Jump to content
Dogomania

mysza 1

Members
  • Posts

    27538
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mysza 1

  1. No tak, nie wygląda jak modelka ;)
  2. [quote name='ronja']Bartek idzie ze mną kawałek na spacer, zabiera jednego psa. Dziś zabierzemy Herę:)[/QUOTE] Super, poproszę bliskie ładne foteczki :) ;)
  3. Jasperek był trochę niespokojny w podróży ale po jakimś czasie, przystanku i siusiu się uspokoił. U Pani połozył się spać ok. 14 i spał do 20 :) Potem był na spacerze, niestety ma biegunkę stresową ale to przy zmianach miejsca u niego normalne, mówiłam o tym zresztą Pani przed adopcją. Dostał węgiel, zgodnie z zaleceniem weterynarza. Troszkę jest jeszcze zdezorientowany, wszystko nowe ale głaskany merda ogonkiem i polizał Panią po ręce :) Na razie odpoczywa i przystosowuje się do nowej sytuacji ale jest w porządku :)
  4. ładnie :) myślałam, że z Hercią będą zdjęcia a tu kiszka :( A Wy z Fifim i psami chodzicie?
  5. Śmieszna ta Siseto. nie wiem komu ją wydamy, pokręcona sucz ;)
  6. Grubasek ;) ale za to jaki miły :)
  7. Piaseczek :loveu: bidulek polubil Jasperka :)
  8. Jasperek już w SWOIM domu :) Dzisiaj rano zawiózł go jubu, mąż ajlii, za co bardzo dziękuję :) Transport kosztował 371 zł, Pani Jasperka dała 200 zł, pozostałą kwotę trzeba zwrócić jubu. Trzymajcie kciuki, jestem z Panią w kontakcie, będę dawać znać co i jak ;)
  9. [quote name='iwonamaj']Co robić? :( Czy przyjmują takie chore na nużycę psiaki gdzieś do hotelików czy tylko DT?[/QUOTE] Joszkę, szczeniorkę z tego samego miejsca chciałby pzyjąć 2 BDT chyba. Jego już jakoś nie bardzo... Nużyca nie jest zaraźliwa, zwykle przy spadku odporności łapią inne psy, poza tym są bezpieczne.
  10. Dziękuję Wam. Biedny ten Kacperek, nie wiem dlaczego tyle siedzi :(
  11. Jak tam Nuczka się miewa? Ranki zagojone?
  12. [quote name='mafik'] Jeżeli chodzi o przelew dla Nuki, to cała przyjemność po mojej stronie. To raczej drobiazg w powodzi potrzeb. Mam szczególną słabość do takich sympatycznych kudłaczy, a w tej chwili tylko w ten sposób mogę pomóc. [B]Dobrze, że są takie DT jak Twój hop! [/B]:loveu:[/QUOTE] I ja dziękuję za pomoc Nuczce :) I zgadzam się w calej rozciągłości ;)
  13. Zapomniałam wcześniej wkleić, sprzed dwóch dni 1.[URL="http://tablica.pl/oferta/nuka-przemila-nieduza-towarzyska-sunia-do-adopcji-ID1DaLr.html"]http://tablica.pl/oferta/nuka-przemi...i-ID1DaLr.html[/URL] 2.[URL="http://www.neeon.pl/296354-nuka-przemila-nieduza-towarzyska-sunia-do-adopcji.html"]http://www.neeon.pl/296354-nuka-prze...o-adopcji.html[/URL] 3.[URL]http://www.adin.pl/ogloszenia/189787.html[/URL] 4.[URL="http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Nuka,73847"]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/...psy/Nuka,73847[/URL] 5.[URL]http://top-ogloszenia.net/386-18-119-418377[/URL] 6.[URL]http://petsy.pl/ogloszenia/7/1/34/27906.html[/URL] 7.[URL="http://www.morusek.pl/ogloszenie/127632/Nuka--przemila-nieduza-towarzyska-sunia-do-adopcji/"]http://www.morusek.pl/ogloszenie/127...ia-do-adopcji/[/URL] 8.[URL="http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/nuka-przemila-nieduza-towarzyska-sunia-do-adopcji/52142"]http://www.petworld.pl/ogloszenie/ps...-adopcji/52142[/URL] 9.[URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,62054,Lw==.html"]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa...2054,Lw==.html[/URL] 10,[URL="http://www.eoferty.com.pl/nuka_przemila_nieduza_towarzyska_sunia_do_adopcji_304164.html"]http://www.eoferty.com.pl/nuka_przem...ji_304164.html[/URL] 11.[URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Nuka--przemila-nieduza-towarzyska-sunia-do-adopcji-id50306.html"]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/og...i-id50306.html[/URL] 12.[URL="http://zoomia.pl/oferty/adopcje/oddam-psa/kundelek/nuka-przemila-nieduza-towarzyska-sunia-do-adopcji-l33903.html"]http://zoomia.pl/oferty/adopcje/odda...ji-l33903.html[/URL] 13.[URL]http://lodzkie.olx.pl/[/URL] 14.[URL="http://alegratka.pl/ogloszenie/nuka-przemila-nieduza-towarzyska-sunia-21261311.html"]http://alegratka.pl/ogloszenie/nuka-...-21261311.html[/URL] 15.[URL="http://lodz.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Nuka-przemila-nieduza-towarzyska-sunia-do-adopcji-W0QQAdIdZ418925281"]http://lodz.gumtree.pl/c-Zwierzaki-p...AdIdZ418925281[/URL] [COLOR=#000000]16. [/COLOR][URL="http://lodz.cwirek.pl/oddam-przyjme-zamienie/nuka-przemila-nieduza-towarzyska-sunia-do,id050a25j22910e.html"]http://lodz.cwirek.pl/oddam-przyjme-...25j22910e.html[/URL] [COLOR=#000000]17. [/COLOR][URL="http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/884142422/lodz-Nuka-przemila-nieduza-towarzyska-sunia-do-adopcji.html"]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie...o-adopcji.html[/URL] [COLOR=#000000]18. [/COLOR][URL="http://www.kupsprzedaj.pl/o/nuka-przemila-nieduza-towarzyska-sunia-do-adopcji/1998676"]http://www.kupsprzedaj.pl/o/nuka-prz...dopcji/1998676[/URL] [COLOR=#000000]19. [/COLOR][URL="http://lodz.lento.pl/nuka-przemila-nieduza-towarzyska-sunia-do,587263.html"]http://lodz.lento.pl/nuka-przemila-n...do,587263.html[/URL] [COLOR=#000000]20. [/COLOR][URL="http://www.wstawaj.pl/ogloszenia.html?page=show_ad&adid=256308&catid=26&Itemid=11"]http://www.wstawaj.pl/ogloszenia.htm...d=26&Itemid=11[/URL] [COLOR=#000000]21. [/COLOR][URL="http://lodz.swistek.pl/nuka-przemila-nieduza-towarzyska-sunia-do-adopcji_169381.html"]http://lodz.swistek.pl/nuka-przemila...ji_169381.html[/URL] [COLOR=#000000]22. [/COLOR][URL="http://iokazje.com/Zwierzeta/Psy/Nuka-_przemila_nieduza_towarzyska_sunia_do_adopcji_9957.html"]http://iokazje.com/Zwierzeta/Psy/Nuk...pcji_9957.html[/URL] [COLOR=#000000]23. [/COLOR][URL="http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy/ogloszenie/261599-nuka-przemila-nieduza-towarzyska-sunia-do-adopcji-oferta-lodzkie/"]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/...ferta-lodzkie/[/URL] [COLOR=#000000]24. [/COLOR][URL="http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/44660/nuka--przemila-nieduza-towarzyska-sunia-do-adopcji/"]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/4...ia-do-adopcji/[/URL] [COLOR=#000000]25. [/COLOR][URL="http://polskastrefa.pl/lodz/zwierzeta/psy/nuka_przemila_nieduza_towarzyska_sunia_do_adopcji,8tnq"]http://polskastrefa.pl/lodz/zwierzet...o_adopcji,8tnq[/URL] [COLOR=#000000]26. [/COLOR][URL]http://www.anonse.pl/podglad_ogloszenia/5054550[/URL] [COLOR=#000000]27. [/COLOR][URL="http://mamoferte.pl/ogloszenia,psy_koty,806,1,nuka_przemila_nieduza_towarzyska,47324.html"]http://mamoferte.pl/ogloszenia,psy_k...ska,47324.html[/URL] [COLOR=#000000]28. [/COLOR][URL]http://www.psy.pl/adopcje/art13598,nuka.html[/URL] [COLOR=#000000]29. [/COLOR][URL]http://www.pineska.pl/?id=113107[/URL] [COLOR=#000000]30. [/COLOR][URL="http://owi.pl/ogloszenie/Nuka-_przemila_nieduza_towarzyska_sunia_do_adopcji,699264"]http://owi.pl/ogloszenie/Nuka-_przem...adopcji,699264[/URL]
  14. najgorsze to chyba to, że może zniknąć :( U białej suni był spory ruch na wątku a tutaj tak nas niewiele...
  15. Są jakieś opcje dla małego, zgłosił się jakiś DT może?
  16. [quote name='b-b']Mysza 1 dzięki za zaproszenie na bazarek Dyrdymałków...nie pomogę tam ale pomogę inaczej. Nagromadziło mi się znowu trochę fantów więc spróbuję ogarnąć to w niedzielę i postaram się jak najszybciej zrobić bazarek dla małej. Może być?:cool3: A teraz poczytam o jej losach.[/QUOTE] Oczywiście, super:multi: bardzo dziękujemy :loveu:
  17. Widziałam właśnie wpis na FB. Może zadzwonię.
  18. Kochane, zajrzycie na bazarek Hop!, chociaż hopnąć czasem ;)
  19. [quote name='Havanka']Czy Jasper ma zamieszkać w domu z ogrodem, czy w bloku? czy Pani mieszka sama, czy z rodziną? Bardzo się boję, zeby nowa pani nie zniechęciła się i żeby była wyrozumiała i cierpliwa. Jasper bardzo przeżyje zmiany. Będzie jechał z zupełnie obcą osobą kilka godzin a potem zostawiony w obcym sobie miejscu. Dopiero nadchodzące dni będą decydujące. Jasperku, to już ostatnia przeprowadzka ! Musisz dać radę ![/QUOTE] Mieszkanie, Pani doświadczona w opiece nad takimi psami, miała niewidomą sunię z cukrzycą i chorobą Cushinga. Jest odpowiedzialna i wie, na co się decyduje. Ma jeszcze 3 koty :) Rozmawiałyśmy o adaptacji i Pani doskonale wie, jak to przebiega. Jest spokojna i wyrozumiała, poradzi sobie. Wie też o chorobach Jasperka, będzie kupować karmę Intestinal i badać go regularnie :) Ja też się boję ale będzie dobrze, czuję to ;)
  20. [quote name='Mysza2']raczej nie, idę spamować na dolnośląskich wątkach[/QUOTE] Dzięki wielkie, pociąg zupełnie odpada, on się i tak mocno stresuje podróżą.
  21. Havanka, bardzo Ci dziękuję za ogłoszenie Jaspera w GW. Dzięki temu Jasperek pakuje walizki ;) Uru dzięki za sprawdzenie domu. Pani jest świadoma tego, jakiego psa adoptuje i już na niego czeka. Od poniedziałku ma 2 tygodnie urlopu, Jasperek będzie miał czas na adaptację. Szukamy transportu Warszawa- Wrocław, czy ktoś slyszał może żeby ktoś się wybierał?
  22. Ale biedny :( Długo jest w schronisku?
  23. Matko kochana, osłabione szczeniaki przy mniejszej odporności to po kolei będą łapać :(
×
×
  • Create New...