-
Posts
27538 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mysza 1
-
Kacper nareszcie ma swój własny dom :)) Powodzenia kochany :)
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Podrzucę Kacperka. Wciąż w jego sprawie cisza. -
Skołtuniona 10-letnia sunieczka- Nuka ma dom :)))
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='mala_czarna']No pewnie, w 100% ;) Mysza, a wrzucałas ja może na Kudłacze do adopcji na FB? Może by grosik jakiś wpadł??[/QUOTE] Ona tam była i właśnie tam ją zauważyłam :) Ale prośby finansowej nie wrzucałam, jakoś nie mam śmiałości nie na swoim polu wrzucać. -
Skołtuniona 10-letnia sunieczka- Nuka ma dom :)))
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Dzięki za relację. Czekamy na wyniki krwi i zobaczymy co dalej. [quote name='andegawenka']Może zamienili na nowy model (młodszy). Poproszę o link do wydarzenia na fb:smile:[/QUOTE] Nie napisałam jeszcze w wydarzeniu, że Nuka już opuściła schron. Chciałam zmotywować ludzi do pomocy ale nie bardzo mi wyszło ;) Wieczorem napiszę, że już w DT. [URL]https://www.facebook.com/events/107773312711227/[/URL] Udostępniajcie proszę. [quote name='mala_czarna']:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Trafione ;) ? -
[quote name='hop!']Piasek jest dzisiaj w gazecie Metro. Jest informacja o tym, że powinien zamieszkać w domu z ogrodem i boi się obcych. Ciekawe, czy ktoś zadzwoni.[/QUOTE] Dzięki wielkie. Dobrze, ze są te informacje, bo inaczej by dzwonili oszołomi, bo ładny piesek przecież. A tak, pomyślą zanim zadzwonią. Na razie cisza.
-
Fortuna z Korabiewic w hotelu u ajlii, pilnie potrzebuje domu
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Brakuje pomysłow na ogłaszanie Fortuny :( -
Pako odszedł na zawsze :((( Żegnaj... [*]
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Właśnie, najgorzej z brakiem telefonów. :( Brak kasy też jest dołujący ale takie życie. -
Skołtuniona 10-letnia sunieczka- Nuka ma dom :)))
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Anula']Dzięki za wiadomości.Najważniejsze,że Lalunia już w DT.Jutro czekamy na dalsze wieści jak po wizycie u weta. Proszę o nr.konta to podeślę 50zł skromnie chociaż na weta.[/QUOTE] Dzięki wielkie, poniżej nasz numer konta:( [SIZE=1][SIZE=2][B]FUNDACJA MIĘDZYNARODOWY RUCH NA RZECZ ZWIERZĄT VIVA! ul. Kawęczyńska 16 lok. 42a, 03-772 Warszawa Numer konta: 86 1370 1109 0000 1706 4838 7316 [COLOR=#ff0000]z dopiskiem NUKA[/COLOR][/B][/SIZE] [/SIZE] -
Skołtuniona 10-letnia sunieczka- Nuka ma dom :)))
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Bardzo się cieszę z Nuki. Zrobiłam jej wydarzenie na FB, ogłaszam na naszej tablicy (Psom na pomoc) i na mojej i nawet jedna osoba nie wpłaciła złotówki. Ludzie są coraz mniej wrażliwi :( Zaraz podam w pierwszym poście nasz numer konta, gdyby ktoś chciał pomóc. Dzięki serdeczne za wyciągnięcie suni i dowiezienie do Hop, dzięki temu już śpi sobie w domku :loveu: -
A może Korkowi warto założyć wątek? Wyraźnie wycofany, żeby mu się jakaś krzywda nie stała :(
-
Skołtuniona 10-letnia sunieczka- Nuka ma dom :)))
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maruda666']Wiadomości z trasy :) - jako że Sonka coś się nie dogadała, nie zabrała transporterka i mała jedzie luzem. Jest spokojniutka - śpi albo patrzy w okno.[/QUOTE] Super dzięki. Mogłabyś zapytać Sonek o której mniej więcej będą w Łodzi? Hop w gotowości, nie może z domu wyjść bo czeka ;) A my madre nie mamy do Niej numeru tel. -
Skołtuniona 10-letnia sunieczka- Nuka ma dom :)))
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='cisowianka']Jestem, się już wczytałam ;)[/QUOTE] Witaj u Nuki :) Mała pewnie w drodze... Ciekawe kiedy dotrze :) -
Skołtuniona 10-letnia sunieczka- Nuka ma dom :)))
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='kora78']mysza, daj maila. wysle fotki. tamtego juz usunelam, wiec nie mam.[/QUOTE] [email][email protected][/email] dzięki [quote name='Dogo07']Czy bedziecie potrzebować jakiegoś wsparcia finansowego ? Karmy itp. ?[/QUOTE] Zawsze mile widziane, na pewno musimy zrobić badania krwi, przegląd u weta, odrobaczenie, może usg, zobaczymy co tam zalecą specjaliści. Młoda nie jest więc pewnie będzie co robić a łyse placki to mogą być zaburzenia hormonalne albo jakieś choróbsko. Zobaczymy w każdym razie. [quote name='mala_czarna']Rozumiem doskonale :) Kurcze, właśnie uświadomiłam sobie jaka pierdołą jestem. Udostępniłam Nukę na FB, a na Dogo pytam jak ma na imię. Zaczyna mi się już wszystko merdać :oops:[/QUOTE] Zdarza się, tyle tych psów jest, wszystko się miesza. ;) -
[quote name='ronja']Fifa wierzga, za chwilę chyba peknę!!!!! Może to jest znak? Dziś w sklepie mały chłopiec powiedział do swojego taty - jaki ona ma wielki brzuch. To chyba też jest znak, skoro już straszę małych chłopców.[/QUOTE] Pływa sobie i fika po prostu. A mali chłopcy są straszni ;) bardziej niż Twój brzuch :)
-
Skołtuniona 10-letnia sunieczka- Nuka ma dom :)))
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='kora78']fiprex po kapieli? i tak nie mam niestety. wyjazd maja kolo 11stej, 50km od wroclawia. to gdzies na obiad beda.[/QUOTE] Aaa, była kąpiel, nie czytam uważnie ;) -
[quote name='kora78']wpisalam sie na watku, sunia u mnie na te noc, rano jedzie po nowe zycie. sunia domowa, grzeczna i fajna. juz wyczesana i wykapana. ulozona, domowa, grzeczna sunia. powtarzam sie ;0 wazy ze 12kg[/QUOTE] Dzięki, cieszę się :)
-
Skołtuniona 10-letnia sunieczka- Nuka ma dom :)))
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='kora78']tak, to ta sunia :) wlasnie mialam Ci pisac Anula. zaraz fotki wrzuce. p.s. chyba ma pchly, bo sie czesto drapie, a tam, gdzie ja wygolilam to taki brudne miala, jak odchody pchel. obym sie mylila. psy od nas zazwyczaj pchel nie miewaja.[/QUOTE] A nie masz może Fiprexu albo jakiegoś specyfiku, żeby ją popsikać trochę? U Hop jest trochę psów, żeby nie złapały kurczę. O której jutro mała ma jechać, jak się umawiałyście z Sonek? Zastanawiam się o której będzie w Łodzi. Wet to chyba najwcześniej w czwartek ale to już Hop zdecyduje. -
Skołtuniona 10-letnia sunieczka- Nuka ma dom :)))
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Dzięki za banerki :) Zaraz wezmę jeden :) Cieszę się, że sunia już poza schroniskiem. Na dogo spowoduje to jednak pewnie zerowe zainteresowanie, bo sunia już bezpieczna ;) Ale damy radę. Najważniejsze, że już jest dobrze. Mam nadzieję, że jutrzejsza podróż przebiegnie gładko :) Anula, ja nie jestem pewna czy to na pewno ona, dziewczyny ze schronu będą wiedziały lepiej, bo widziałam tylko inne zdjęcia. -
Odkąd Szaruś zamieszkał u mnie, mam ogromny sentyment do kudłatków i teraz mam zamiar pomóc takiej biedzie, 10-letniej http://www.dogomania.pl/forum/threads/232776-Skołtuniona-zapomniana-10-letnia-sunieczka-porzucona-w-schronie-wciąż-ma-nadzieję Zajrzycie żeby było raźniej? A bez Szarusia niezmiennie pusto :(