Jump to content
Dogomania

mysza 1

Members
  • Posts

    27538
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mysza 1

  1. [quote name='hop!'] Kto może, niech wstawi w podpis. Każdy sprzedany worek karmy, to 3zł dla psiaków. ;)[/QUOTE] Bardzo dziękuję :)
  2. Przepraszam za offa ale w szczytnym celu ;) Kochani ! Firma Karma Express zgodziła się nam pomóc finansowo przekazując 3 zł od każdego sprzedanego worka karmy. W czasie składania zamówienia dopiszcie w uwagach "psom na pomoc". I tak robicie zakupy dla swoich podpiecznych, pomóżcie nam proszę kupując w Karmie Express :smile: Dla nowych klientów dodatkowo jest 5 % zniżki :smile: [URL="http://www.karmaexpress.pl/pomoz-bezdomnym-zwierzakom,3,11"]http://www.karmaexpress.pl/pomoz-bez...wierzakom,3,11[/URL]
  3. Pozdrawiamy z Malotką ;) Nieustannie przesłodki i kochany :loveu: I prosimy o zakupy dla swoich psiaków i kociaków tutaj :) Kochani ! Firma Karma Express zgodziła się nam pomóc finansowo przekazując 3 zł od każdego sprzedanego worka karmy. W czasie składania zamówienia dopiszcie w uwagach "psom na pomoc". I tak robicie zakupy dla swoich podpiecznych, pomóżcie nam proszę kupując w Karmie Express :smile: Dla nowych klientów dodatkowo jest 5 % zniżki :smile: [URL="http://www.karmaexpress.pl/pomoz-bezdomnym-zwierzakom,3,11"]http://www.karmaexpress.pl/pomoz-bez...wierzakom,3,11[/URL]
  4. [quote name='3 x']a moze my sie nie zgadzamy zeby ronek jechał tak daleko ? [B]kto go potem bedzie odbierał jak sie znudzi[/B]?[/QUOTE] Ja nie ;) Ja z apelem :) Kochani ! Firma Karma Express zgodziła się nam pomóc finansowo przekazując 3 zł od każdego sprzedanego worka karmy. W czasie składania zamówienia dopiszcie w uwagach "psom na pomoc". I tak robicie zakupy dla swoich podpiecznych, pomóżcie nam proszę kupując w Karmie Express :smile: Dla nowych klientów dodatkowo jest 5 % zniżki :smile: [URL="http://www.karmaexpress.pl/pomoz-bezdomnym-zwierzakom,3,11"]http://www.karmaexpress.pl/pomoz-bez...wierzakom,3,11[/URL]
  5. Ależ niedobory zdjęciowe ;) u Brunka. :evil_lol: Kochani ! Firma Karma Express zgodziła się nam pomóc finansowo przekazując 3 zł od każdego sprzedanego worka karmy. W czasie składania zamówienia dopiszcie w uwagach "psom na pomoc". I tak robicie zakupy dla swoich podpiecznych, pomóżcie nam proszę kupując w Karmie Express :smile: Dla nowych klientów dodatkowo jest 5 % zniżki :smile: [URL="http://www.karmaexpress.pl/pomoz-bezdomnym-zwierzakom,3,11"]http://www.karmaexpress.pl/pomoz-bez...wierzakom,3,11[/URL]
  6. Kochani ! Firma Karma Express zgodziła się nam pomóc finansowo przekazując 3 zł od każdego sprzedanego worka karmy. W czasie składania zamówienia dopiszcie w uwagach "psom na pomoc". I tak robicie zakupy dla swoich podpiecznych, pomóżcie nam proszę kupując w Karmie Express :smile: Dla nowych klientów dodatkowo jest 5 % zniżki :smile: [URL="http://www.karmaexpress.pl/pomoz-bezdomnym-zwierzakom,3,11"]http://www.karmaexpress.pl/pomoz-bez...wierzakom,3,11[/URL]
  7. Wczoraj był nawet sensowny telefon z adopcji.org ale mieszkanie w bloku. Niby spokojne, kameralne, nie w centrum miasta, w Ożarowie i fajni ludzie ale się boję... Ludziom wiele się mówi a i tak postępują, jak chcą. Puszczą go na spcerze za jakiś czas i nawieje. W domu z ogrodem to inaczej... Sama już nie wiem.
  8. Kochani ! Firma Karma Express zgodziła się nam pomóc finansowo przekazując 3 zł od każdego sprzedanego worka karmy. W czasie składania zamówienia dopiszcie w uwagach "psom na pomoc". I tak robicie zakupy dla swoich podpiecznych, pomóżcie nam proszę kupując w Karmie Express :smile: Dla nowych klientów dodatkowo jest 5 % zniżki :smile: http://www.karmaexpress.pl/pomoz-bez...wierzakom,3,11
  9. Kochani ! Firma Karma Express zgodziła się nam pomóc finansowo przekazując 3 zł od każdego sprzedanego worka karmy. W czasie składania zamówienia dopiszcie w uwagach "psom na pomoc". I tak robicie zakupy dla swoich podpiecznych, pomóżcie nam proszę kupując w Karmie Express :smile: Dla nowych klientów dodatkowo jest 5 % zniżki :smile: [URL="http://www.karmaexpress.pl/pomoz-bezdomnym-zwierzakom,3,11"]http://www.karmaexpress.pl/pomoz-bez...wierzakom,3,11[/URL]
  10. Kochani ! Firma Karma Express zgodziła się nam pomóc finansowo przekazując 3 zł od każdego sprzedanego worka karmy. W czasie składania zamówienia dopiszcie w uwagach "psom na pomoc". I tak robicie zakupy dla swoich podpiecznych, pomóżcie nam proszę kupując w Karmie Express :smile: Dla nowych klientów dodatkowo jest 5 % zniżki :smile: [URL="http://www.karmaexpress.pl/pomoz-bezdomnym-zwierzakom,3,11"]http://www.karmaexpress.pl/pomoz-bez...wierzakom,3,11[/URL]
  11. Kochani ! Firma Karma Express zgodziła się nam pomóc finansowo przekazując 3 zł od każdego sprzedanego worka karmy. W czasie składania zamówienia dopiszcie w uwagach "psom na pomoc". I tak robicie zakupy dla swoich podpiecznych, pomóżcie nam proszę kupując w Karmie Express :smile: Dla nowych klientów dodatkowo jest 5 % zniżki :smile: http://www.karmaexpress.pl/pomoz-bez...wierzakom,3,11
  12. Kochani ! Firma Karma Express zgodziła się nam pomóc finansowo przekazując 3 zł od każdego sprzedanego worka karmy. W czasie składania zamówienia dopiszcie w uwagach "psom na pomoc". I tak robicie zakupy dla swoich podpiecznych, pomóżcie nam proszę kupując w Karmie Express :smile: Dla nowych klientów dodatkowo jest 5 % zniżki :smile: [URL="http://www.karmaexpress.pl/pomoz-bezdomnym-zwierzakom,3,11"]http://www.karmaexpress.pl/pomoz-bez...wierzakom,3,11[/URL]
  13. [quote name='hop!']Boisz się zdradzić, czego się obawiasz, żebyśmy Cię nie straszyły. ;)[/QUOTE] Tak ;) oczywiście :)
  14. [quote name='asiaf1']Wczoraj przy udziale Viva Interwencje udało się odebrać 2 ostatnie psiaki od menelaPsiaki trafiły do hotelu.Prosimy o pomoc finansową!!!!Niestety był problem z odebraniem kotów ale najblizszym czasie i one zostaną zabrane[/QUOTE] Super :) To teraz nasz apel i akcja Kochani ! Firma Karma Express zgodziła się nam pomóc finansowo przekazując 3 zł od każdego sprzedanego worka karmy. W czasie składania zamówienia dopiszcie w uwagach "psom na pomoc". I tak robicie zakupy dla swoich podpiecznych, pomóżcie nam proszę kupując w Karmie Express :smile: Dla nowych klientów dodatkowo jest 5 % zniżki :smile: [URL="http://www.karmaexpress.pl/pomoz-bezdomnym-zwierzakom,3,11"]http://www.karmaexpress.pl/pomoz-bez...wierzakom,3,11[/URL]
  15. [quote name='hop!']Kurcze, zawsze chciałam mieć naturalne loki - na głowie oczywiście. ;) Gdybym jadła mięso i ryby, to pewnie skusiłabym się na Boscha z rybą ze względu na efekt, o którym napisałaś. :lol: Ja mam ;) chociaż Boscha nie jem ;) a z mięs tylko wyby właśnie ale też czasami. Tymczasem i tu napiszę :) o akcji dzięki Hop! :) Kochani ! Firma Karma Express zgodziła się nam pomóc finansowo przekazując 3 zł od każdego sprzedanego worka karmy. W czasie składania zamówienia dopiszcie w uwagach "psom na pomoc". I tak robicie zakupy dla swoich podpiecznych, pomóżcie nam proszę kupując w Karmie Express :smile: Dla nowych klientów dodatkowo jest 5 % zniżki :smile: http://www.karmaexpress.pl/pomoz-bez...wierzakom,3,11
  16. Ogłoszę, że Karma Express nam pomaga. W zasadzie jest to zasługa Hop, która napisała na dogo w sprawie bazarku do nich a zakonczyło się pomocą dla nas :) Dzięki :loveu: Kochani ! Firma Karma Express zgodziła się nam pomóc finansowo przekazując 3 zł od każdego sprzedanego worka karmy. W czasie składania zamówienia dopiszcie w uwagach "psom na pomoc". I tak robicie zakupy dla swoich podpiecznych, pomóżcie nam proszę kupując w Karmie Express :smile: Dla nowych klientów dodatkowo jest 5 % zniżki :smile: [URL="http://www.karmaexpress.pl/pomoz-bezdomnym-zwierzakom,3,11"]http://www.karmaexpress.pl/pomoz-bez...wierzakom,3,11[/URL]
  17. Czy ja mogę z ogłoszeniem się wbić? :) Firma Karma Express zgodziła się nam pomóc finansowo przekazując 3 zł od każdego sprzedanego worka karmy. W czasie składania zamówienia dopiszcie w uwagach "psom na pomoc". I tak robicie zakupy dla swoich podpiecznych, pomóżcie nam proszę kupując w Karmie Express :) Dla nowych klientów dodatkowo jest 5 % zniżki :) [URL]http://www.karmaexpress.pl/pomoz-bezdomnym-zwierzakom,3,11[/URL] Dziękuję :)
  18. Nikt nie zadzwonił jak na razie :( Może jutro?
  19. [quote name='mala_czarna']Wiesz co mysza? Ja to się nie poddaję z nim ale powiem szczerze, że tak w ogóle to jestem totalnie i masakrycznie załamana, bo nie mam już pojęcia, pomysłów, pieniędzy, itp., itd, jak znaleźć mu dom. Może to okrutnie zabrzmi, ale będę szczera, to jest pies, który generuje olbrzymie sumy, a jest psem zdrowym, młodym, i ładnym. To co idzie na jego hotel można byłoby przekazać dla psów chorych, powypadkowych, dla staruszków na dożycie w domowych warunkach. Ja mam po prostu dosyć. Nie chce mi sie już nic :-(:-([/QUOTE] Pewnie, że masz rację. No ale ciężko o BDT dla takiego Spajka... a zatem nie ma wyjścia, trzeba szukać, ogłaszać i tyle. Co 2 tygodnie nowe ogłoszenia i kiedyś komuś się spodoba. Musi.
  20. [quote name='hop!']Fortuna jest dzisiaj w gazecie Metro.[/QUOTE] Dziękuję :loveu: Telefonów nie było :(
  21. A ja zmieniłam tytuł to się tylko zapisało w pierwszym poście a wątek dalej bez zmian...
  22. [quote name='hop!']Śniadanko bardzo smakowało - Pako lubi Boscha z rybą. ;)[/QUOTE] Cieszę się :) mam nadzieję, ze rewolucji nie będzie ;)
  23. Trzeba było spróbować ze śląskim, tam sporo fajnych domów się trafia. Następnym razem ;)
  24. Dzięki Hop! :loveu: Słowo "sensowni" jest kluczem ;)
×
×
  • Create New...