Jump to content
Dogomania

mysza 1

Members
  • Posts

    27538
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mysza 1

  1. Nie spieszy się, na spokojnie z Kirą ;)
  2. Robię aukcję dla Megi a nie do końca wszystko umiem więc muszę wykorzystać chwilowo ten wątek ;) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/839/megi2.jpg/"][IMG]http://img839.imageshack.us/img839/6536/megi2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/829/megic.jpg/"][IMG]http://img829.imageshack.us/img829/9951/megic.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/801/megi1.jpg/"][IMG]http://img801.imageshack.us/img801/8835/megi1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/9/megi3.jpg/"][IMG]http://img9.imageshack.us/img9/8317/megi3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/15/megi2l.jpg/][IMG=http://img15.imageshack.us/img15/4186/megi2l.jpg][/IMG][/URL]
  3. [quote name='Ziutka']Myszko a jak z Efi ? Będzie jakiś domek ?[/QUOTE] Niestety :( Obiecująca pani z Częstochowy napisała mi wczoraj maila: witam ponownie!! odebrałam maila,że od 3 stycznia mam szkolenie w Poznaniu!!!!! czekałam na to rok i my,slałam ,że nic z tego. Narazie musze odłożyć decyzję.Zdenerwowowałam sie bardzo,juz sobie wszystko ułożyłam. Gdyby ktoś decydowała sie na EFI prosze nie blokować jak nie dam znać pod koniec stycznia. Przepraszam za zamieszanie ale musze być odpowiedzialna za to co robię,pies to nie rzecz,którą wstawie i sobie pojadę. Pozdrawiam Także szukamy... Kira śliczna :) fajnie, że jest już po kąpieli i w zasadzie zaraz można szukać jej domu. Tylko tą smycz musi Hop poćwiczyć.
  4. [quote name='hop!']Trzy sztuki przyjechały do mnie koło 12, a dwie wyjechały po 15. Było co robić i sprzątać. ;) Suczka, która została u mnie jest mocno wychudzonym średniakiem (jest większa od rudej suczki, a waży tylko 10-11kg). Jest już wykąpana i dostała pierwszą tabletkę aniprazolu. Apetyt ma ogromny. Wygląda na zdrową. Jest wysterylizowana i zaszczepiona przeciwko wściekliźnie. Kiepsko jej idzie chodzenie na smyczy i zachowanie czystości. Na razie zniszczeń i hałasów nie było. ;) Suczka jest wesoła i wścibska. W przyszłym tygodniu chciałabym ją zaszczepić przeciwko wirusówkom (czy mysza 1 wyraża zgodę? ;)). Proponuję dla suczki imię Abra albo Kiri.[/QUOTE] Dzięki, wiem, że łatwo nie było ;) trafiły się zasrańco-sikańce ;) Pewnie to też efekt stresu ale dzisiaj przypadła Ci niewdzięczna rola ;) Wyrażam zgodę ;) a imię - wszystko mi jedno, chyba bardziej przemawia do mnie Kira ale dla mnie obojętne ;)
  5. Teraz o suniach z Nowego Targu, coś cisza w temacie a przecież już są w Łodzi i Warszawie :) Psiak zabrany na "moje zamówienie" znalazł dom już w Krakowie :) Sunia czarna podpalana została u Hop, sunia beżowa jest u Ronji. Ciekawa jestem jak się sunie sprawują :) Bardzo dziękuję AniB za transport do Łodzi (słyszałam, ze były straszne przygody...) oraz Kasi za transport do Warszawy :)
  6. Ta sunia jest z likwidowanego przytuliska w Glinnie k.Nowego Tomyśla, z dogo w temacie są Akrum i Pyrdka. Do końca roku "przytulisko" mają zamknąć, bo warunki tam są okropne, co widać po tej once a z psami nie wiadomo co będzie. Zostało ok. 80. [url]https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.175704839241860&type=1[/url] Zobaczyłam zdjęcia na FB ale wyglądala na nich o niebo lepiej, nie spodziewałam się, że przyjedzie w takim stanie :( aż mnie ciarki przeszły jak dostałam zdjęcia. Sunia ma na pewno jakąś chorobę skóry, jeszcze nie wiemy co to dokładnie jest, pobrano zeskrobiny , zrobiono też inne badania. W tej chwili jest w Psanatorium, bo to blisko z tego pseudoschroniska, zobaczymy jak wyjdą badania i jeśli nie będzie to nic zaraźliwego, będę ją przenosić bliżej mnie. Zrobiłam jej wydarzenie na FB, bo leczenie, hotel i badania będą na pewno bardzo kosztowne. Wątku chyba nie założę, ciężko mi idzie ogarnianie potem tego wszystkiego. Może po Świętach jak będę miała więcej czasu.
  7. Fajowo, że "mój psiak" znalazł dom :) od razu w Krakowie, wszystko szybciej się odbyło :) Kolejne biedy, żal patrzeć :(
  8. [quote name='beka']Młody pies w typie owczarka, dom z ogrodem w ok. Nowego Sącza. Jest jakis kandydat?[/QUOTE] Ja też miałam ten telefon i pozwoliłam sobie podac numer do Agaty, może jakiś psiak ze schroniska skorzysta...
  9. Pokażę Wam niespodziewaną nową podopieczną... Młoda, 2-3 letnia sunia...Megi [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/842/megie.jpg/][IMG]http://img842.imageshack.us/img842/5613/megie.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/248/megi2.jpg/][IMG]http://img248.imageshack.us/img248/6536/megi2.jpg[/IMG][/URL]
  10. [quote name='Ellig']Zagladam do bidakow, poczytam....[/QUOTE] Witaj, miło nam :)
  11. [quote name='Ziutka']Iwonko, dostałam takie zapytanie o Efi (wysyłam też na PW z namiarami) : [COLOR=#800080][B][I]Witam mam pytanie czy jest jakas kolwiek mozliwosc aby ten przesłodki psiak trafił do województwa Opolskiego???? miasto kędzierzyn-kożle czy nie ma takiej opcji możliwosci boja nie stety transportu nie mam czekam niecierpliwie na odp.pozdrawiam:)[/I][/B][/COLOR][/QUOTE] Dzięki, napisałam już do pani :)
  12. [quote name='asiaf1'][B]Dla Leona 31 rocznica stanu wojennego okazała się szczęśliwą data[/B]. Wczoraj wieczorem Leonek pojechał do domu:-) Mieszka w Warszawie na Bemowie. Jego właściciele to bardzo sympatyczni ludzie. Ogromnie się cieszę bo może wreszcie będzie to przełamanie złej passy. W tym roku to była prawdziwa porażka. 2 adopcje, 2 zwroty. Dopiero dzięki Leonowi jestem na plusie:-). Państwo obiecali zdjęcia więc jak tylko będę miała to wstawię.[/QUOTE] Ale mnie rozbawiłaś :) tą rocznicą. Skąd to porównanie? :) Strasznie się cieszę z Leonka :) Miałaś tylko 2 adopcje? Dramat :(
  13. Super, dzięki :)
  14. Dla mnie 3 ale w sumie wyjechało 7, w tym sunia ze zdjęcia, ma tymczas u AniB.
  15. [quote name='gusia0106']A pokaż nowe nowe tomyśle plis ;)[/QUOTE] proszę bardzo :) [quote name='Aga-ta']niestety nadal nie mam zdjec, poniewaz Magdzie padl dzis net, ale mamy: takiego cudaczka (myszowy) [IMG]http://i47.tinypic.com/11b4v7k.jpg[/IMG] ruda myszowa [IMG]http://i48.tinypic.com/ta4fgg.jpg[/IMG] sunia, ktora pojechala do AniB z tylu druga sunia myszowa [IMG]http://i49.tinypic.com/15cbjeo.jpg[/IMG][/QUOTE] Moja jest ta czarna z tyłu
  16. [quote name='hop!']A Ty zadawałaś Pani szczegółowe pytania? Spytałaś, czy zgodzi się na wizytę przed adopcją? ;) W sumie nic straconego - mogę Efi wysłać w podróż do Marty (swoją drogą to nie wiem, czy Efi będzie zadowolona z tej zmiany ;)). Czy Pani zechce dojechać pod Warszawę, żeby zobaczyć małą? Oto jest pytanie. ;) Tak naprawdę, to dla chcącego, nie ma rzeczy niemożliwych, więc nie ma czego żałować.[/QUOTE] Z wizytą nie ma problemu ale pod Warszawę też by pewnie nie pojechała, nie ma samochodu. Nieistotne, była typem wymagającym, zaraz by się coś w Efi nie podobało.
  17. Dzwoniła pani w sprawie Efi, zadawała bardzo szczegółowe pytania i była żywo zainteresowana adopcją. Z Warszawy. No ale jak usłyszała, że Łodź to powiedziała, że zupełnie odpada, bo nie ma jak dojechać. Próbowałam przekonać, że możemy zorganizować transport ale nie chciała, powiedziała, ze musi ją wcześniej zobaczyć i odpada. Szkoda, bo fajnie się zapowiadało.
  18. [quote name='hop!']Dzięki MikAga Fortuna będzie miała ogłoszenia na 50 portalach. :lol:[/QUOTE] Super, dzięki :)
  19. [quote name='hop!']Dzięki MikAga Pako będzie się prezentował na 50 portalach ogłoszeniowych. :lol:[/QUOTE] Bardzo dziękuję :)
  20. Muszę go odwiedzić, może przy okazji sesji ;) Zobaczymy jak teraz reaguje na obcych :) ps. właśnie zauważyłam baryłę Kacpra, przy nim to naprawdę wygląda biednie ;)
  21. [quote name='Ziutka']Rozumiem, że o Kacperka nikt nadal nie dzwoni ? :([/QUOTE] Kompletnie :( ani jednego telefonu :( nawet głupiego... Dobrze, że Kacperek chociaż trochę biega, może spali trochę kalorii ;) Niestety domowe psy zimą po kilku minutach spaceru stają pod drzwiami i chcą do domu :) u mnie jest podobnie :)
  22. [quote name='Aga-ta']tak, to jest ta sunia:)[/QUOTE] Cieszę się, że ją zabrałyście :)
  23. [quote name='malawaszka']to Myszowe też takie sznupkowate trochę :loveu: a ten nasz jest cudny! gdzie on jest teraz? coś potrzeba dla niego?[/QUOTE] ostatnio pałam miłością do sznupkowo szorstkich. Mam to od czasu mojego tymczasowicza, staruszka. Kochany był taki...
×
×
  • Create New...