-
Posts
27538 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mysza 1
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
mysza 1 replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='3 x']a nie sadzisz ze w kobaltowej kokardzie byłby mu bardziej do pyska? :evil_lol:[/QUOTE] Hm... na pewno by był chociaż trochę bardziej męski ;) -
Fortuna z Korabiewic w hotelu u ajlii, pilnie potrzebuje domu
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Zgłosiłam zdjęcia Fortuny autorstwa hop! do konkursu ;) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238109-Bazarek-roz%C5%9Bmieszaj%C4%85cy-!Po%C5%9Bmiej-si%C4%99-i-zgarnij-kas%C4%99-dla-swojego-podopiecznego-!do15-01?p=20240932#post20240932[/url] -
Fortuna z Korabiewic w hotelu u ajlii, pilnie potrzebuje domu
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na bazarek na operacje 2 suczek [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/238293-Kalendarzyki-realne-i-wirtualne-na-operacje-suczek-i-myszow******-do-20-01-do-21?p=20240432#post20240432"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...2#post20240432[/URL] -
Pako odszedł na zawsze :((( Żegnaj... [*]
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zapraszam na bazarek, którego patronem jest Pako ;) Na operacje biednych suczek. http://www.dogomania.pl/forum/thread...2#post20240432 -
Młody szorściak czekał na wywózkę do schronu pod Kutno- ma dom :)))
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lemoniada']A co z kotem? Polubili się z Fredem?[/QUOTE] Fredek zawsze go lubił tylko był bardzo niedelikatny nieokrzesany a kot niepełnosprawny, teraz jest lepiej i Fredek się ogarnia. Dla bezpieczeństwa są izolowani kiedy Państwa nie ma w domu :) Już zmieniam tytuł. :) b-b wielkie dzięki za bazarek. Ja mam bazarek na operacje 2 suczek. Jedna z nich ma połamany ogonek, zerwane więzadła i prawdopodobnie jest we wczesnej ciąży...:-( Zakupić można kalendarzyki, realnie lub wirtualnie. Zapraszam przy okazji :) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/238293-Kalendarzyki-realne-i-wirtualne-na-operacje-suczek-i-myszow******-do-20-01-do-21?p=20240432#post20240432"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...2#post20240432[/URL] -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
mysza 1 replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
Cudny jest, naprawdę :loveu:. Fredzio oczywiście :) Uwielbiam wielkopsy a teraz w malotach robię ;) Z wyjąkami ale jednak. -
Skleciłam wirtualno- realny bazarek :) Można kupić z wysyłką lub bez :) Zajrzyjcie chociaż w celu podrzucania ;) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238293-Kalendarzyki-realne-i-wirtualne-na-operacje-suczek-i-myszow******-do-20-01-do-21?p=20240432#post20240432[/url]
-
Cywil z Glinna w DS, Lira odeszła [*] ... śpij Maleńka :( :( :(
mysza 1 replied to DONnka's topic in Już w nowym domu
Strasznie się cieszę :multi: Z oczek mu jakaś wydzielina leci, podobnie jak Megi, może i on ma problemy skórne, warto to chyba pokazać wetowi. Dotarł rachunek za hotel Cywila, już zrobiłam przelew :) -
[quote name='hop!']Ale wydatki... Iwona, nie bierz nic nowego, dopóki jakieś psy nie znajdą domu. Nie zapowiada się na szybką adopcję Efi, Kiry, Milki, czy Czarnej. "Stare" nabytki też siedzą...[/QUOTE] Nie tracę wiary, że jednak nastąpi przełamanie ;) [quote name='ronja']suczki pojechały mimo dużych problemów z samochodem[/QUOTE] Dzięki, mam nadzieję, ze dojadą szczęśliwie i oba zabiegi zakończą się szczęśliwie. Spróbuję sklecić jakiś bazarek cegiełkowy.
-
Zrobiłam wydarzenie na fejsie, kto tam jest i może, zapraszam do dołączenia i udostępniania [url]https://www.facebook.com/events/534588556566015/?suggestsessionid=1000005753837831357593766[/url]
-
Znalazłam takie smutne wydarzenie na FB, młoda dziewczyna nie zyje, z Waszych okolic, zmarla w szpitalu w Nowym Targu, wklejam, bo może ktoś Ją zna :( [URL="https://www.facebook.com/events/363733960391349/?ref=3&suggestsessionid=1000005753837831357593076"]https://www.facebook.com/events/363733960391349/?ref=3&suggestsessionid=1000005753837831357593076 [url]http://gorce24.pl/informacje/2071/Czolowe_zderzenie_samochodow_na_Zaborni_zdjecia[/url] [/URL]
-
[quote name='ronja']i już jutro obie suczki mają zabiegi ( o ile wyniki krwi bedą ok).[/QUOTE] Dzięki. Proszę o kciuki dla nich.
-
[quote name='ronja'][B]suczka ma robocze imię Czarna[/B];) obie z Muszeczką pojechały na przegląd do weta.[/QUOTE] Ale oryginalne ;) Niedobrze :( wieści od weta średnie. Obie małe sunie są do sterylizacji, w dodatku Czarna na rzepkę, więzadła kolana do naprawy :( i ogonek złamany przy nasadzie- chirurg sugerował usunięcie ale ja postanowiłam, żeby nie usuwać. Wisi sobie i nie jak się załatwia, nie brudzi. Najwyżej nowy dom sobie zrobi z ogonkiem co uzna za słuszne. A, i Czarna ma mleko w sutkach, moze to być wczesna ciąża... Koszt sterylek po 200 zł plus więzadła i rzepka 350 :( Muszę jakiś bazarek zmontować.
-
Mała sunia z Chrcynna w obiektywie Ani :) Malutka jest, na zdjęciach wygląda na większą. Nie ma jeszcze imienia, macie jakieś pomysły? Podobno już jest śmielsza, jak ja byłam była wystraszona. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/835/xg3d0364.jpg/"][IMG]http://img835.imageshack.us/img835/1796/xg3d0364.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/706/xg3d0392.jpg/][IMG]http://img706.imageshack.us/img706/9496/xg3d0392.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='hop!']Mojego ogłoszenia Kiry nie skasowali. Kira - [URL]http://tablica.pl/oferta/suczka-w-typie-teriera-do-adopcji-ID24r3x.html#07810a7e95;r:7;s:136[/URL] Muszę wprowadzić małą zmianę w ogłoszeniu Efi - waży już 7kg, a nie 6. Kira waży 13kg - też przytyła.[/QUOTE] Fajnie, dzięki. Dobrze, że troszkę przytyły, chudzinki z nich były.
-
Zobaczcie jakie fajne zdjęcia Wióreczka, wilka z lasu :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/254/16503743513311655472815.jpg/][IMG]http://img254.imageshack.us/img254/382/16503743513311655472815.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/41/xg3d0156.jpg/][IMG]http://img41.imageshack.us/img41/2092/xg3d0156.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='hop!']Wrzuciłam na Łódź i wyróżniłam. Efi - [URL]http://tablica.pl/oferta/malutka-filigranowa-suczka-do-adopcji-ID1Ypml.html#fc035589f2;r:;s:[/URL] Kira - wstawię link jak ogłoszenie się ukaże.[/QUOTE] Bardzo dziękuję, na mnie to już się chyba uwzięli ;) Kirę też skasowali na Łodź :(
-
Niestety, strasznie ciężko sobie nam ludziom poradzić z taką stratą. Psy bardziej tęsknią chyba za ludźmi niż za członkami stada. Chociaż to różnie bywa. Na pewno z czasem będzie Ci trochę łatwiej, teraz jest najgorszy okres :(
-
Kacper nareszcie ma swój własny dom :)) Powodzenia kochany :)
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Malgoska']co tam słychać u Kacperka?[/QUOTE] Kacperek ma się dobrze, trochę go trzeba odchudzić ale poza tym jest wesoły i pełen energii i zupełnie nieświadomy faktu, że nikt go nie chce :( Mam nadzieję, że to się wkrótce zmieni. Ogłaszam go konsekwentnie, ogłasza Ziutka i nic :( -
Aż tak bardzo to nie odmładzałam, spoko ;) W woj. śląskim zdarzają się dobre domy, oby tak było tym razem.
-
Wyróżniłam Didi i Kirze gumtree, przy tylu psach muszę wybierać, bo to na tydzień 20 zł za psa.
-
[quote name='Lemoniada']A Siseto też miała sesję? Jak tak, to zamawiam zdjęcia :) To bardzo dziwne, że aż do tej pory nikt nie zainteresował się Efi, przecież to takie kruche cudeńko.[/QUOTE] Siseto nie miała, nie chciałyśmy narażać fotografa na pogryzienie... Interesowała się pani z Częstochowy, było bardzo obiecujące ale się wycofała. Poza tym nie bardzo :(
-
[quote name='Ziutka']Iwonko, ogłaszamy jakieś psiaki ? Jak tak to ślij na maila :)[/QUOTE] Coś się wiesza diabelskie dogo. Dzięki serdeczne, w zasadzie 'stare' mają a nowe jeszcze nie ale czekam na zdjęcia z sesji :) Będę się odzywać ;) Wkurzona jestem, bo chciałam na tablicę wrzucić ogłoszenia Efi i Kiry na inne województwa, konkretnie na łodzkie. Napisalam inne teksty a mimo to mi usunęli :angryy: bo podobne istnieje na tablicy. Nawet do nich napisałam, że to nie w porządku, bo to są inne województwa ale ich to nie interesuje, bo taki jest regulamin.
-
Fortuna z Korabiewic w hotelu u ajlii, pilnie potrzebuje domu
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='joteska']zdjęcie z jęzorkiem na boku zabójcze :evil_lol: cały czas o Fortunie pamiętam i podczytuję, deklaracji nie odpuszczam, życzę z całego serca by ten rok przyniósł naszej karmelowej sunieczce dobry domek![/QUOTE] Bardzo dziękuję :) jesteś jedyną osobą, która pamięta o deklaracji i wpłaca sumennie... Ja też mam nadzieję, że znajdzie dobry dom. -
Fortuna z Korabiewic w hotelu u ajlii, pilnie potrzebuje domu
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='hop!']Fortuna ostatnio robi kupska w domu - to skutek sylwestrowych hałasów.[/QUOTE] O matko, fatalnie :( Moja suka wczoraj rano po raz pierwzy wyszła sama na podwórko, wcześniej tylko smycz i spacery na siłę. Najgorsze, że trwalo to od Świat, bo wtedy zaczęli u mnie strzelać. Biedne te zwierzaki.