Jump to content
Dogomania

mysza 1

Members
  • Posts

    27538
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mysza 1

  1. Nikt do maluszka nie zagląda? Musisz szybciutko domek znaleźć, pokazuj się światu
  2. [quote name='LAZY']Takie psy są zajebiste! Szalone, rozbrykane, nieposłuszne, sama słodycz:loveu:[/quote] Wiem wiem, zresztą wszystkie są kochane:loveu: P.S. Zuzka waży już 20 kg!:eviltong:
  3. Nawet nie wiesz, jak bardzo o nim myślę. Jest kochany, taki delikatny, smutny, ale jak się ruszam to zaraz się podnosi, patrzy. Naprawdę dużo przeszedł i dużo pewnie cierpień przed nim niestety. Poczytałam o chorobach śledziony, kurczak z rozgotowanym ryżem może być, więc już ugotowany. Jutro będę u niego. Zastanawia mnie tylko takie nagłe pogorszenie, bo parę dni temu apetyt i wigor miał duzo lepszy. No ale zobaczymy. Szkoda, ze nie mam bliżej, byłabym codziennie i na dłużej. Może ktoś jeszcze chciałby go odwiedzić czasem?
  4. [quote name='LAZY']Ależ dziewczę rośnie!!![/quote] Taaa...zachwalam, wychwalam jaka jest wspaniała, a to taki rozbójnik, że koniec świata. Pies demolka:diabloti:. Ostatnio, pomimo ślepoty poczytać chyba chciała, dobrała się do książek- codziennie rozgryza na drobne jedną, dwie:mad:. Uwielbia kąpiele w misce wody, która jest pokaźnych rozmiarów, bo psy są 3. Kopie doły, terroryzuje pozostałe psy, mimo, że są dużo większe (w końcu ona tego nie widzi). Szczeka, warczy, rządzi na całego:eviltong:. Kochana jest:loveu:
  5. Nie mam pojęcia jak mogłabym pomóc, strasznie smutna historia, tylko Elzie tak naprawdę się udało. Małe zaintersowanie wątkiem:shake:. A Pani Basia u której była Elza nie weźmie jej na tymczas?
  6. Bobiś wygląda przepięknie:loveu:
  7. [quote name='weronika1']Schronisko zostaje w tym samym miejscu.[/quote] A ludzie zarządzający schroniskiem też zostaną?
  8. Uwielbiam patrzeć na takie zdjęcia. Sudowne sunie, a Tanja taka szczęśliwa. Agnieszka:loveu:
  9. No i Gucinek nie wyprosił sobie domku tymi smutnymi spojrzeniami:shake:, wielka szkoda.
  10. [quote name='ulvhedinn']No co, prawdę rzekłam.... :diabloti:[/quote] Teraz to już Piku zostanie u Ciebie do końca swoich dni:evil_lol: Jak to sobie wyobraziłam, to generalnie jest mało wykonalne.
  11. Kochana sunia, po prostu za duzo tych bid w schroniskach, nawet nie da rady codziennie na dogo do nich zaglądać:shake:
  12. I ja dzwoniłam do lecznicy- nie było dr Moniki, druga pani doktor mówiła mi o guzkach... Czytałam, że sledzionę można usunąć - nie przeszkadza to w niczym zwierzakowi i że często guzki śledziony nie są złośliwe. Bardzo bym chciała, żeby tak było, cały czas o nim myślę:placz:
  13. Najważniejsze, żeby ten 18 latek miał w głowie wszystko poukładane, bo takie teksty w stylu ze jego suka to już stara jest i bierze drugą mnie bardzo odstaszają.
  14. I ja ogromnie się cieszę, wreszcie!!!:multi::multi::multi:
  15. Jutro go odwiedzam, on jest taki samotny i tak bardzo smutny...:-(
  16. Śliczny psiaku, gdzie ten dom dla Ciebie?
  17. Są juz jakieś wieści? chyba miały być około środy?
  18. Jak w cyrku:evil_lol: Ulv, powinnaś dostać przesyłkę ode mnie. Nie mamy większych rozmiarów. Dałam różne, żebyś miała wybór, jak coś podpasuje to doślę. W razie pytań, pisz albo dzwoń, smsuj;)
  19. Myszko leć na spacerek, może ktoś Cie zauwazy. Allegro to ja chyba robiłam, zaraz sprawdzę czy nie jest aktywne.
  20. [quote name='justynavege']"zazdraszczają " :eviltong: no własnie mysza foty zapodaj :) z trawnikiem może ;):loveu:[/quote] Ok, jutro. Najgorzej, że trawa przyschła przez suszę a nie chce mi się podlewać:evil_lol:
  21. Hm, czyli ręce w zasadzie mamy związane, tylko dom ją ratuje choćby tymczasowy.
×
×
  • Create New...