Jump to content
Dogomania

mysza 1

Members
  • Posts

    27538
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mysza 1

  1. [quote name='elaja']Okolicy Krakowa więc do tego schronu mam kawał drogi , a biorąc jeszcze niestety pod uwagę fakt , że nie jestem zmotoryzowana to jest niewykonalne . Przynajmniej w tygodniu , bo wychodzę z pracy około 16-stej.[/QUOTE] Czyli musimy poczekać na Agatę.
  2. Myślę, że trzeba pytać która lecznica go przyjmie i być może znajdzie się DT, który się nei obawia lub nie ma innych zwierząt. Chyba nikt nie pytał hoteli, lecznic? A może deklaracje pozbieramy? Wg mnie, jeśli DT teraz się nie znajdzie, powinien trafić do lecznicy ale tylko na czas leczenia więc jednocześnie trzeba mieć DT na okres po leczeniu. Bo potem pies będzie w lecznicy, doba 25 zł i nie będzie dokąd go zabrać...
  3. [quote name='elaja']Najprawdopodobniej w ciągu najbliższych dwóch tygodni , a może tygodnia będziemy jechać do Legionowa . Jak wszystko się dobrze ułoży to przez Sieradz ( mała sunia ma tam szansę na dom) , a potem przez Łódź . Jak uzgodnimy trase , środek transportu i termin to dam znac na wątku .[/QUOTE] To super, a Ty też możesz wypisać psa ze schronu, mieszkasz gdzies w okolicy?
  4. Rozmawiałam wczoraj z p. Małgosią, wszystko jest w porządku :) Jasperek nie bardzo chce wychodzić z domu, lubi spać i odpoczywać :) A jak wychodzi, uczy się okolicy, Pani go prowadzi i ostrzega przed przeszkodami a Jasperek łapie. Jest bardzo mądry podobno ;)
  5. [quote name='iwonamaj']Ja się obawiam o małego bardzo, czy w schronisku nie grozi mu eutanazja? Jeśli mu się pogorszy, jest w klatce pod wiatą, nie ma warunków do leczenia go, kąpieli... Czy nie będą się bali, ze choroba się rozprzestrzeni :-(...[/QUOTE] No właśnie, dlatego trzeba go jak najszybciej zabrać. Zebrać deklaracje, czy na lecznicę i leczenie czy na hotel.
  6. Nie wiem kto zgodzi się go przyjąć na DT, może byc kłopot. A pytałyście Furciaczek? Widziałam na wątku informację o niej. Jeśli nie Emir to chyba trzeba go umieścić w lecznicy chociaż koszty będą niemałe, bo sam pobyt to przy zniżkach 20-25/doba...
  7. Dexter jest odrobaczony, ma szczepienia? Jeśli by się znalazł transport do Łodzi to mogę wziąć jednego lub dwa nieduże psiaki, chyba lepiej suczki, ze względu na sterylki. Nie wiem jeszcze czy jedną czy dwie, bo mam małego psiaka, który może trafić do DT do Łodzi jeśli nie znajdzie nic innego bliżej (jest w Warszawie). W każdym razie, zacznijmy może szukać transportu z Nowego Targu do Łodzi. Aga-ta, będziesz mogła wyciągnąć? Wiem, ze w najbliższym czasie możesz mieć z tym kłopot. Myślę o tej suni [IMG]http://i46.tinypic.com/uvxir.jpg[/IMG] i z tego linku [url]http://podhale24.pl/rozmaitosci/artykul/20952/Czy_ktos_przygarnie_psa_zdjecia.html[/url] o suczce szorstkiej małej, zdjęcie numer 5 lub psiaku czarnym małym, zdjęcie numer 2.
  8. [quote name='Gremlin']Na kizianie... sam go tego nauczyłem :D Złapało mnie przeziębienie, okazało się, że Ronek boi się tego typu hałasu. [B]No to co? Kaszel/kichanie i zawołanie Ronka na mizianie. Kilka powtórzeń i... tak już zostało. [/B]:D[/QUOTE] Kilka powtórzeń wystarczyło co dosadnie obala tezę o głupolu ;)
  9. Jeśli Emir chce pomóc to pewnie, że nie ma na co czekać i nad czym myśleć tylko organizować transport i zbierać kasę. A może ta pani pokryje skoro oferowała pomoc.
  10. [quote name='b-b']Kochani otwarcie bazarku mi się przedłuża:( Nie mam kiedy poprasować ostatnich rzeczy i porobić im zdjęć :/ i opisów. Postaram się do połowy tygodnia z nim ruszyć! Wybaczcie z tym zwlekaniem ;)[/QUOTE] Nie ma problemu, bardzo miło, że w ogóle będzie bazarek dla Nuczki :) Dzięki :)
  11. Tylko usiąść i płakać z tym wszystkim, żeby jeszcze szybciej domy znajdowały to by można było brać więcej ze schronisk...
  12. To tylko prowokacja, znam stare przysłowia ;)
  13. Balkonowy cudny, uwielbiam takie minki. Słodki jest.
  14. Myslę, że lepiej znaleźć lecznicę, do której go przyjmą i zdiagnozują, podleczą i poprosić tą Panią, która oferowała pomoc finansową o wsparcie na leczenie. Jesli to było 600 zł to niemalo. A podleczonego już przyjmie każdy hotel czy Dt.
  15. [quote name='ewu']A za 5 tygodni go nie wezmą? Można by opłacić jakiś hotelik przez ten czas, zawłaszcza ,że jest taka propozycja.[/QUOTE] A hotel go przyjmie? Bo jak będzie w hotelu 5 tygodni to już wyzdrowieje i nie bardzo będzie to dobry pomysł trzymać go w szpitalu zakaźnym... w klatce :(
  16. Myślę, że czymś tam różnię się od kotła ale może to tylko moje wrażenie. :)
  17. Pomóc mu trzeba... może zbierajmy deklaracje, BDT chyba żadnego się nie znajdzie. Napisałam do fundacji TRIP, mają szpital i oddział zakaźny (chociaz nuzyca to nie jest taka zakaźna) ale odpisali, że nie mogą pomóc, bo otwierają ten oddział dopiero za 5 tygodni :(
  18. [quote name='malawaszka']do psiego chrapania jak najbardziej, bo do męskiego nigdy :evil_lol:[/QUOTE] A wiesz, że nie mogę się nie zgodzić ;) męskie jest wyjątkowo irytujące, psie jest normalne ;)
  19. Cudny :) Powiem Ci, ze na zdjęciach całej sylwetki wygląda na parówę, obiektywnie. Ale jak weci i Ty uważacie, ze jest ok to nie odchudzamy :) Możliwe, że zdjęcia przekłamują.
  20. [quote name='kkasiiiar']A mozna uzyc tego leku bez kapania , kurcze jak on sie tam nazwał awokado? cos w tym stylu mam na końcu jezyka ;) ten lek rownież moze podarować.[/QUOTE] Advocate, kąpać nie trzeba, wystarczy obrożę założyć albo krople na kark wylać.
  21. Ale ma wielki tyłek ;) Pakuś :) uwielbiam go :) Pomysłow na ogłaszanie chyba nikt nie ma :(
  22. [quote name='Aldrumka']A może Nutusia by go wzięła na DT skoro w ostateczności miała wziąć białą mimo, że wydawało się że to piesek ?[/QUOTE] Trzeba chyba zapytać.
×
×
  • Create New...