Jump to content
Dogomania

mysza 1

Members
  • Posts

    27538
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mysza 1

  1. [quote name='Lemoniada']Melduję się u suńki :) Już ją zgarnęłyście czy dalej w schronie?[/QUOTE] Dalej w schronie :(
  2. Zapraszam do prawdziwej kupki nieszczęścia [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232776-Sko%C5%82tuniona-zapomniana-10-letnia-sunieczka-porzucona-w-schronie-wci%C4%85%C5%BC-ma-nadziej%C4%99[/url]
  3. Pierwsza ;) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232776-Sko%C5%82tuniona-zapomniana-10-letnia-sunieczka-porzucona-w-schronie-wci%C4%85%C5%BC-ma-nadziej%C4%99[/url]
  4. [quote name='kora78']czekajcie, musze tz urobic, bo do wrocka o 10 ma jechac i niech mi sunie zawiezie. tylko on zrzedzi, ze mu bedzie smeirdziec. moment, bo zaraz musialabym do schronu pedzic[/QUOTE] To już urabiaj jak chcesz ;) byle skutecznie. Założyłam małej wątek, nie wiem jaki dać tytuł, żeby był bardziej chwytliwy [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232776-Sko%C5%82tuniona-zapomniana-10-letnia-sunieczka-porzucona-w-schronie-wci%C4%85%C5%BC-ma-nadziej%C4%99[/url]
  5. [B]Wpłaty:[/B] 50 Anula 20 Mafik 330 bazarek Hop! 50 bazarek Sonek666 [B]Razem: 450[/B] [B]Wydatki:[/B] 311 operacja (usunięcie guzków) 160 pobyt w DT [B]Razem: 471[/B] Saldo: - 21
  6. Tą starsza, bezzębna sunia trafiła do schroniska na Dolnym Śląsku kilka miesięcy temu. Wątek założony przez korę78: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/191503-kudłatki-spod-wrocławskiej-miejscowości[/URL] na którym o suni Kora w kwietniu 2012 pisała tak: "bidulka stara, spokojna. odbrana z 2 psami tez malymi, ale roznymi calkim, w roznym wieku, od jakis starszych ludzi. pani w schronie dokladnie nie wiedziala.d ali ja do szczeniakow, zeby jej psy nie gryzly, dorosle. nie znecaly sie nad nia. troche rozczochrana, ale nie jest jakos strasznie skoltuniona. zabek ma tylko 1, przynajmniej 1 kiel jej widac. pani mowila,ze na szczepieniu u weta, jak w zby zajrzal, to jej zeba wyjal, bo juz sam wylazil. taka ona bidna, nie wie, co sie dzieje. szczeniaki szaleja, piszcza, a ona stoi i patrzy." Sunia wciąż w schronie i pomimo akcji na FB i dogomanii, brak zainteresowania :( Ma już swoje lata, nie wiadomo jak jej stan zdrowia. Chcemy dać jej szansę na inne życie. Pomożecie? Gdyby ktoś chciał wesprzeć badania, leczenie czy zakup karmy, podaję konto: [SIZE=1][SIZE=2][B]FUNDACJA MIĘDZYNARODOWY RUCH NA RZECZ ZWIERZĄT VIVA! ul. Kawęczyńska 16 lok. 42a, 03-772 Warszawa Numer konta: 86 1370 1109 0000 1706 4838 7316 [COLOR=#ff0000]z dopiskiem NUKA[/COLOR][/B][/SIZE][/SIZE] Dzięki za pomoc. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/32/sam8730.jpg/"][IMG]http://img32.imageshack.us/img32/9642/sam8730.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/269/sam8722.jpg/"][IMG]http://img269.imageshack.us/img269/9484/sam8722.jpg[/IMG][/URL]
  7. [quote name='kora78']pm poszlo. aham ysza pdoaj adres w tej lodzi. i nr tel do tego dt. da sonek.[/QUOTE] Wysłałam pw do Sonek z namiarami na Hop. To chyba założę wątek Nuce :)
  8. [quote name='kora78']no to super :) to ja ją jutro wyciagam. i wioze do jawora. mysza, zaraz pm wysle. sonek, to na ktora godzine w jaworze? pewnie rano? tylko nie o swicie, bo ja nie zdaze...[/QUOTE] Super, poproszę mmsa jak będzie poza schronem. Trzymam kciuki.
  9. Natalia pisała, ze ma napoczęte opakowanie Propalinu i może wysłać. Warto chyba jednak spróbować. Tylko nie wiem czy można mieszać z tym lekiem, który bierze teraz. Jaką karmę je Lola?
  10. Lulu jest po prostu w bandzie Pako :) u Twojej Mamy ;) Mnie to pasuje ;) Pamiętam to elbląskie schronisko, mocno ogłaszałam psy stamtąd, bo znikały... Hela o bursztynowych oczach, Kelly, inne, których imion już nie pamiętam.
  11. [quote name='mala_czarna']u Foczki nadal cisza. Nikt nie jest zainteresowany adopcją.[/QUOTE] Dziwne. Ładna, nieduża... Ludzie są denni.
  12. Jeśli chodzi o Dextera to mój DT z Łodzi nie ma samochodu i nie może nigdzie go odebrać :( A z Łodzi nikogo więcej bliżej nie znam i nie wiem czy ktoś by pomógł. Wiem, ze odpłatnie jeździ jubu, mąż ajlii i mieszkają gdzieś pod Łodzią ale trochę szkoda kasy chyba, sama już nie wiem.
  13. [quote name='sonek666']Witam :) Melduję się na wątku w sprawie jutrzejszego wyjazdu bo wiem, że mam jakąś Sunię przybrać. Już rozmawiałam czy mogę Ją do Łodzi odstawić zamiast do Bełchatowa i nie ma problemu ;) Zaraz pogadam z Marudą bo jeszcze do końca nie jestem zorientowana w sytuacji, ale jakby co Sunia ma jutro dowóz :p[/QUOTE] O jakie fantastyczne wieści :) Super, przeogromne dzięki. Babcia Nuka jutro zobaczy świat zza krat :) ale się cieszę :)
  14. [quote name='kora78']ok. moj nr 668 836 964 a masz nr do jubu?[/QUOTE] Podałam wyżej do Ajlii.
  15. [quote name='kora78']cos wymyslimy, czekam na wiesci. a znasz kogos w lodzi, kto za kase podwiezie? dzwonilam, sunia jest[/QUOTE] Edytowałam, może jubu, mąż Ajlii. Mieszkają w Koluszkach pod Łodzią. Numer do Ajlii 698 695 459 Nikogo więcej nie znam :(
  16. [quote name='kora78']tam jest mowa o srodzie.... to jutro. i do belchatowa. mysza, czy dt moze do belchatowa dojechac po sunie?[/QUOTE] DT nie ma samochodu, niestety sunia musi być dowieziona pod dom do Łodzi... :( Szkoda, żeby okazja uciekła :( ps. mój numer tel. 507 443 597 Papiery mogą być na mnie, nie ma z tym problemu. Zadzwonisz zatem i zapytasz czy jest? Może się uda z jutrem. A może jubu z dogo, mąż Ajlii by odebrał z Bełchatowa? On mieszka pod Łodzią i jeździ odpłatnie.
  17. ps. jak się potwierdzi czy Nuka jest w schronisku i kiedy by mogła przyjechać to zrobię jej wydarzenie na FB, ludzie pomogą na pewno takiej słodkiej maliznie i nam będzie łatwiej.
  18. [quote name='Dogo07']Zapytam jeszcze czy ten kudłaczek jest albo był może ostatnio i czy w ogóle coś o nim wiadomo ? http://i47.tinypic.com/r0tdex.jpg I czy jak Dexter bedzie jechał to ta osoba co bedzie go brała ze schroniska mogłaby zerknąć i zrobić zdjęcie jemu towarzyszowi ? O właśnie o to samo poprosiłam już Agatę :) Pytałyście na FB na takim wydarzeniu transportowym? Osobiście tam nie byłam ale słyszałam, że jest.
  19. [quote name='Dogo07']Mysza1 to Ty jesteś ta Iwonka P. z fb :) ?[/QUOTE] Tak :) [quote name='kora78']tak, moc fb. jednak :) bo ja nie wierzylam w fb. nie jezdzimy same, ja auta nie mam, kizi jst w anglii. moze tylko moja siora, a raczej jej tz. jakby co to bierzemy platny, mam kase z bazarku to bedzie. czyli na juz szukac transportu? wszystko pewne? a dt jest zalogowane tutaj? jakies wiesci beda na dogo? moze zalozysz osobny watek juz Nuce? i nazwij ją, jak tylko chcesz, jej imie prawdziwe nieznane jest.[/QUOTE] Oczywiście, wszystko pewne i zaklepane. DT u Hop!, zalogowana ;), będą wieści i zdjęcia. Wątek założę chociaż ostatnio to na dogo szkoda na to czasu ale żebyście miały relacje ;) to będzie. Transport organizujcie możliwie najszybciej, nie mogę sie już doczekać kiedy mała opuści schron. Wiesz czy tam jeszcze jest?
  20. [quote name='hop!']Z tego, że zrobiłam wesoły szlaczek i nie musiałam nic pisać. ;)[/QUOTE] Super :) :)
  21. Ale fajnie :) Jaki ten świat mały :)
  22. [quote name='Lemoniada']Super! :) Mam nadzieję, że to będzie szybka i łatwa adopcja :)[/QUOTE] Wysłałam Ci pw :)
  23. Zaznaczam i nie dziękuj :) Strasznie się cieszę, oby wszystko się udało :)
  24. [quote name='Lemoniada']Czy ja dobrze zrozumiałam to, co właśnie na wątku Nowego Targu wyczytałam? ;)[/QUOTE] A Ty ;) szpiegu z krainy ;) Dobrze :)
×
×
  • Create New...