Jump to content
Dogomania

mysza 1

Members
  • Posts

    27538
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mysza 1

  1. [quote name='cisowianka']Dzień dobry ! ;)[/QUOTE] Dzień dobry :)
  2. Niezniszczalny dziadziuś :) :loveu: Super :loveu: Ja strasznie tęsknię za Szarutkiem:-(, on nie był męczący, uciążliwy, mimo chorób. Dziarski był do samego końca...i dla mnie odszedł tak nagle :-(
  3. [quote name='Kasiass']Robiłam mu, ale już jakiś czas temu, postaram się zrobić od nowa.[/QUOTE] To super :) bardzo go szkoda. Ja się staram podopiecznym odnawiać co 2 tygodnie, zwykle kupuję na bazarach, bo tyle tych psów mam a z czasem marnie. W każdym razie grunt to ogłoszenia, przynajmniej kilka na najpopularniejszych portalach. Trzymam za niego kciuki :)
  4. Cekin ma ogłoszenia? Przejrzałam ostatnie strony ale same hopki widziałam. ;) Na dogo to domu nie znajdzie biedak :(
  5. Poda mi ktoś adres do wysyłki karmy? Bo ja będę zamawiać przez internet, nie mam jej w domu. Dla szczeniąt czy dla dorosłych pilniejsza? A co myślicie o wydarzeniu na operację dla tego biednego psiaka, który nawet budy nie ma?
  6. Matko kochana jakie biedne :( i rzeczywiście sporo ich jest i sporo potrzeb, nie wiadomo od czego zacząć. Pinczerkowate na pewno szybko domy znajdą, bo są nieduże, na pewno warto podpisywać na fundację. Ze zwykłym bohaterem jest taki problem, że ludzie będą głosować na pewno na tych, którzy ratują ludzi. Zwierzoluby to zawsze inna kategoria. Ale może? :) Cudnie by było :) Edit: gdyby były większe zdjęcia tego psiaka ze złamaną łapką, warunków w jakich mieszka, wypis z lecznicy i rtg to można zrobić wydarzenie na FB i zebrać na operację. Mogę zamówić karmę? Potrzebna?
  7. [quote name='hop!']Ta sama cena, ale bez pasztecików i notesu. :sad:[/QUOTE] Straszne, co to będzie bez notesu i pasztecików ;)
  8. Cudny pies. Wielki i piękny :loveu:
  9. Straszne są te pożegniania :( i nie da się zapomnieć tych utraconych :( chociaż może to i dobrze, że będziemy pamiętać...
  10. [quote name='hop!']Marudzisz. :lol: Pomyliło Ci się. ;) Chciałam, żebyś kupiła Boscha. Nie chciałam karmy Brit. Kup Boscha z rybą i już. Może tu: http://allegro.pl/bosch-adult-fish-potato-15-kg-paszteciki-i2627608387.html kupisz? A możliwe ;) ale może mi się mieszać, tyle tych psów i w ogóle... Kupię w Telekarmie, dla mnie nowy odbiorca to kłopot, bo konto fundacyjne, zakładanie, potwierdzanie, zapominają o fakturach a w Telekarmie mam wszystko z automatu. Kupię 15 kg na próbę na razie.
  11. Jakiś wielki ten Huguś, grubasek ;) Albo przy Herze tak wyszedł. I jak lnieje.
  12. Nikt nie zagląda to ja podrzucę Kacperka ;)
  13. A Fortuna lubi Boscha? :) Mam kłopot z karmą, tak to jest jak się ma mały budżet a chce kupić coś dobrego...
  14. Nie jestem taka do końca przekonana do tego Boscha, bo ostatnio mówiłaś, żebym go już nie kupowała... I nie wiem co mam zrobić :) Ogłoszenia Pako: 1.http://tablica.pl/oferta/wierny-pako...a-ID1yP39.html 2.http://zoomia.pl/oferty/adopcje/odda...ja-l33683.html 3.http://www.neeon.pl/281486-wierny-pa...i-adopcja.html 4.http://alegratka.pl/ogloszenie/wiern...-21199561.html 5.http://www.adin.pl/ogloszenia/188708.html 6.http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/...psy/Pako,72708 7.http://top-ogloszenia.net/1-18-119-415714 8.http://petsy.pl/ogloszenia/2/1/4/27694.html 9.http://www.morusek.pl/ogloszenie/124...ecki-adopcja-/ 10.http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierza...AdIdZ414155876 11.http://www.petworld.pl/ogloszenie/ps...-adopcja/51599 12.http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa...1150,Lw==.html 13.http://warszawa.olx.pl/ 14.http://www.eoferty.com.pl/wierny_pak...ja_302863.html 15.http://www.przygarnijzwierzaka.pl/og...a-id49116.html 16.http://warszawa.cwirek.pl/oddam-przy...e5ig28d27.html 17.http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie...i-adopcja.html 18.http://www.kupsprzedaj.pl/o/wierny-p...dopcja/1993884 19.http://warszawa.lento.pl/wierny-pako...ja,561641.html 20.http://www.wstawaj.pl/ogloszenia.htm...d=26&Itemid=11 21.http://warszawa.swistek.pl/wierny-pa...ja_167893.html 22.http://iokazje.com/Zwierzeta/Psy/Wie...pcja_9768.html 23.http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/...erta-warszawa/ 24.http://polskastrefa.pl/warszawa/zwie...i_adopcja,8str 25.http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/4...ecki_-adopcja/ 26.http://www.anonse.pl/podglad_ogloszenia/4960517 27.http://mamoferte.pl/ogloszenia,psy_k...iec,47021.html 28.http://www.psy.pl/adopcje/art13381,pako.html 29.http://www.psy.elk.pl/ogloszenia/180...,-adopcja-.htm 30.http://owi.pl/ogloszenie/Wierny_Pako...dopcja_,688882
  15. [quote name='Havanka']Wysłałam już Jaspera do Gazety Wyborczej, do rubryki "Pies czeka na człowieka". Nr tel znalazłam na wątku. Należy do Myszy1- 507----97 Wybrałam zdjęcie leżącego (chyba w budzie) Jaspera. Zrobiłam kopie wszystkich i pomniejszyłam je. Okazało się, że najbardziej wyraźna i dobrze widoczna, po zmniejszeniu postać, była właśnie ta w budzie.[/QUOTE] Dzięki, zapomniałam podać numer ale to mój :) Na tych przed budą wyglądał ładnie, nawet taki bardziej onkowy niż na żywo ;) Ciekawe czy ktoś zadzwoni. Dzięki wielkie za pomoc :loveu:
  16. Sisi w roli głownej, Kacperek tylko robi tło :) Dzisiaj miałam telefon z Ełku, taki średni, pani ma się zastanowić...
  17. [quote name='Lemoniada']Może to Sisi powinna na własną łapę wybrać swojego człowieka, a nie człowiek Sisi? :)[/QUOTE] Może to i pomysł ;) Wypuścimy ją i niech sobie wybiera ;) Zadowolona jest przynajmniej, ładnie wygląda :)
  18. [quote name='hop!']Ostatni Bosch był chętnie zjadany. Czyli może być taki: http://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_sucha/bosch/bosch_adult/31773 albo taki: http://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_sucha/bosch/bosch_adult/32721. Można też spróbować z rybą - http://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_sucha/bosch/bosch_adult/58298. Zooplus to do środy nie dostarczy, zamówię więc gdzie indziej. Wezmę z rybą ;)
  19. Poprawił się Jasperek :) Zdjęcia zaraz wyślę, bardzo dziękuję Jasper je teraz więcej, muszę zamówić Intestinala, ostatniego zamawiałam pod koniec sierpnia. Kolejne koszty :(
  20. Ale fajne chochliki :loveu: Piasek zresztą też ;)
  21. [quote name='hop!']Kończy się karma Pako i Fortuny - wystarczy do środy. Kup coś innego. Obecna karma bardzo nie smakuje Pako i muszę go oszukiwać dosypując rybnej, a jak jemu dosypuję, to i Fortunie trochę dodaję, żeby było sprawiedliwie. W efekcie moim psom wystarczy karmy na krócej. ;)[/QUOTE] To co mam kupić? Rybnego Boscha? A może Royal canin cc? Tańsza wersja Royala.
  22. Andrzejek od Andrzeja Piaska Piasecznego ;) Dzisiaj znowu był głupi telefon, "bo on taki ładny..."
  23. Oj tam, za łapę nikt nie złapał ;) Taka niewinność by bałaganiła? Niemożliwe ;)
  24. [quote name='hop!']Piasek jest mały, ale specyficzny. Poza tym jest postawiony warunek, że musi zamieszkać w domu z ogrodem.[/QUOTE] To prawda. Dzisiaj miałam nawet o niego telefon i maila ale oba durne...
  25. nowe ogłoszenia Andrzejka ;) Miałam dzisiaj beznadziejny telefon, facet kompletnie nie rozumiał co mówię o Piasku, najważniejsze, że "podobny do poprzedniego, który zdechł i zona jest smutna"... no i maila z prośbą o wymiary Piaska... Czasem to już nie mam do tego siły, odechciewa się wszystkiego. 1.[URL="http://tablica.pl/oferta/niewielki-ladny-i-mlody-piasek-piesek-do-adopcji-ID1yscf.html"]http://tablica.pl/oferta/niewielki-l...i-ID1yscf.html[/URL] 2.[URL="http://zoomia.pl/oferty/adopcje/oddam-psa/mieszaniec/niewielki-ladny-i-mlody-piasek-piesek-do-adopcji-l33667.html"]http://zoomia.pl/oferty/adopcje/odda...ji-l33667.html[/URL] 3.[URL="http://www.neeon.pl/280082-niewielki-ladny-i-mlody-piasek-piesek-do-adopcji.html"]http://www.neeon.pl/280082-niewielki...o-adopcji.html[/URL] 4.[URL="http://alegratka.pl/ogloszenie/niewielki-ladny-i-mlody-piasek-piesek-21195885.html"]http://alegratka.pl/ogloszenie/niewi...-21195885.html[/URL] 5.[URL]http://www.adin.pl/ogloszenia/188656.html[/URL] 6.[URL="http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Piasek,72605"]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/...y/Piasek,72605[/URL] 7.[URL]http://top-ogloszenia.net/1-18-119-415540[/URL] 8.[URL]http://petsy.pl/ogloszenia/2/1/34/27671.html[/URL] 9.[URL="http://www.morusek.pl/ogloszenie/124404/Niewielki-ladny-i-mlody-Piasek---piesek-do-adopcji/"]http://www.morusek.pl/ogloszenie/124...ek-do-adopcji/[/URL] 10.[URL="http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Niewielki-ladny-i-mlody-Piasek-piesek-do-adopcji-W0QQAdIdZ413758534"]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierza...AdIdZ413758534[/URL] 11.[URL="http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/niewielki-ladny-i-mlody-piasek-piesek-do-adopcji/51574"]http://www.petworld.pl/ogloszenie/ps...-adopcji/51574[/URL] 12.[URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,61080,Lw==.html"]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa...1080,Lw==.html[/URL] 13.[URL]http://warszawa.olx.pl/[/URL] 14.[URL="http://www.eoferty.com.pl/niewielki_ladny_i_mlody_piasek_piesek_do_adopcji_302722.html"]http://www.eoferty.com.pl/niewielki_...ji_302722.html[/URL] 15.[URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Niewielki-ladny-i-mlody-Piasek---piesek-do-adopcji-id49029.html"]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/og...i-id49029.html[/URL] 16.[URL="http://warszawa.cwirek.pl/oddam-przyjme-zamienie/niewielki-ladny-i-mlody-piasek-piesek-do,idf383d5ie28d03.html"]http://warszawa.cwirek.pl/oddam-przy...d5ie28d03.html[/URL] 17.[URL]http://www.rozglos.net/ogloszenie-369152.html[/URL] 18.[URL="http://www.kupsprzedaj.pl/o/niewielki-ladny-i-mlody-piasek-piesek-do-adopcji/1993611"]http://www.kupsprzedaj.pl/o/niewielk...dopcji/1993611[/URL] 19.[URL="http://warszawa.lento.pl/niewielki-ladny-i-mlody-piasek-piesek-do,559895.html"]http://warszawa.lento.pl/niewielki-l...do,559895.html[/URL] 20.[URL="http://www.wstawaj.pl/ogloszenia.html?page=show_ad&adid=253756&catid=26&Itemid=11"]http://www.wstawaj.pl/ogloszenia.htm...d=26&Itemid=11[/URL] 21.[URL="http://warszawa.swistek.pl/niewielki-ladny-i-mlody-piasek-piesek-do-adopcji_167865.html"]http://warszawa.swistek.pl/niewielki...ji_167865.html[/URL] 22.[URL="http://iokazje.com/Zwierzeta/Psy/Niewielki_ladny_i_mlody_Piasek_-_piesek_do_adopcji_9767.html"]http://iokazje.com/Zwierzeta/Psy/Nie...pcji_9767.html[/URL] 23.[URL="http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy/ogloszenie/258828-niewielki-ladny-i-mlody-piasek-piesek-do-adopcji-oferta-warszawa/"]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/...erta-warszawa/[/URL] 24.[URL="http://polskastrefa.pl/warszawa/zwierzeta/psy/niewielki_ladny_i_mlody_piasek__piesek_do_adopcji,8ss6"]http://polskastrefa.pl/warszawa/zwie...o_adopcji,8ss6[/URL] 25.[URL="http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/43678/niewielki-ladny-i-mlody-piasek---piesek-do-adopcji/"]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/4...ek-do-adopcji/[/URL] 26.[URL]http://www.anonse.pl/podglad_ogloszenia/4954484[/URL] 27.[URL="http://mamoferte.pl/ogloszenia,psy_koty,806,1,niewielki_ladny_i_mlody_piasek_p,47007.html"]http://mamoferte.pl/ogloszenia,psy_k...k_p,47007.html[/URL] 28.[URL]http://www.psy.pl/adopcje/art13370,piasek.html[/URL] 29.[URL="http://owi.pl/ogloszenie/Niewielki_ladny_i_mlody_Piasek_-_piesek_do_adopcji,688055"]http://owi.pl/ogloszenie/Niewielki_l...adopcji,688055[/URL] 30.[URL="http://www.adopcjepsow.org//animalinfoakt.php?aktyw=on&kodid=xx7xcrtgkubhzuj5bklnddtdsrbigh8&kod=1a8b8a47143372805337d17fa44903e4"]http://www.adopcjepsow.org//animalin...37d17fa44903e4[/URL]
×
×
  • Create New...