za co. Dopiero za tydzień, bo najlepiej na weekend a ten już był zajęty. Mam nadzieję, ze wszystko pójdzie bez problemów. Fajnie, że Ronek taki grzeczny :)
  21. [quote name='gusia0106']:roflt::roflt::roflt::roflt::roflt:[/QUOTE] Zobaczysz, zadzwonię po Ciebie ;) Za karę ;)
  22. [quote name='3 x']nie zapomnij znależć jakiegos psiaka ;)[/QUOTE] Daj spokój, proszę. Ostatnio na Mazurach wyszedł mi na drogę z lasu onkowaty szkielet :( i to w chwili kiedy już wyjeżdzaliśmy, spakowani po brzegi, z 4 psami na pokładzie. Zatrzymałam się, próbowałam karmić ale uciekł :( i nijak bym nie wepchnęła go już do samochodu, szpilka by nie weszła ;)
×
×
  • Create New...