-
Posts
27538 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mysza 1
-
Nie, ja boję się innych rzeczy :)
-
Fortuna z Korabiewic w hotelu u ajlii, pilnie potrzebuje domu
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='nicolaczek']Hej dziewczęta! Przesłałam właśnie 50 zł. dla Fortuny na konto VIVY :)[/QUOTE] Wielkie dzięki :loveu: -
Cezar najsmutniejszy ze smutnych onków...odszedł [***]
mysza 1 replied to joteska's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Fantastycznie, że już jest poza schronem :multi: -
[quote name='ronja']a my mieszkamy w niewykończonym domu od 4 lat, "jak cyganie" - to określenie mojego taty. dom jest sknocony od początku do końca i mamy kredyt do końca zycia, więć o zamożności cięzko myśleć. do tego za 2 tyg przyjdzie na świat nasze dziecko, które nie ma nawet osobnego pokoju... zamieszka z nami i naszymi 6 psami i 2 kotami i resztą hotelowiczów przez tzw ścianę no, ale miało być wesoło, bo dzień wyjątkowy ;)[/QUOTE] Dzisiaj, z racji urodzin, postanowiłam zagrać w totka, może los się do mnie uśmiechnie ;) Będę się dzielić ;) ps. bo my wszyscy, pomagacze psom mamy takie przerąbane to życie ;)
-
Kacper nareszcie ma swój własny dom :)) Powodzenia kochany :)
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lemoniada']Bardzo niedobrze. Może ktoś znów poratuje jednorazową? A najlepiej by było wysłać już Kacperka do domu, za ładny jest żeby tyle u ronji siedzieć...[/QUOTE] Zdecydowanie, dom się gdzieś zagubił :( -
Pako odszedł na zawsze :((( Żegnaj... [*]
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='hop!']Mam pomysł na urodzinowy prezent dla Myszy. ;) Zawsze pisze, że uwielbia Pako, zachwyca się nim. Może... :cool3:[/QUOTE] Prezent by był gdybyś zgodziła się, żeby został u Ciebie :) Innej opcji nie ma, patrz wątek Twoich zwierzaków i info o moim tacie ;) -
[quote name='hop!']Skoro dzisiaj urodziny Myszy, to powinnam jej złożyć życzenia (ona mi nie złożyła, a miałam 1 czerwca - nie napiszę, ile lat skończyłam, ale jest to liczba dwucyfrowa, nieparzysta ;)). Uwaga! To składam życzenia: WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO! :lol:[/QUOTE] Dziękuję :loveu: Wybacz mi, zapomniałam :oops: pamiętałam i wyleciało mi z głowy. Nie jesteś na FB, tam są przypominajki ;) W przyszłym roku się poprawię. Kończę 35 lat... [quote name='Lemoniada']A ja myślałam, że one normalnie tak wyglądają ;) Mysza, wszystkiego najlepszego! Dużo pieniędzy, dużo dobrych domków i mało bezdomnych psów! Daj dzioba :lol:[/QUOTE] Dziękuję :loveu: [quote name='Lemoniada']Zauważ, że jestem też najmniej "zamożna", ciągle u rodziców mieszkam i o własnym mieszkaniu nawet nie mam jeszcze co myśleć ;) A urodziny mam 2 sierpnia :)[/QUOTE] Jesteś lwem ;) Ja też mieszkam z ojcem i nie mam własnego mieszkania czy domu. A ojciec męczący i ma podły charakter ;)
-
[quote name='bumel']Dziękuję za podanie namiarów - poszedł przelew na Farmera operację, pod koniec miesiąca (po pensji) zamówię karmę. Mysza1, Pipi mi odpisała, że nie dysponuje większymi fotkami Farmera. Jak myślisz, z tym ogłoszeniem na fb dałoby radę z tymi fotkami, co są?[/QUOTE] Myślę, że tak. Czy ktoś byłby chętny do zrobienia takiego wydarzenia? Trzeba napisać i o konieczności zakupienia budy i operacji. Pytanie jakie konto podać? Kastora? To może wtedy ktoś z Kastora by zrobił? Żeby to jakoś spójne było. Bo ja jestem Psom na pomoc. Ja to bym temu biedakowi od razu domu szukała... chociaż wiem, ze to nie rozwiąże problemu wsi ale jak patrzę w jakich warunkach żyje to mi słabo :(
-
Naprawdę piękne zdjęcia. Ślimaki też rewelacyjnie pozowały, "patrzą" w obiektyw :) Bardzo lubię ślimaki :loveu: (ale dziękuję za hodowlę ;) zanim dostanę w prezencie)
-
Kiedyś Foczka dzisiaj Tosia. W końcu w swoim ukochanym domku!! :)
mysza 1 replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
[quote name='mala_czarna']Zaraz wyróznię też Spajkowi :) Tylko skrócę do minimum treść ogłoszenia :) Spajkowi nie mogę wyróznić, bo dostałam taką informację od gumtreee: Niestety, to ogłoszenie jest zbyt podobne do innego Twojego anonsu, który jest już na stronie. Duplikaty nie są dozwolone na Gumtree. Co oni kurcze poszaleli???[/QUOTE] Wcześniej ktoś umieścił z tym samym tekstem a dwa razy na gumtree nie można, póki nie wygaśnie... Mozna za to kasować i umieszczać jeszcze raz lub podbijać. -
Pako odszedł na zawsze :((( Żegnaj... [*]
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='hop!']Zostałyśmy same na tym wątku. Nie ma kto doradzić i pomóc w ogłaszaniu... :sad:[/QUOTE] Cisowianka jest z nami :) Wątek trzyosobowy :) -
Fortuna z Korabiewic w hotelu u ajlii, pilnie potrzebuje domu
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='hop!']W nowych ogłoszeniach nie ma najnowszych zdjęć Fortuny. Dlaczego? :sad:[/QUOTE] Bo poprzednie bardziej mi się podobają :) Wzięłam z pierwszej strony, tam są razem z tekstem do ogłoszeń, nie trzeba szukać ;) -
Cezar najsmutniejszy ze smutnych onków...odszedł [***]
mysza 1 replied to joteska's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Trzymam mocno kciuki za jutro, pamiętam go z fb, Beka udostępniła kiedyś ale w natłoku tych nieszczęść mi uciekł. Ale teraz nie ucieknie ;) -
Cezar najsmutniejszy ze smutnych onków...odszedł [***]
mysza 1 replied to joteska's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ale piękny Cezar... :( -
Szkoda tego jednego pinczerkowatego, jak zostanie tam sam to gdzieś zginie albo wpadnie sam, chudzinka :(
-
Pako odszedł na zawsze :((( Żegnaj... [*]
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='hop!']Nie wiem, w czym rzecz. Złe zdjęcia? Zły pies? :niewiem:[/QUOTE] Pojęcia nie mam. Wg mnie jest ładny i wyjątkowy. -
Pako odszedł na zawsze :((( Żegnaj... [*]
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='hop!']Był chociaż jeden telefon w sprawie Pako?[/QUOTE] Ani jednego :( W ubiegły weekend dzwonił jakiś człowiek, który nie wiedział o jakiego psa mu chodzi, coś o owczarku mówił więc może chodziło o Pako. Wydzwaniał do mnie kilka razy i zapominał o tym. nie nadawał się dla Pako z pewnością, o ile chodziło mu o Pako. A poza tym, cisza... -
Fortuna z Korabiewic w hotelu u ajlii, pilnie potrzebuje domu
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Ja bym chciała, żeby taka pogoda jak dzisiaj była jak najdłużej. Jak leje deszcz to nie mam siły otworzyć oczu po nocy, w mieście są takie korki, ze mam ochotę płakać i dojazd do pracy zabiera dwa razy więcej czasu. I wszystko jest mokre a psy ubłocone i wszystko wnoszą do domu. Fuuuu. :) -
Fortuna z Korabiewic w hotelu u ajlii, pilnie potrzebuje domu
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='hop!']Zły - zły dzień. Słońce oślepia. ;)[/QUOTE] I kto tu narzeka ;) -
Fortuna z Korabiewic w hotelu u ajlii, pilnie potrzebuje domu
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Bry, bry ;) ładne słoneczko jesienne, humor dobry, fajny dzień :)